בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה שולטות שוות ורצוי גם צעירות

פלייפול
לפני 6 שנים • 8 בנוב׳ 2017
פלייפול • 8 בנוב׳ 2017
קפטן וונדי כתב/ה:

אם הוא עושה את זה בזמן שהוא בזוגיות, הוא פשוט חרא פרטנר ובוגדני ועלוב - אבל לא כי הוא נשלט, אלא כי הוא תת רמה, בתור בן אדם. לא קשור להיותו נשלט...

"אולי פעם זה יקרה", באמת עשית לייק לתגובה הזאת?..
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 8 בנוב׳ 2017
הכי חשוב זה עניין ההתאמה .

לפעמים כשאין התקדמות זה כי אין בסביבה התאמה למה שהוא מחפש.

לדוגמא:
יש נשים שעם השיער מכסות את האוזניים
ויש נשים שחושפות את האוזניים.

ויש נשים שחושפות את אוזן ימין ומכסות את אוזן שמאל שלהן.
וישנם נשים שמכסות את אוזן ימין שלהן וחושפות את אוזן שמאל שלהן .

עכשיו אם אתה רוצה בחורה אנאלית .לך על זו שחושפת את אוזן ימין שלה.
אם אתה רוצה בחורה וגינלית לך על זו שחושפת.את אוזן שמאל שלה .
ואם אתה רוצה בחורה שהיא גם אנאלית וגם וגינלית לך על זו ששני אוזניה חשופות .
ואם אתה בכלל מעדיף בתולה לך על זו ששיער ראשה מכסה את.שני אוזניה .

תנסה תתרשם
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 8 בנוב׳ 2017
אולי מספיק להאכיל כאן טרולים?
אמרו את שלהם, תמו להם לעזוב בשקט...
חבל על ההשקעה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 8 בנוב׳ 2017
Ram Steinberg כתב/ה:
timna כתב/ה:
(הכינור הקטן בעולם)

אני שטחי, מתייחס רק לחזות חיצונית, תובעני וילדותי.
למה שולטות לא קופצות עלייייי???

לא. אני מחפש קשר שולטת נשלט ותו לא. אם זה יזרום גם לסקס, אני לא אעצור את זה, אבל לא זו המטרה שלי. אני מחפש מישהי נחמדה (לא חייבת להיות שווה- צודק, טעות שלי) שאיתה אוכל לעשות סשנים ושנינו נהנה.

אז כדאי שתתקן למחפש שולטת אפילו שאינה שווה במיוחד.
ותרשום גם שאתה גם לא שווה במיוחד .
אבל תדגיש שאתה מחפש שולטת שטרם שלטה בגברים אחרים מהאתר.
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 8 בנוב׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
יאללה רגע של רצינות:
רם, אתה מתקיף את האנשים הלא נכונים ומחזק את האנשים שמייצגים את ההפך המוחלט ממה שאתה רוצה להשיג (ע"ע אלפא שעם גישתו אין פלא ש"לא מצא כוסיות")
לא כל מי שמחזק אותך רוצה בטובתך, כמו שלא כל מי שנרתע מהניסוח שלך רוצה ברעתך.

אז נכון, עונים לך בציניות וזה לא נעים, אבל ניסית להבין למה?
תחשוב שזה היה הפוך ושולטת הייתה כותבת שכל הנשלטים פה לא שווים כלום ויוצאת מנקודת שהם איזה משהו שמגיע לה מתוקף היותה... בחורה רגילה שלא באמת השקיעה במשהו.
אולי נראה לך שבטח כולם היו נופלים לרגליה, אבל בפועל ישר היו מתייגים אותה כילדה קטנה ומפונקת ואין מצב שנשלטים רציניים היו פונים אליה לאחר מכן. אתה בטח לא הייתה פונה למישהי כזו לאחר מכן.

כל אחד באתר הזה רוצה משהו, לכל אחד יש את ההעדפות והסטנדרטים שלו, ופייר? אני מבינה אותך- קשה למצוא את זה.
הגברים סובלים ממחסור בפניות, נשים מקבלות עודף פניות אבל מרוב של מטרידים.
לאף אחד לא קל כאן, כל אחד מיואש מהמין השני או מהצד השני של השוט במידה מסוימת, ואם כל אחד היה פותח פוסט על התסכולים שלו בהיכרויות השרת של הכלוב לא היה עומד בעומס.

אבל אתה יודע מי מוצא בסופו של דבר קשר? מי שמשקיע וגורם לצד השני לרצות לפנות אליו במקום להאשים אותו בכל כשלונותיו.

אתה יכול להמשיך לכתוב שזה לא צודק (ויודע מה? אולי אם היית מתנסח אחרת היו רואים צדק מסוים בדבריך), אבל זה לא יפתור לך את הבעיה.
לעומת זאת, אתה יכול לנסות לשפר את האופן שבו אתה מחפש, מציג את עצמך ומתקשר עם הצד השני, וסביר להניח שזה יעבוד כי אם תבחר בגישה אחרת תקבל תוצאה אחרת.

אז עכשיו תגיד לי אתה, מה אתה מעדיף: להיות צודק או להיות מאושר?

