בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

פלייפול
לפני 6 שנים • 11 בנוב׳ 2017
פלייפול • 11 בנוב׳ 2017
Ivy poison כתב/ה:
נו באמת, כשמחליטים על משחקי אונס/הגשמת פנטזיית אונס, לא עושים את זה ספונטנית, ככה שכאן לא המקום למילת בטחון בכל מקרה.
מילת בטחון היא למחפפים, לאלו שיעדיפו לפתור את עצמם מאחריות באמצעי שטחי כל כך, במקום לנסות ללמוד ולהתעמק בפרטנרית שלהם. לא צריך הרבה כדי להבין, שפת גוף, מבט, נשימה ואתה יכול לדעת.
אתה פשוט עצלן.

אני? בכלל לא האישו כאן. לא כל סקס בדסמי הוא בין בני זוג קבועים ומתעמקים!.. זה יכול להיות עם מישהי שפגשת באותו ערב, או נשלט שפנה למלכה בתשלום, או מפגש במועדון סאדו שמתגלגל לסקס. עולם הבדס"ם מתקיים גם מחוץ לחדר המיטות שלך.

וגם בין בני זוג ותיקים יכולות לקרות מליון ואחת תאונות שאני יכול לחשוב עליהן. אז אולי אני עצלן, אבל את לא אחראית ולא זהירה. את משחקת ברולטה רוסית, ואני מקוה בשבילך שלעולם לא תפסידי.
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2017
אני כותבת רק מתוך הניסיון שיש לי, אם הייתי חווה אחרת אז התגובה היתה אחרת.
בשבילי לא קיים בדסם של ״אותו הלילה״, אם כבר מדברים על אחריות..
פלייפול
פלייפול • 11 בנוב׳ 2017
אוקיי, אז אולי מדובר באי-הבנה: אם ההצהרה שלך "אם צריך מילת בטחון , החיבור לא מספיק טוב", התייחסה רק אלייך עצמך, זכותך (למכות שלדעתי זה לא זהיר). אבל את מה שכתבת אפשר להבין כהמלצה כללית, ולכן היא לוקה בחוסר אחריות מסוים.
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2017
פלייפול, יש פגם קטן בחשיבה שלך כאן...
"יצא לי לאחרונה לחשוב על זה ולהסתקרן מה המצב עם שאר הבדסמים
מה המילות ביטחון שלכם ובאיזו תדירות הן בשימוש?"
זה מה שהתחיל את הדיון. הוא שאל כל אדם לגבי הדעות שלו והחוויות שלו, אז כולם בהכרח אומרים את הדעות והחוויות שלהם ולא מנסים לדבר בשם אחרים או להמליץ על דרך פעולה כלשהי לאחרים.
פלייפול
פלייפול • 11 בנוב׳ 2017
נכון, אבל ההצהרה של אייוי נוסחה באופן כללי מדי, ונראה לי שהיא אכן לא התכוונה רק לעצמה, אלא כדעה כללית על העוסקים במלאכה. אם אני טועה, עמה הסליחה (עיין בתגובתי הקודמת, התייחסתי בדיוק לכך).
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 11 בנוב׳ 2017
בדרך כלל במילה היא אדום.

המילה הכי מתאימה.
Snitch
Snitch • 11 בנוב׳ 2017
"די יא'בת זונה! זה כואבבבבבב"
    התגובה האהובה בשרשור
Red stormy
Red stormy • 11 בנוב׳ 2017
אני בתקופה בה אני בהפסקה מעולם הבדסמ.
אבל כשהייתי בקשרים או סשנים אז היו לי כמה.
היה לי פעמון , במקום רועש אז חתיכת בד שזורקת על הריצפה , רמזור ושריקה.

מילת ביטחון זה סופר חשוב, לא יצא לי להשתמש בה למעט פעם אחת שהשתמשתי בכתום.
המחנכת אופק​(שולטת)
המחנכת אופק​(שולטת) • 11 בנוב׳ 2017
יש א-ב אצלי א זה מילת בטחון ב זה סשן.
לא מעיזה לחשוב על אם הוא במצוקה ולא הצלחתי לקרוא אותו.
על הסיכוי של ה-0.1 לא לוקחת סיכון.
ככל שמעמיקים את הקשר המילת בטחון אכן מתייתרת אבל זה תמיד טוב שהיא שם.
היד
היד • 11 בנוב׳ 2017
מילת ביטחון כשמה כן היא. לא נוותר על מטפה לכיבוי אש רק משום שנעשה הכל בכדי שלא תהיה אש. תקלות/תאונות (איך שלא נקרא לזה) קורות ולכן תריך מילת ביטחון לא משנה מידת הקירבה בין שותפים למעשה.
אני לא אומר שלא נכון להתעמק וכו אבל מקומה של מילת ביטחון חשוב ורצוי שתהיה גם אם לא נשתנש בה לעולם.
אני נוטה שלא להסכים על ההגדרה "עצלן". זה מתפרש כלא יפה. אפשר היה ללא ההערה הזו ולא היה נגרע דבר ממה שאמרת ivy poison.