שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחרות הסיפורים נושאת פרסים עלתה לאוויר- היכנסו להצביע ולהשפי

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 4 בנוב׳ 2017
Ollie​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2017
האלה עשתורת כתב/ה:
"אולי פעם..." - ברוכה הבאה לכלוב ?

אבל אוף, זה מעצבן. למה הם לא רוצים לשחק?
זה כמו להיות בקשר שליטה ולרמות את האדון שלך. על מי את עובדת? את מקלקלת לעצמך את השליטה.

מוח, נשלט. מה איזה? נשלט.
Ice vanila
Ice vanila • 4 בנוב׳ 2017
בנאדם שולח את מי שהוא מכיר שיקרא ויצביע איפה זה פוגע באחרים?
Ollie​(נשלטת)
אני באמת צריכה להסביר את זה?
כי התחרות נועדה לאתר את מי שכתב את הסיפור הכי טוב, לא את מי שיש לו הכי הרבה חברים, והיא הוגדרה ע"י השופטים כתחרות אנונימית.

בתחרויות ריאליטי אפשר להצביע ב-SMS, אבל זה כי יש אינטרס כספי לחברה שמנהלת את התחרות, וגם כי לאף אחד אין עקרונות כשמדובר על פרסים כ"כ שווים.
אבל פה זה כולה 250 ש"ח לקניית שטויות של סקס. זה באמת מספיק שווה כדי להרוס את הפן התחרותי של בחינת רמת הסיפורים?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2017
החמוצים הגיעו גם לכאן.
כולכם ידעתם את חוקי התחרות לפני שהיא התחילה, היה לכם מספיק זמן לבוא בטענות ולא עשיתם את זה, אז עכשיו הגיע הזמן להפסיק להתבכיין ולקבל את התוצאות - לטוב ולרע. ברגע שהמנצח נקבע לפי לייקים אז גורם הפופולריות משחק תפקיד. אפשר להתמרמר כמה שרוצים אבל זה חוקי המשחק ולכן זו לא רמאות .
אני גם לא ממעריצי הסיפור שנמצא בעכשיו בכותרות בפורום, ממש לא, עם זאת אין לכם אלא להאשים רק את עצמכם.
רבים מהמשתמשים הותיקים באתר מקבלים "לייק אוטומטי" לכל פוסט שלהם ואני לא רואה אף אחד מהם בא בטענות.

לבסוף, אף אחד לא אוהב שטינקרים ומלשינים - כולכם מוזמנים לשנות את רוע הגזירה בסיבוב השני.
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 4 בנוב׳ 2017
ה"חמוצים" ידעו היטב שזה מה שיקרה.
ה"חמוץ" שעונה לך עכשיו, הזהיר מראש ואמר מראש שאין מקום ללייקים או בחירת הקהל, אלא לבחירה של צוות שיפוט.
אני ממש לא מופתע מהתוצאות.
ולא ממש אכפת לי מי יזכה. אני לא זה שנותן את הכסף לפרסים.
התחרות הכי טובה היתה התחרות שאני
ערכתי, שפטתי וחילקתי את הפרס.
כולל הפרס האחרון icon_smile.gif
Ollie​(נשלטת)
The Great OZ כתב/ה:
החמוצים הגיעו גם לכאן.
כולכם ידעתם את חוקי התחרות לפני שהיא התחילה, היה לכם מספיק זמן לבוא בטענות ולא עשיתם את זה, אז עכשיו הגיע הזמן להפסיק להתבכיין ולקבל את התוצאות - לטוב ולרע. ברגע שהמנצח נקבע לפי לייקים אז גורם הפופולריות משחק תפקיד. אפשר להתמרמר כמה שרוצים אבל זה חוקי המשחק ולכן זו לא רמאות .
אני גם לא ממעריצי הסיפור שנמצא בעכשיו בכותרות בפורום, ממש לא, עם זאת אין לכם אלא להאשים רק את עצמכם.
רבים מהמשתמשים הותיקים באתר מקבלים "לייק אוטומטי" לכל פוסט שלהם ואני לא רואה אף אחד מהם בא בטענות.

לבסוף, אף אחד לא אוהב שטינקרים ומלשינים - כולכם מוזמנים לשנות את רוע הגזירה בסיבוב השני.

