אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליחת שאלון בדסמ לנשלטת חדשה.

Kinkcoin​(שולט)
לפני 6 שנים • 31 באוק׳ 2017

שליחת שאלון בדסמ לנשלטת חדשה.

Kinkcoin​(שולט) • 31 באוק׳ 2017
1. כן או לא?
2. מוסיף עניין, או מבאס תאווירה?

חשוב לומר, הנשלטת חדשה בתחום ולכן אולי השאלון קריטי כדי לדעת לאיזה כיוון לקחת את הסשן.
בנוסף, יש את האפשרות שילחיץ במקום להלהיב.
Moses E​(שולט){כלבה נאמנה}
אני לא בעד.
קודם כל זה הופך את העניין לקר ומנוכר ודבר שני זה וודאי עלול להלחיץ מישהי שהיא חדשה בתחום
מדוע לא לדבר על כך בשיחה לגשש ולבדוק ואפילו לשאול ישירות (ברגישות המתבקשת מול נשלטת חדשה בתחום) למה צריך לעשות שאלון כמו במשרד הפנים
אני מכיר את השאלונים האלה הם נחמדים למי שכבר התנסה בתחום וגם למי שיש ביניהם כבר הכרות די טובה ורוצה לדעת בכמה אחוזים הוא sub בכמה הוא dom ובכמה הוא מזוכיסט וכדומה...
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 31 באוק׳ 2017
יותר תלוי בנשלטת עצמה.
יש כאלה שעצם השאלון ירתיע או ישעמם אותן.
ויש כאלה שדווקא יתלהבו מהמבחר.
תגשש, תשאל ותפעל לפי הגובה שלה
אליקו​(מתחלף)
אליקו​(מתחלף) • 31 באוק׳ 2017
מהשאלה לא ברור אם התכוונת לנשלטת חדשה בכל עולם השליטה שעושה את צעדיה הראשונים בתחום, או האם מדובר בנשלטת ותיקה ומנוסה בתחום אבל חדשה איתך...

לכל אחת מהאפשרויות, יש תשובה שונה.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 31 באוק׳ 2017
לא כדי
כדי להכיר נשלטת עדיף לשבת איתה על כוס קפה
רק ככה תדע לאיזה כיוון לקחת סשן
Kinkcoin​(שולט)
אליקו כתב/ה:
מהשאלה לא ברור אם התכוונת לנשלטת חדשה בכל עולם השליטה שעושה את צעדיה הראשונים בתחום, או האם מדובר בנשלטת ותיקה ומנוסה בתחום אבל חדשה איתך...

לכל אחת מהאפשרויות, יש תשובה שונה.

גם וגם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 באוק׳ 2017
אתה מתכוון לשאלון באתר www.bdsmtest.org (או דומיו)?
הוא ממש לא תקף ולא ישקף שום דבר באמת.

אתה מתכוון לשאלון שאתה תנסח בעצמך?
מעבר לשאלת התוקף שלו, זה מרגיש מלאכותי ולכן גם התשובות יכולות להיות בהתאם, במיוחד אם מדובר במישהי חסרת ניסיון שעוד לא ממש יודעת מה מתאים לה ופשוט רוצה למצוא חן או נרתעת מהכל מבלי שהיא באמת יודעת מה הוא כולל.
זה גם כמו לשבת בדייט ונילי ולתת לבחורה מולך "שאלון ציפיות ממערכת יחסים" במקום לדבר איתה ולגלות לבד בצורה אותנטית.
אישית, אם מישהו היה נותן לי שאלון כזה הייתי מרגישה שהוא מנסה לעשות קיצורי דרך (ועוד כאלו שתוקפם מוטל בספק) במקום להכיר אותי באמת.

שורה תחתונה: אין תחליף להכרות פנים אל פנים, יש הרבה דברים שמתפספסים בשאלון ועולים באינטרקציה בין-אישית.
    התגובה האהובה בשרשור
גברים​(שולט)

Re: שליחת שאלון בדסמ לנשלטת חדשה.

גברים​(שולט) • 31 באוק׳ 2017
Kinkcoin כתב/ה:
1

חשוב לומר, הנשלטת חדשה בתחום ולכן אולי השאלון קריטי כדי לדעת לאיזה כיוון לקחת את הסשן.
בנוסף, יש את האפשרות שילחיץ במקום להלהיב.

בדסמ זה לא סטטיסטיקה וסשן זה לא לעשות לה את מה שהיא רוצה (אלא אם כן אתה עובד אצלה)
בדסמ זה סוג של תורת הנפש וסשן זה לעשות בה ולה את מה שא ת ה מחליט במסגרת הגבולות המתאימים.

אצל רוב הבחורות שפגשתי כאן, מה שנראה על פני השטח רק מסתיר את מה שמתרחש מתחתיו.
הוא מסתיר סערות וכמיהות מטורפות, הוא מסתיר תשוקות ופנטזיות עמוקות והוא מסתיר שריטות וריקנות גדולים. הוא מסתיר ייחום פראי, אפל וראשוני והוא מסתיר רצון עז להשתייך ולהתמסר עד כלות לאותו אחד ראוי.

שום שאלון בעולם לא יגלה לך את זה.
O0o0O
O0o0O • 31 באוק׳ 2017
זה הופך את זה לקר, טכני, מוריד חשק ובעיקר מלחיץ.
בוא נגיד... שמי שישלח לי שאלון- בחיים לא יגיע איתי אפילו לרבע סשן חחחחחח
Kinkcoin​(שולט)
קיבלתי החלטה
תודה על התגובות.