בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשבר הזין

babywolf
לפני 6 שנים • 16 באוק׳ 2017

נשבר הזין

babywolf • 16 באוק׳ 2017
אוקיי! למה קשה לכם נשלטים/נשלטות/גברים ונשים כאחד לפנות אלייי כבת אדם קודם , לפני שאתם פונים אליי כמלכה? למה זה נראה לכם הגיוני לשלוח לי תמונות של חור תחת, זין, כוס ולבקש שאזיין אתכם לפני ששאלתם לשלומי ולשמי? נראה לי שאקח לעצמי תקופת צינון...
    התגובה האהובה בשרשור
Maple​(אחר){femboy}
Maple​(אחר){femboy} • 16 באוק׳ 2017
מסכים. אם הייתי רוצה להכיר מישהו אלו לא הדברים הראשונים שהייתי רוצה לראות 0.0 קודם כול הבן אדם ואחר כך היצרים אבל קודם כל הבן אדם זה החלק הכי חשוב בכל מקרה...
babywolf

זה מרתיח.

babywolf • 16 באוק׳ 2017
באמת.. ...
החוסר כבוד הזה הוא פשוט דוחה
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 16 באוק׳ 2017
תחשבי על זה כעל צורת סינון ראשונית.
לדעתי הרבה יותר טוב לגלות שהאדם שעומד מולך הוא דביל מוחצן אגואיסטי ואגוצנטרי שמחפש רק לנצל או להרגיש מנוצל במקום להכיר מעט, להתאהב או לפחות להתחבר ורק אז, אחרי תקופה של כמה חודשים של מה שחשבת שזה אושר ואז לגלות מי הוא באמת.
אני אומר כן ירבו הדגנרטים העלובים וחסרי הסבלנות שדואגים ליידע אותנו מראש שאנחנו לא יותר מאשר כלי חד פעמי עבורם שניתן לזרוק מיד או לאחר שימוש מעט ממושך.
אני רק מקווה שזה יפעל לטובת מי שישקיע בך מראש וייתייחס אליך בכבוד אנושי כבר מהשיחה/הודעה הראשונה ולאורך כל ההכרות שלכם.
babywolf
babywolf • 16 באוק׳ 2017
מקווה.. כבר כבויה ...
Sharoman​(אחר)
חבל, זאת צורת הסינון הראשונית.
בתור נשלט אני יכול להגיד לך שלא חסרות כאן שולטות שמשוות אותך לנשלוים הקודמים שלהן שהיו מתחננים לניצול כבר מהרגע הראשון והיו משמשים כלא יותר מצעצועים אנושיים, לעומתך, שאתה מצפה שיכירו בך כבן אדם ויתנהגו אליך בהתאם.
כואב יותר לגלות כמה אתה לא רצוי אחרי שכבר הספקת לפתח שייכות....
טלי35​(שולטת)

עיצה מצויינת

טלי35​(שולטת) • 16 באוק׳ 2017
Sharoman כתב/ה:
תחשבי על זה כעל צורת סינון ראשונית.
לדעתי הרבה יותר טוב לגלות שהאדם שעומד מולך הוא דביל מוחצן אגואיסטי ואגוצנטרי שמחפש רק לנצל או להרגיש מנוצל במקום להכיר מעט, להתאהב או לפחות להתחבר ורק אז, אחרי תקופה של כמה חודשים של מה שחשבת שזה אושר ואז לגלות מי הוא באמת.
אני אומר כן ירבו הדגנרטים העלובים וחסרי הסבלנות שדואגים ליידע אותנו מראש שאנחנו לא יותר מאשר כלי חד פעמי עבורם שניתן לזרוק מיד או לאחר שימוש מעט ממושך.
אני רק מקווה שזה יפעל לטובת מי שישקיע בך מראש וייתייחס אליך בכבוד אנושי כבר מהשיחה/הודעה הראשונה ולאורך כל ההכרות שלכם.

הגיעה מבחינתי בדיוק ברגע הנכון.
Sharoman​(אחר)
כואב הלב אבל לצערי זה מזמן כבר מוכר....
אנחנו אפילו לא חפץ, אנחנו בקושי תחושה של אנושיות מינימלית, גוף חם וגם זה בקושי בזמן תהליך שהוא לא שונה בהרבה מאוננות.
אנשים כאלה שישארו לבד או יתחברו זה לזה לניצול הדדי, קר, חסר רגשות, מנוע חיבור ומלאכותי בלבד.
קבלי תמיכה בצורת חיבוק וירטואלי של הבנה icon_smile.gif
babywolf
babywolf • 16 באוק׳ 2017
מכיר את הרגע הזה שהעצה כואבת לך במקום הקטן ההוא שבו אתה עדיין ילד קטן? שבו אתה צריך חיבוק של מישהו גדול ומנחם.. אז זה...
Sharoman​(אחר)
אנחנו נולדים תינוקות אבל נשארים ילדים לעד.
רק הגוף שלנו מזדקן לו icon_smile.gif
כל רצוננו בעולם הוא אהבה חסרת תנאים והגבלות כמו של גור לאם.
מי אמר שלא מגיע לנו? אל תאמינו לו!