את ממשיכה להתנגח בלי סיבה. כבר כתבתי ואמרתי שנוסח הפוסט היה לא במקום והמילה שוות הייתה לא במקום גם כן.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 8 בנוב׳ 2017
כתבת את הפוסט בשפה ונילית שהשולטות לא מבינות
זה כמו שתכתוב הודעה לבחורה סינית בשפה העברית .ברור שהיא לא תענה לך.
השתמשת במילה "שוות " שזה קיצור של שווה זיון ז"א יפה . אבל כאן זה עובד הפוך
היא מזיינת אותך לא אתה מזיין אותה. וגם שיבחת את עצמך ורק אחרי כל התישבוחות
שנתת לעצמך כתבת "וגם נשלט" כאילו נזכרת פתאום שאתה נשלט. ואם זה לא מספיק
אז הוספת שאתה נשלט במיטה. שזה דבר בלתי נסלח בעליל מבחינת השולטת. אין כפרה לדבר כזה.
היית צריך לכתוב את ההודעה שלך בשפה שרק השולטות מבינות .ככה :
נשלט, לא קמצן(להדגיש את המילים לא קמצן) ,מתמסר,כנוע,צייתן, עם עמוד שדרה מנירוסטה(כדי שהיא לא תחשוב שאתה סמרטוט)
חכם, נשלט מגיל תשע (זה מוסיף אמינות. מפני שהשולטת אומרת לעצמה אם הוא נשלט עוד לפני שהתפתח מינית אז הוא רציני)
נשלט הסבור שהעולם נוצר כדי להישלט על-ידי האשה (זה יוכיח לשולטת שאתה נשלט ממניעים אידיאולוגיים ולא מתוך רצון להשיג סקס)
מעוניין להיות תחת רגליה של השולטת, היופי לא חשוב לי מפני שכל אשה יפה מעצם היותה אישה.

אז תכתוב כמו שהסברתי לך ותראה שתקבל הודעות בלי סוף.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2017
Ram Steinberg כתב/ה:

את ממשיכה להתנגח בלי סיבה. כבר כתבתי ואמרתי שנוסח הפוסט היה לא במקום והמילה שוות הייתה לא במקום גם כן.

תגיד, אתה רציני? זה מה שהבנת מהטקסט שלי? קראת את כולו או שהסתפקת בלקרוא את השורות הראשונות ומיהרת בכעס להקליד את ההודעה הכי מעודנת שאתה יכול בשביל להשתיק באלגנטיות "שולטת מכוערת" כמוני?
(כן, ראיתי שאהבת את מה שאלפא כתב. אז סתם שתהיה בעניינים: כשהוא אמר שכולם פה גייז, זה אומר כולם מלבדו. זה כולל גם אותך בפנים, אז העקיצה שלי אליו הייתה גם בשמך. נו, כמו שכבר אמרתי, אתה מחזק את האנשים הלא נכונים).
אני עוזרת לך ואומרת לך מה לעשות בשביל שכן יענו לך, ואתה זה שממשיך להתגנח באנשים שאומרים שהדרך שבה אתה פועל לא תניב לך הצלחה.
ולא, לא בגלל שאמרת "שוות" אלא כי כל ההתנהלות שלך מעולם, אבל מעולם לא עזרה לאף אחד כאן להכיר את מי שהוא מחפש. זה לא משנה אם היא מוצדקת או לא.
שום שולטת, גם אם היא בסטנדרטים שלך ומתאימה לך כמו כפפה ליד, אחרי שהיא קראה את הפוסט הזה (ולא לא בגלל המילה "שוות", בפעם האלף) לא ראתה את זה בעין יפה, כי גם התגובות שלך לאחר מכן גם לא מוסיפות לך תהילה, למרות שנראה לך שהן כן.
זאת האמת, ואני אומרת לך את זה בשפה הכי תכלסית שיכולה להיות, כי מה לעשות שלהגיד "יאו מסכן, כולם פה בני זונות שהם יורדים עליך" לא יעזור לך להכיר אף אחת.
כמעט אף שולטת מלבדי לא תשקיע מזמנה בלהסביר לך (בטח לא אחרי שכינתה אותה "מחזיקה מעצמה שמנסה להישמע חכמה" ושאר הנפלאות) את איך שההתנהלות שלך מתפרשת (דווקא בתגובות שלך לאחר מכן) ואת מה שאתה יכול לעשות בשביל לתקן את זה.
רוצה תוצאה שונה? תפעל אחרת.
רוצה להיות צודק? תמשיך להילחם בכל מי שלא מקלל את מי שנראה לך שפוגע בך, אבל זה לא יפתור את הבעיה שבגללה כתבת את הפוסט מלכתחילה.
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 8 בנוב׳ 2017
לא יודע מי זה אלפא. לא קראתי את ההתכסחויות שהיו פה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2017
זה הדבר הכי פחות רלוונטי בכל הטקסט שלי, אבל אם אתה מתעקש:
בתור מישהו שעשה לייק רק לשני אנשים והיחיד שעשה לייק לתגובה שלו, אני בספק שפספסת את זה (אולי שכחת את זה).
ומעבר למחווה הוירטואלית ל"מחמאות" שהוא העניק לי אפילו חזרת על דבריו בצורה מעט שונה (יאמר לזכותך, הרבה יותר מעודנת), מספר תגובות לאחר מכן:
AlphaScars כתב/ה:

...מכוערת לעומת זאת תנסה להשמע אינטליגנטית ראה ערך השולטת שמעלי. תעשה חיים.

Ram Steinberg כתב/ה:

...כאילו השפלות כבר יש פה? של שולטות שמחזיקות מעצמן ומנסות להתנסח בצורה גבוהה כדי שמישהו ישמע אותן?

זה לא שאני באה לסגור איתך חשבון, סתם שתראה שאתה בוחר לצדד באנשים הלא נכונים.