סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחזות לנשים וסחיטה

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 8 בנוב׳ 2017

התחזות לנשים וסחיטה

עוץ הגדול​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2017
חיפשתי פוסט בנושא ולא מצאתי, לכן אבקש לדון בסוגיה כאן. התופעה הזו אוזכרה לא מזמן כאן באתר וחשבתי שראוי לתת לה ביטוי קצת יותר מעמיק. הנושא הוא גברים שמתחזים לנשים ואז מפתים גברים אחרים לעשות אקטים מינים מול מצלמה או לשלוח תמונות אינטימיות וסוחטים אותם.

בחלק מהמקרים זה מסתיים בהשפלה פומבית (הכי גרוע) ובחלק גדול יותר בהפסדים כספיים עצומים. אם אינני טועה שודרה לפני חודש כתבה חדשותית בנושא - אנסה למצוא אותה באינטרנט.

חשוב להיות מודעים לתופעה הזו, בעיקר באתר כאן - שהאקטים בדרך כלל לא מסתיימים באוננות וניתן לשכנע את האדם השני לבצע דברים משפילים במיוחד שרק יגבירו את הכוח של הסוחט ויחלישו את מצבו הנפשי (והגופני) של הקורבן. שנית, בגלל היחס המספרי בין שולטות לנשלטים באתר, גברים מסוימים עלולים להתפתות בקלות יתרה לכל אישה שמגלה בהם התעניינות. כמובן שסחיטות מהסוג הזה עשויות להתרחש גם ללא התחזות.

חשוב להקפיד על מספר דברים:

1. לא להסכים לשיחת וידאו חד צדדית.
2. לא להסכים לבצע אקטים מיניים או אחרים במצלמה.
3. לבקש להיפגש עם האדם ולהכיר אותו לעומק לפני שמגיעים לשלב האינטימי של יחסי שולטת נשלט.
4. לא להוריד אפליקציות!!! זה משהו שחמאס עשה לחיילי צה"ל, התחזות לנשים יפות, שמפתות את הגבר להתקין אפליקציה מסוימת שעוקבת אחר המשתמש. אם מישהי מבקשת ממכם משהו כזה, זה צריך לעלות בכם סימן שאלה.
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 8 בנוב׳ 2017
Ollie​(נשלטת) • 8 בנוב׳ 2017
ל rogo יש אחלה סיפור בהמשכים על סיטואציה דומה.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 9 בנוב׳ 2017
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 9 בנוב׳ 2017
זה באמת קרה כאן למישהו?

זאת אומרת, ברור לי שיש גברים שמתחזים לנשים כדי לפתות גברים להופיע במצלמה (זה אפילו קרה לי, לדעתי, ויותר מפעם אחת, לצערי).

אבל זה באמת הגיע לסחיטה אמיתית?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
ל rogo יש אחלה סיפור בהמשכים על סיטואציה דומה.

הוא מחק
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 9 בנוב׳ 2017
לאאא! למה??
איה74

אמיתי לגמרי

איה74 • 9 בנוב׳ 2017
נשרף בלהבה כתב/ה:
זה באמת קרה כאן למישהו?

זאת אומרת, ברור לי שיש גברים שמתחזים לנשים כדי לפתות גברים להופיע במצלמה (זה אפילו קרה לי, לדעתי, ויותר מפעם אחת, לצערי).

אבל זה באמת הגיע לסחיטה אמיתית?

זה כבר נדון בכתבות.תעשה חיפוש, ויינט, מאקו. משתמשים בפייסבוק לפיתוי. גם לחיילים וגם לגברים נשואים.
Sharoman​(אחר)
לפני 6 שנים • 10 בנוב׳ 2017
Sharoman​(אחר) • 10 בנוב׳ 2017
זאת בדיוק הסיבה לכך שהעצות של פותח הדיון הן כללי זהב!
גם לי יצא לעבור עליהן ב"צעירותי" אבל מאז טעות מעולם חוזרת.
למזלי לא נפגעתי מהונאה או תרמית אבל בכל זאת, הסיכון היה קיים וברור לי היום יותר מאי פעם.
פגישה ראשונה אך ורק במיקום ותחת נסיבות וניליות, ומשם כבר ניתן להתקדם איך שרוצים.
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 10 בנוב׳ 2017
קרה גם לי לפני כמה שנים... אתה מכיר בנאדם ובוטח בו לאט לאט ובכלל לא ידעת בשיט שיש בנאדם אחר מאחורי המצלמה.
למזלי זה לא נגמר בסחיטה כלשהי וכיום יודע לזהות מראש את הדברים האלה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 10 בנוב׳ 2017
לגברים יש הרבה פעמים תחושת ביטחון שקרית בכל הקשור למרחב האינטרנטי. זה נובע, בין היתר, מחוסר מודעות לסכנות הנמצאות ברשת.

לאנשים יש נטייה לחשוב שהטכנולוגיה שברשותם - מחשב, פלאפון... - הוא מרחב פרטי שלהם, שלא ניתן לחדור לתוכו. אם רק ננקוט באמצעי בטיחות סבירים אז הכל יהיה בסדר, אך תפישה זו שגויה. הצילומים האינטימיים של מפורסמות בהוליווד המודלפים חדשות לבקרים, מראים שלא נלמד הלקח. עלינו לצאת מנקודת הנחה שיש דבר כזה מרחב פרטי באינטרנט, או שיש דבר כזה זכויות יוצרים על תמונות וסרטי וידאו (ראו תקנונים של רשתות חברתיות). המחשבה שעלינו להסתמך על טוב ליבם של אחרים היא מגוחכת בעיני. למשל, אם אתה משתף תמונה אינטימית בקבוצה סגורה, אתה נותן למעשה אישור לאותה קבוצה של אנשים לשמור את הקובץ אצלם במחשב וגם אם מדובר בקבוצת תמיכה של חסידי אומות עולם, מעין הביטחון שמישהו לא יפרוץ למחשב שלהם?

בהמשך לדבריו של שארומן לפני, חובה לשמור על כמה כללי זהב.