צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה סוג של גברים נמשך לצד הדומיננטי של השליטה?

ms-a​(שולט)
לפני 19 שנים • 16 באוג׳ 2004

wishfull thinking ..

ms-a​(שולט) • 16 באוג׳ 2004
"סוד ידוע הוא שרבות מהנשים שמגדירות עצמן כסאביות או שפחות באות ממקום של שליטה ואסרטיביות בחיים האישיים שלהן, בעבודה וכד'.
אני חושבת שכך גם לא מעט מהגברים שנמשך לצד הנשלט.
כמובן שאין מקום להכללה גורפת. אבל נראה שהמשיכה לאיבוד שליטה נובע בין השאר מהצורך "לעזוב ידיים" ולותר קצת על השליטה לטובת מישהו אחר (עוד סוד גלוי הוא שאנחנו מנהלות את העולם גם כשאנחנו למטה למטה.... אבל נעזוב את זה כרגע) "

icon_rolleyes.gif

אם זה לא היה עצוב , זה היה מצחיק...

by the way
אנפוש , מה שלומך ?icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004

כל ההכללות שגויות :lol:

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 באוג׳ 2004
אני לא חושב שיש שטנץ אחד שממנו מייצרים את כל הדומים.

אנשים באים מהרבה מאד מקומות לשליטה, ולדעתי מספר התשובות יהיה לפחות כמספר המשיבים.

אם יש איזושהי הכללה שאני נוטה להאמין בה, היא שדפוס השליטה בהקשר בדסמי יהיה דומה לדפוס השליטה בתסריטים אחרים.

לדעתי הכללות המתבססות על התפקיד הדסמי שאנשים בוחרים תקפים באותה מידה כמו הכללות על רקע של צבע עיניים או דגם המכונית שנוהגים בה.

ייתכן שהצורך באיזשהו מודל שיסביר בחירות והעדפות בתחום בא מהצורך להסביר בצורה רציונלית את התחום, לעשות בסתירות הפנימיות שלנו סדר.

ואחרי כמה זמן בתחום, הצורך הזה לרציונליזציות והצדקות שוכך, ובמקומו באה קבלה, השלמה ונאה...
דורון גונן

Re: wishfull thinking ..

דורון גונן • 17 באוג׳ 2004
ms-a כתב/ה:
"סוד ידוע הוא שרבות מהנשים שמגדירות עצמן כסאביות או שפחות באות ממקום של שליטה ואסרטיביות בחיים האישיים שלהן, בעבודה וכד'.
כמובן שאין מקום להכללה גורפת. אבל נראה שהמשיכה לאיבוד שליטה נובע בין השאר מהצורך "לעזוב ידיים" ולותר קצת על השליטה לטובת מישהו אחר (עוד סוד גלוי הוא שאנחנו מנהלות את העולם גם כשאנחנו למטה למטה.... אבל נעזוב את זה כרגע) "

icon_rolleyes.gif

לא יפה!
מישהי הולכת עם חלום, השקפה אופטימית ותדמית עצמית מהולה בתקווה ואתה בא ומנפץ. לא יפה!

icon_razz.gif

by the way
נבט{marlena}

Re: לא מפחדת :)

נבט{marlena} • 17 באוג׳ 2004
אנפת לילה כתב/ה:
אני רק מעוניינת לדעת אם כולכם חולי שליטה או שיש איזה צדיק בסדום.
לדעתי כמובן שאין צדיקים icon_smile.gif

בעניני מנכ'לים. ידם בכל, אחרת הם עושים את העבודה הניהולית שלהם רע.
תראה לי מנכ'ל שלא יודע מה קורה במחלקות השונות של מפעלו, ואראה לך מנכ'ל בדרך החוצה.
כדי להיות מנהל טוב אתה חייב לדעת מה קורה כל הזמן בכל מקום , לתת הנחיות ולפקח על ביצוען , לא ככה ?

עכשיו מה בדיוק קורה לכאלו שמעליבות מנכל'ים?

כשקראתי את השירשור פעם ראשונה החלטתי להרים את הכפפה ולכתוב תשובה רצינית ומפורטת. עכשיו שאני קורא אותו, אני שואל את עצמי בשביל מה לטרוח. אם את לא אוהבת דומים, אל תפגשי איתם. זה פשוט עד כדי כך.