להאשים את עצמנו? על מה? על שבחרנו להשתתף בתחרות למרות שיש סיכוי שירמו בה?
אני בכלל לא מבקרת את האופן שבו הפרס יוענק. 250 ש"ח באמת לא מטרידים אותי יותר נחמד. זה כיף, אבל הרבה יותר כיף לדעת שכתבתי סיפור שלדעת רוב האנשים הוא הכי טוב מבין 21 סיפורים (אם זה היה המצב).
וזה מבאס שבתחרות הזו לא תהיה לי אפשרות לדעת מה באמת המיקום שלי מול אחרים.
אני פשוט אוהבת מאוד תחרויות כשרונות/כישורים, זה הכל. מתבאסת שפה בסופו של דבר לא מדובר בתחרות כזו, לפחות לא באופן שלם.

שנאתי את הבלאגן שעשו בפעם הקודמת על התחרות. בעיניי התלונות בפעם שעברה היו מבזות. היתה הטחת עלבונות לגופו של אדם (אישה), היו האשמות שכותבת הסיפור טענה בתוקף שהן לא נכונות וסירבו להאמין לה. וזה היה מכוער. בפרט כשבפעם שעברה אף אחד לא הפר את חוקי התחרות. היא היתה לא-אנונימית במכוון.

אבל הפעם מדובר על הפרת הכללים, כי התחרות נקבעה כאנונימית, ואנחנו מבקרים את התופעה ולא את האדם (שאיננו יודעים מי הוא).
חוץ מזה, בכלל לא התכוונתי להפוך את זה לפולמוס שלם. פשוט רציתי להביע את הבאסה שלי מכך שהתחרות היא לא באמת תחרות, זה הכל.
אני לא מאשימה מישהו במשהו שלטענתו הוא לא עשה. אם אחרי התחרות כותב מס' 17 יטען שהוא לא גילה לאף אחד מי הוא ולא ביקש מאף אחד הצבעה - אין לי כוונה להתווכח איתו, ובטח לא ללכלך עליו ולכתוב עליו פוסט בבלוג וזה. זה מכוער בעיניי.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2017
תנחומיי הכנים על האכזבה שחשת, ולא בציניות, זה בהחלט מעצבן ומבאס - החוקים גם אינם לרוחי.

יש אנשים שכן כתבו פוסט, וטענו באופן ישיר שמדובר ברמאות. לא יודע מה קרה שנה שעברה, אבל ברגע שאין הוכחה צריכים להיות זהירים.** זה קצת מצחיק שכביכול מבקרים רק את התופעה ולא את האדם, שכולנו יודעים ששמות כותבי הסיפורים ייחשפו בסופו של דבר. אם אותו כותב/ת יזכה תצטרכו בסופו של דבר להתעמת עם אותו אדם שקראתם לו רמאי. לדעתי היה חכם יותר לדבר על החוקים באופן כללי ולא לציין סיפור כזה או אחר.

גם האירויזיון נהרס ברגע שהחליטו לאפשר לקהל להצביע (טוב גם היו הרבה מאוד סיבות אחרות), לפחות ההיבט התחרותי. לדעתי, קבוצה מצומצמת של 5 שופטים מספיקה בהחלט. סיבה אחרת להעדיף שיפוט חיצוני היא שרוב המשתמשים באתר לא קוראים או יקראו את כל הסיפורים. אישית לא מסוגל ולא רוצה לקרוא סיפורים של שליטה גברית, רבים אחרים כמוני יקראו רק סיפורים שתואמים להעדפה מינית שלהם.

** אם מדובר במישהי בשם "הוד והדר" תתעלמי מכל מה שאמרתי.
Ollie​(נשלטת)
תודה.

ואני קראתי את כולם, וחילקתי לייקים גם לכאלה על שליטה נשית בגברים. אבל זה באמת היה לי קשה יותר. הצבעת הקוראים מושפעת מאוד ממה שהם נמשכים אליו, לא רק מטיב הכתיבה.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 5 בנוב׳ 2017
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 5 בנוב׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:

וזה מבאס שבתחרות הזו לא תהיה לי אפשרות לדעת מה באמת המיקום שלי מול אחרים.
אני פשוט אוהבת מאוד תחרויות כשרונות/כישורים, זה הכל. מתבאסת שפה בסופו של דבר לא מדובר בתחרות כזו, לפחות לא באופן שלם.

כל הכבוד על התחרותיות. אבל חכמת ההמונים היא לפעמים אובר מוערכת. לי חשוב יותר לראות שאנשים שאני מעריך עשו לייק לסיפור שלי.