לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדונים בחו"ל

תפוס1234
לפני 6 שנים • 7 באוק׳ 2017

מועדונים בחו"ל

תפוס1234 • 7 באוק׳ 2017
מחפשים מועדונים טובים בחו"ל נשמח להמלצות.
ובהרחבה-כבר הרבה זמן אנחנו רוצים לנסות את הנושא של פומביות ולשחק על גבולות בנושא הזה. לצערנו ללכת למועדון בארץ זה פשוט מסוכן מידי אז מחפשים מקומות בחו"ל ששווים טיסה ; )
תודה מראש ואשמח גם לתובנות אחרות בנושא
התיירת​(אחר){easyjet}
התיירת​(אחר){easyjet} • 7 באוק׳ 2017
    התגובה האהובה בשרשור
Into the wild
Into the wild • 7 באוק׳ 2017
אמרת קינקיות אמרת ברלין.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 7 באוק׳ 2017
ממליצים פה הרבה על ברלין אבל כיוון שגרמניה היא מדינה בה הזנות ממוסדת, הייתי ממליצה לבדוק ב7 עיניים האם המועדון אינו מועדון זנאות
לא הייתי רוצה לתרום למקום שכזה
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 7 באוק׳ 2017
בכל מקרה ממליצה לחפש מקום אליו אתם טסים בכל מקרה או רוצים לטייל בו
ואז לשאול בפורום מקומי. ממליצה על הפורומים של פטלייף. כך מצאתי מקומות ברומא ולונדון
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 7 באוק׳ 2017
ימה כתב/ה:
ממליצים פה הרבה על ברלין אבל כיוון שגרמניה היא מדינה בה הזנות ממוסדת, הייתי ממליצה לבדוק ב7 עיניים האם המועדון אינו מועדון זנאות
לא הייתי רוצה לתרום למקום שכזה

מניסיוני בגרמניה יש לעיתים נדירות חפיפה בין בתי בושת או זנות למועדוני סאדו או פטיש, אני לא חושב שיש צורך בשינוי יעד על בסיס זה. יש בברלין כמה מועדונים נחמדים וגם מסיבות פרטיות או ליינים של בדסמ במועדונים רגילים, ממליץ על הלינק שניתן לפני ועל פט לייף לבירור בהתאם לתאריכי הנסיעה.
ימה​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 9 באוק׳ 2017
ימה​(נשלטת) • 9 באוק׳ 2017
תודה על ההערה שלך.
לא המלצתי להחליף יעד, אלא לבחון את מהות המועדון ב7 עיניים.

ההצעה לגבי יעדים שונים היא סתם בגלל שאני לא חושבת שצריך לבחור יעד לפי מועדון כזה או אחר, הרי אם אני כבר בחו"ל יש עוד דברים שאני רוצה לראות ולחוות ומעדונים וקהילות מעניינות יש כמעט בכל עיר מרכזית icon_smile.gif
One moment​(שולטת)
לפני 6 שנים • 9 באוק׳ 2017
One moment​(שולטת) • 9 באוק׳ 2017
אולי אגיד מילה על מועדונים בארץ. למה מסוכן? נראה לי מועדון ערסים בארץ הרבה יותר מסוכן ממועדון בדסמ.
לפי דעתי צריך לדעת לבחור מסיבה נכונה ואנשים נכונים.