מה בדיוק קורה לכאלו שמעליבות מנכ"לים? במקום לקבל התייחסות רצינית, את מקבלת התייחסות קצרה ובוטה.
אנפת לילה

ווי לי כמה אנטגוניזם שאני מעוררת....

אנפת לילה • 17 באוג׳ 2004
ms-a כתב/ה:

icon_rolleyes.gif

by the way

שלומי סביר בהתחשב באלטרנטיבה.
ו ms-a תמיד עדיף לצחוק , לא?

Dan-kap , אני חוזרת שוב , לא התכונתי להתייחס בשרשור הזה למכלול הגורמים הנפשיים שהופכים אדם לדומיננטי בתחום הבדס'מ, אלא רק לטעון שמאפיין הכרחי אחד הוא קונטרול פריקיות.

דורון, אתה כתבת:
"לא יפה!
מישהי הולכת עם חלום, השקפה אופטימית ותדמית עצמית מהולה בתקווה ואתה בא ומנפץ. לא יפה! "
אתה בטוח שלא דרכתי על איזה יבלת? (כן , כן , זה היה בהומור ציני מחודד , אני יודעת)

Bunty אתה כתבת:
"כשקראתי את השירשור פעם ראשונה החלטתי להרים את הכפפה ולכתוב תשובה רצינית ומפורטת. עכשיו שאני קורא אותו, אני שואל את עצמי בשביל מה לטרוח. אם את לא אוהבת דומים, אל תפגשי איתם. זה פשוט עד כדי כך.

מה בדיוק קורה לכאלו שמעליבות מנכ"לים? במקום לקבל התייחסות רצינית, את מקבלת התייחסות קצרה ובוטה."

אז ככה -
אני לא אוהבת דומים. אני אוהבת אנשים. אם במקרה הם גם דומים, זה משמח אותי מאד מאד.
אגב, איפה במהלך השרשור קיבלת רושם שיש לי משהו נגד דומים?

ומאחר וההתיחסות שלך קצרה ובוטה , אני תוהה מתי הספקתי להעליב אותך.
דורון גונן

תעזבי לי את היבלת! מה את רוצה ממנה?

אני מורח משחות כל הזמן ואת מתעסקת שוב ושוב עם היבלת שלי. די!

קצת לעשות סדר בדברים:
1. אנפה שאלה א ו ת י מה קורה למי שמעליבה מנכ"לים. לא עניתי, אבל ברור שהיו בשאלה סקרנות ואולי קצת התגרות. לא השבתי כי קצרה היריעה..... icon_smile.gif
2. שום מסר בוטה לא בא כתשובה.
3. היית צריכה לתקן את הטעות שלו, אנפה.

וחוץ מזה, דיר באלאק, לא להתעסק עם היבלת! icon_biggrin.gif

(עכשיו היא תשאל אם היא דרכה לי במקרה על היבלת....)

(ייתכן והיא תשאל מה קורה למי שבכל זאת דורכת לי על היבלת. כשהבן שלי היה שואל אותי שאלה דומה, הייתי עושה קולות של אריה נרגז...)

מנהלים, די! לסגור את השירשור הזה!
אנפת לילה

לסגור את השירשור ????

בוא , בוא, תקרב את הרגל, כן , זאת עם היבלת.. אלא מה?
והיריעה לא קצרה כלל וכלל ואם נדמה לך שכן , תן לי בראשי פרקים דוגמאת למה יקרה לזאת שמעליבה וכו'
דורון גונן

הררררר!!! גרררר!!!!

וווואאאאההה!!! whip2.gif
אנפת לילה

Re: הררררר!!! גרררר!!!!

דורון גונן כתב/ה:
וווואאאאההה!!! whip2.gif

לך תסמוך על הדומים האלה.... ביקשתי ראשי פרקים וקיבלתי גבב של אותיות אהו'י!! write.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

לא

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 באוג׳ 2004
יש הרבה סגנונות וגוונים לשליטה, ובהכרח לא כל שולט הוא שולט בצורה כפייתית...

שאם לא כך, היו הברטיות של העולם עזובות וגלמודות!