לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דאבל דייט

mclovin
לפני 6 שנים • 24 באוק׳ 2017

דאבל דייט

mclovin • 24 באוק׳ 2017
אנחנו יושבים מסביב לשולחן. אני לידה.

היא אמרה לי שיהיה היום דאבל דייט אז שאכין משהו טוב לאכול.

הוא והיא כל הזמן מסתכלים אחד על השניה ומצחקקים. היד שלה מושטת בקו ישר שנראה שניגמר במכנסיים שלו, אבל אני ממשיך לאכול כאילו אני לא רואה.

כשאני חוזר להגיש לכולם את המנה השנייה, אני קולט את היד שלה יוצאת מהר מהמכנסיים שלו. הם מצחקקים.

אני לא מבין איך לחברה שלו לא איכפת, היא יושבת שם מולם.

זה לא יכול להיות חילופי זוגות, אני יודע. כי לי הרי אסור. גם האמת שאני לא כל כך יכול.

אני מתעלם ואנחנו ממשיכים לדבר. היד שלה ממשיכה להיות מונחת שם, ולאט לאט מתחילה לעלות ולרדת. זה כבר מוגזם.

אני מבקש ממנה לבוא איתי לצד. היא מסתכלת עליו כממתיקה סוד ובאה. בצד היא מספרת לי לפני שאני פותח את הפה שהם יודעים עלינו כבר. עלי. היא אומרת את זה גם חזק. ברור שהם שמעו.

אני מסמיק ושותק. לא יודע מה לעשות. היא מחייכת אלי ואחרי דקה של שתיקה אומרת טוב בוא, וחוזרת לשבת ליד השולחן.

ואז הכל נפתח. מתחילה שיחה עלינו ועל אורח החיים שלנו. אני מבין שהחברה שלו גם ידעה מהסיפור. באיזה שהוא שלב היא גם מושיטה מהר יד למכנס שלי, ולפני שאני מספיק לברוח היא נוגעת בו. בכלוב. היא מוציאה צחוק קטן ומספרת לבן זוג שלה שזה נכון.

ככל שהשיחה מתמשכת אני יותר ויותר רוצה לקבור את עצמי בתוך הצלחת.

הבת זוג שלי מספרת להם על הכל. על הסקס, על הכלוב, על הסטרפאון, על השוקר.

פתאום הם מבקשים גם לראות. אני מרים את הראש בפליאה. היא צוחקת, לוקחת את הצלחת שלי, ויורקת ישר על האורז.

לא עובר הרבה זמן והצלחת שלי עוברת לרצפה. כשאני מתכופף לאכול היא מזיזה לי את הראש עם הרגל ודוחפת אותה ישר לצלחת.

כשאני מושיט את היד לצלי היא מסתכלת עלי במבט של מדריכה בקייטנה. אני מזיז את היד למאחורי הגב ומתכופף ללקק את הצלחת.

אני בנתיים שומע איך השיחה עלי ממשיכה בהתלהבות, וברור לי שהזוג רוכן מעל השולחן להסתכל עלי. כשאני מרים ת הראש מהצלחת אני כבר רואה את הרוכסן שלו פתוח. הרגל השנייה שלה, שלא בצלחת שלי, מסובבת על הירך שלו.

אני שומע את החברה שלו אומרת שמשעמם לה, וישר דוחפת את הרגל שלה גם לצלחת שלי.

אחרי 5 דקות היא מתלוננת שוב ואני נידרש להתחיל לנקות אותה. למטה. היא מפסקת את הרגליים ואני מתישב מתחת לשולחן ומתחיל לעבוד.

היא גם מרימה את התחת ורומזת לי לעבור לשם.
אחרי כמה דקות מושכת לי בשיער לקום.

כשאני קם אני רואה את הבחורה שלי כבר בדוגי על הספה, קוראת לי להתפשט ולבוא לעמוד מולה על 6. עוברת דקה ואני רואה את ההיא באה מאחורי.

בזמן שהוא מכניס אצבעות לבחורה שלי, היא מכניסה לי. בהתחלה 1, ואז 2 ו3, ולבסוף היא מצמידה את המותניים ואני מרגיש את הלחץ מתחיל.

הבחורה שלי נתקעת בי בחוזקה ואני מבין שהוא כבר חדר. היא סוטרת לי ואומרת לי לתת לחברה שלה להיכנס, ואני מתכופף עוד ומנסה.

בסוף, בתנוע חזקה, היא מפלחת אותי.

ואז אנחנו ככה. אני והבת זוג. מתנשקים ונחדרים בוא זמנית.

מתישהו אני מתבקש להסתובב עם הגב למסיונרית ושתי הבנות יורקות וסוטרות לי.
כשאני מבקש לקבל מפתח לכלוב, הבנות צוחקות ומסבירות שהבולבול של השני עדיף על 2 כמו שלי.

מאוד מהר מתחיל לכאוב לי התחת, ואני לא מצליח לשחרר את המחשבה של החברה שלי מלקקת את השפיך שלו, מה שברור לי שהולך לקרות.

אז אני פשוט עוצם עיניים ומחכה שכל זה יגמר.
    התגובה האהובה בשרשור
אליקו​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 24 באוק׳ 2017

סיפור מדהים

אליקו​(מתחלף) • 24 באוק׳ 2017
גם כתוב יפה מאד ומגרה.... שאפו
Agate
לפני 6 שנים • 31 באוק׳ 2017
Agate • 31 באוק׳ 2017
אתה כותב ממש מדהים!!
גם הסיפורים בבלוג
אבל מבלבל.... טוב או לא טוב?
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}
זה היה יפה ומגרה... עד המשפט האחרון שבו אתה עוצם עיניים ומחכה שכל זה ייגמר.
האם זו לא אמירה ברורה שבאותו רגע רצית שזה ייגמר כי לא עשה לך טוב..?
ולא משנה אם שעה אחרי כבר החלטת שבעצם זה טוב... אני שואלת על אותו הרגע שבו חיכית שהכל ייגמר.
mclovin
mclovin • 31 באוק׳ 2017
תודה אגטה!
לגבי המבלבל, כנראה שזה לא בכוונה (:
את יכולה לכתוב לי מה בלבל אותך ואנסה להבהיר.
ומושכת בעט, דווקא לא. אני נהנה מהחוסר אונים הזה ומההשפלה.
לרוב, גם אם אני לא נהנה אני לא מחכה שזה יגמר (מקווה שהבנתי אותך נכון)
Agate
לפני 6 שנים • 1 בנוב׳ 2017
Agate • 1 בנוב׳ 2017
ענית על הבלבול שלי.
תודה
אני מבינה את התחושה של הלא נהנה אבל להיות שם בכל מקרה. להתגבר על זה. במקרים מסוימים.
פשוט זו הרגשה מאוד חזקה שחוזרת בכתיבה שלך.
והבלבול הוא למה להמשיך?
אבל כתבת שאתה נהנה ולא מחכה שרגעים כאלה יסתיימו.
mclovin
mclovin • 1 בנוב׳ 2017
האמת שאני קצת מגזים בכל הסיפורים. זה פשוט מחרמן אותי החוסר אונים והמצב החלש, למרות שבפועל אני לא באמת מרגיש חלש ..
יש לי די הרבה ביטחון עצמי, גם במצבים האלה (:
Agate
Agate • 1 בנוב׳ 2017
מהמם ומרגש אתה ?
mclovin
לפני 6 שנים • 7 בנוב׳ 2017
mclovin • 7 בנוב׳ 2017
מה??
קטנטנה
לפני 6 שנים • 7 בנוב׳ 2017
קטנטנה • 7 בנוב׳ 2017