סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

Netrunner​(נשלט)
לפני 6 שנים • 25 בספט׳ 2017
Netrunner​(נשלט) • 25 בספט׳ 2017
אני מצטרף לשיקי ומתנצל על הדברים שכתבתי בלי לדעת במי מדובר.
הדברים שלי לא כוונו אליך אם כוונותיך היו טהורות.
Noboru Wataya
לפני 6 שנים • 26 בספט׳ 2017
Noboru Wataya • 26 בספט׳ 2017
מעדיף פנטזיות של נאציזם על פני גברים בני 40 שדופקים את ״הבת״ שלהם או מישהי שמתנהגת ומדברת כמו ילדה בת 4
נח השישי
לפני 6 שנים • 26 בספט׳ 2017
נח השישי • 26 בספט׳ 2017
אני מעדיף מלפפונים במלח.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 27 בספט׳ 2017
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 בספט׳ 2017
אם הכותרת של הבלוג באמת הייתה "נאצים זה סקסי" אז ברור שמדובר במישהי שאוהבת פרובקציות ותשומת לב, ולא באה לפרוק. לי אישית לא אכפת, כל עוד זה נעשה בפרטיות, חולני (מאוד) ככל שזה יהיה.

הכי מצחיק זה שוטרי השפה כאן שפתאום מגלים סלחנות כלפי נאצים, פדופילים וכדומה... אבל שמישהו משתמש במילה "מגוון" לתאר קבוצה של מלכות או לדבר על זכויות גברים, לא, זה כבר שווה לינץ ציבורי בפורום, שכולל "ברכות" כלפי כותב הפוסט..
שדה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 28 בספט׳ 2017
שדה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:

פנטזיה על נאצים היא מוזרה, אך לגיטימית, ומן הסתם מתקשרת לכל נושא השליטה, המדים, חוסר-האונים, וכו' המזוהים עם ההוויה הבדסמית. היה לי ברור לחלוטין שהכותבת לא אנטישמית, ולא מפנטזת על יהודים באושוויץ. מי שטוען שפירשתי אותה בצורה כזאת, מטעה בכוונת זדון. הבנתי מיד למה זה מתקשר ומאיפה זה בא. אבל הצהרה "נאצים זה סקסי" היא כבר חריגה ולא לגיטימית! לגיטימי לכתוב "יש לי פנטזיות מיניות על נאצים". לא לגיטימי לכתוב: "נאצים זה סקסי". ממש כמו שלגיטימי לומר: יש לי פנטזיות על אונס, אבל ממש לא לגיטימי לומר "אונס זה סקסי".

אז ברור לך שכוונתה היתה להגיד שיש לה פנטזיות מניות על נאצים או משהו בסגנון, ושאינה אנטישמית.
אבל האופן שבו היא התנסחה מקומם אותך?
אתה מתעקש על פרשנות קטנונית ומעוותת של דבריה כדי שתוכל לכעוס, להיגעל ולהגעיל?
על זה כל המהומה? על זה שהיא לא התנסחה כפי שאתה חושב שהיה ראוי שהיא תתנסח?
לכל מי שקרא אותה ברור מה היא אמרה, וזה כולל אותך. אבל מצאת אפשרות להוציא דבריה מהקשרם ולא יכולת להיתאפק?
עד כדי כך אתה משועמם?
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 28 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:

כשקראתי את הפוסט המקורי של מונה רתחתי מזעם, ובמקום לפנות למנהל האתר, חשבתי לפנות דווקא לתקשורת או לרשויות, כדי שיהיו מודעים לרפש שנכתב כאן (וכאן הכוונה אפילו לא לפוסט של מונה, אלא של אחרים, ובעיקר אחרות).

אנשים כותבים כאן כי הם מחפשים מרחב בטוח, מכיל וחופשי לכתיבה.
לא מתאים לך התכנים שעולים כאן? אז אל תסתובב כאן ואל תקרא כאן.
הידיעה שאחד כמוך מסתובב כאן, בלי שום כבוד למרחב הפרטי והבטוח של אנשים, מפשפש בתוך בלוגים, ומחפש על מה לפנות לתקשורת, מחזקת מאוד את האמונה שלי שלא כדאי לי לפתוח בלוג.
Dee12​(מתחלף)
Dee12​(מתחלף) • 28 בספט׳ 2017
מלכת המלכות כתב/ה:
בכל מועדוני הבדסמ בעולם כל רמז לסימן נאצי כלשהו נאסר לגמרי

תגידי מה החרטא הזאתי?
אף פעם לא היית במועדון BDSM עם זה מה שאת אומרת...
לא עושים שום דבר במסיבות BDSM כשיש סימן של נאצי...
ומה אתם עושים לייק?!?!?
מספר פעמים ראיתי את הסימן לא עושים עם זה כלום...
גם בארץ וגם בעולם.
Dee12​(מתחלף)
Dee12​(מתחלף) • 28 בספט׳ 2017
" נימפומניה ריגשית​ "

תמיד ארשמו אנשים חלק ממה שרשמת icon_smile.gif
ברגע שארשמו את הכל icon_smile.gif סביר להניח שלא ארשמו icon_smile.gif כי מה שאמרת צודק icon_smile.gif
אז תמיד צריך לקחת חלק קטן ממה שרשמת כדי להעצים את מה שרשום ולנפח icon_smile.gif

אחחח בעיה icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 28 בספט׳ 2017
השרשור שמסרב לגווע...
מה שנקרא ענישה ממושכת (;

פעם ביקרתי במועדון סאדו בברלין, בשם ״אינסומניה״ נדמה לי. בכניסה שאל אותי גרמני אחד לבוש שחורים ושלשלאות שעבד במקום מאיפה אני. אמרתי איזראל. למשמע תשובתי, בהן צדק, אורו עיניו והוא מיד השתטח ארצה והשתחווה כאילו מי ישמע. נאלצתי לדלג מעליו.
מסקנות- ג׳ואיש גירלס עם שוט ביד במועדוני סאדו בגרמניה זה סקסי? אני נוטה לומר שכן (:
פלייפול
פלייפול • 28 בספט׳ 2017
שדה כתב/ה:

לכל מי שקרא אותה ברור מה היא אמרה, וזה כולל אותך. אבל מצאת אפשרות להוציא דבריה מהקשרם ולא יכולת להיתאפק?

בכלל לא הוצאתי את דבריה מהקשרם. דווקא דברי הם אלו שהוצאו מהקשרם, והתפרשו בטעות כהתקפה אישית על הכותבת.

שדה כתב/ה:

עד כדי כך אתה משועמם?

החזרת לחיים דיון סוער ועצבני שסוף סוף נגמר, ואני המשועמם?

שדה כתב/ה:

אנשים כותבים כאן כי הם מחפשים מרחב בטוח, מכיל וחופשי לכתיבה.
לא מתאים לך התכנים שעולים כאן? אז אל תסתובב כאן ואל תקרא כאן.

לא מתאים לך התכנים שאני כותב? אל תסתובבי כאן ואל תקראי כאן.

לחילופין, את יכולה לבקש מהנהלת האתר שהבלוגים לא יהיו חשופים לעיני כל, או לנסות ולפתוח אתר משלך, ללא אפשרות של ביקורת על מה שנכתב שם. בהצלחה.

אה, ונח השישי הוא סקסי.