סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

פלייפול
לפני 6 שנים • 19 בספט׳ 2017
פלייפול • 19 בספט׳ 2017
למה זה סוג של איום?..ומה אם כותב הפנטזיה מדגיש בתחילת הסיפור שלו "מדובר בפנטזיה בלבד, אין לה אחיזה במציאות, לא מדובר בהמלצה לאיש לממש פנטזיה זו, וכותב שורות אלה מסתייג מכך מכל וכל", מה אז? הרי אין כאן איום.

בנגע לפנטזית אונס, מה שכתבת הוא לא לגמרי מדוייק. אתן לך דוגמא למה אני מתכוון: לא עברתי כאן על הרבה בלוגים של שולטים, אבל אני מניח שיש שם פירסומים של שולטים שמתארים איך הם חוטפים מישהי ואונסים אותה בניגוד לרצונה (וברור שבניגוד לרצונה, אחרת זה לא אונס!), ונשלטות שקוראות סיפורים כאלו ומתחרמנות מהם.

האם מי שפרסם את זה מעודד אונס? האם הנשלטת שקראה והתחרמנה באמת רוצה שיאנסו אותה?...התשובה היא לא. ובכל זאת נשים מתחרמנות מסיפורים כאלו.

ההבדל היחיד בין שני המקרים, כפי שאני רואה, שפנטזיית אונס כזאת אפשר לממש. כמובן שזה יהיה משחק תפקידים, והכל בהסכמה עם מילת ביטחון, אבל בדמיון זה אונס, וזה מה שמדליק את שני המשתתפים במשחק.

בפנטזיה מ "חוק וסדר" שתיארתי קודם, אכן אי-אפשר, ואין אפילו משמעות למימוש שלה בהסכמה. השאלה אם זה הופך את הפנטזיה ללא לגיטימית, (או לא לגיטימית רק אם היא מתפרסמת), ובמידה וכן, האם זאת הסיבה היחידה.
Mary Jane
לפני 6 שנים • 20 בספט׳ 2017
Mary Jane • 20 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:
["]נ....

והיא הרגישה, ובצדק, שדבריה הוצאו מהקשרם, ונעשה בה לינץ' לעיני כל. כאמור זאת לא היתה הכוונה שלי בכלל, אלא נסיון לפתוח דיון לגבי התבטאויות שונות והלגיטימיות שלהן, במיוחד באתר כמו הכלוב. .......

שמחה שכתבת והסברת. הכוונה היא מה שחשוב.
בברכת שנה טובה ושלא נפגע בטעות (או במזיד!) באף אדם
חג שמח וזה
(:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 20, 2017 11:22 am, סך-הכל נערך פעם אחת
נח השישי
נח השישי • 20 בספט׳ 2017
חג שמח זה סקסי
Mary Jane
נח אוטומט הסקס...
מה עוד אתה יודע לעשות?
נח השישי
נח השישי • 20 בספט׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
נח אוטומט הסקס...
מה עוד אתה יודע לעשות?

סקס
Mary Jane
סקסי
שיקי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 25 בספט׳ 2017

ברוח תחילת השנה החדשה

שיקי​(נשלט) • 25 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:
לי אין תירוצים, אני כותב את מה שאני חושב. אתה מעדיף לחשוב שאני משתמש וותיק לשעבר?..תחשוב מה שאתה רוצה. "ששאר האנשים יחליטו מי נשמע יותר הגיוני..." לא, הם לא יחליטו מי נשמע יותר הגיוני, הם יכולים רק להתרשם לאיפה נושבת הרוח ולהצטרף לרוב (כמו שאתה עשית). עדיין לא ברור לי מאיפה צצת ולמה החלטת פתאום לתקוף אותי, תוך שאתה אפילו לא שואל, אלא פוסק מלכתחילה שאני וותיק כאן, ושפתחתי ניק אחר כדי להשתלח באנשים ספציפיים.

מה שעשית לי כאן זה בדיוק משפט שדה, שמבוסס על השערות לא נכונות (לא, אני לא מכיר את ארקאנג'ל, והפעם הראשונה שנתקלתי במונה זה הפרסום הזה עם הנאצים), וזאת ללא כל הוכחה, אלא ע"ס תחושת-בטן שגם היא כנראה תוצאה של הלינץ' שמתנהל כאן נגדי.

למעשה אין לי אפילו דרך להתגונן מפני האשמות כאלו, זה כמו להוכיח שאין לי אחות. אתה ותיק כאן בכלוב, וגם אדם מבוגר, ועם זאת מתנהג כאחרון הטוקבקיסטים.

מה שעשית כאן הוא רוע צרוף ובריונות רשת. לעולם לא אסלח לך.

אין לי מושג אם אתה באמת מה שכתבת על עצמך או שאתה מישהו וותיק שהגיע עם ניק חדש - אין לי הוכחה לאף אחד מהמקרים, אבל בדיוק מהסיבה הזאת החלטתי בכל זאת להתנצל בפניך , ככל שאכן טעיתי, גם ראיתי את זה שנפגעת ולקחת את הדברים קשה וזה דווקא משהו שתומך באמיתות הטענה שלך.

אז ככל שאכן הדברים הם כפי שאתה טוען להם, אני מתנצל אם פגעתי בך. לא הייתי לי כוונה לפגוע באדם תמים, אנחנו פשוט כבר שבעים מכל מני מתחזים שנכנסים, עושים בלאגן ואז נעלמים, כך שכמות ההודעות המחשידה שלך, שהתרכזה בשני שרשורים הדליקה נורת אזהרה.

חג שמח.
כלובי
כלובי • 25 בספט׳ 2017
סקסי
פלייפול

Re: ברוח תחילת השנה החדשה

פלייפול • 25 בספט׳ 2017
שיקי כתב/ה:

אין לי מושג אם אתה באמת מה שכתבת על עצמך או שאתה מישהו וותיק שהגיע עם ניק חדש - אין לי הוכחה לאף אחד מהמקרים, אבל בדיוק מהסיבה הזאת החלטתי בכל זאת להתנצל בפניך , ככל שאכן טעיתי, גם ראיתי את זה שנפגעת ולקחת את הדברים קשה וזה דווקא משהו שתומך באמיתות הטענה שלך.

אז ככל שאכן הדברים הם כפי שאתה טוען להם, אני מתנצל אם פגעתי בך. לא הייתי לי כוונה לפגוע באדם תמים, אנחנו פשוט כבר שבעים מכל מני מתחזים שנכנסים, עושים בלאגן ואז נעלמים, כך שכמות ההודעות המחשידה שלך, שהתרכזה בשני שרשורים הדליקה נורת אזהרה.

חג שמח.

אוקיי, למרות שכתבתי שלא אסלח, אקבל את התנצלותך. זהו זמן לסליחות וחשבון נפש.
שנה טובה וגמר חתימה טובה גם לך.