צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למצוא ידידה דומיננטית לקשר של חברות

פורסד בי קלאסי
לפני 6 שנים • 11 בנוב׳ 2017

למצוא ידידה דומיננטית לקשר של חברות

פורסד בי קלאסי • 11 בנוב׳ 2017
היי,
שמי טל, כמעט בן 40,
חדש, חדש כאן
אשמח מאוד להכיר ידידה, דומיננטית לקשר חברתי בראש ובראשונה שלא מחייב שום דבר מעבר לכך.
לחלוק חוויות, פנטזיות וסתם רגעים מהחיים.
חושבים שזה אפשרי כאן?

תודה טל
פלייפול
פלייפול • 11 בנוב׳ 2017
קח דוגמא ממני, ותשקיע קצת יותר בפרופיל שלך.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 11 בנוב׳ 2017
שאפתנות מבורכת, אבל כמו כל מערכת יחסים גם כאן אתה תאלץ להציג את עצמך קודם בצורה מספיק מושכת ולאורך זמן כדי לאפשר לכל אותן הידידות הפוטנציאליות להכיר אותך ולברר עד כמה ואם בכלל אתה מוצא חן בעיניהן ומתאים לפיתוח קשר מכל סוג שהוא.
אני מניח שגם לך יש את הדרישות שלך בנוגע לבת לוויה אפלטונית וגם אתה מפעיל מעט בררנות לפני שאתה בוחר לעצמך ידידה.
אז קודם כל פרופיל ללא ספק עוזר, בלוג פעיל ומושקע זה בהחלט בונוס (יש שיגידו אפילו חובה) וכתיבה בפורומים השונים ללא ספק תוסיף לערכך.
בינתיים, תהנה מהנוף ותנסה למצוא את המתאים לך icon_smile.gif
abir
abir • 11 בנוב׳ 2017
דרך מעט גמלונית לנסות להכיר שולטת.
הכי פשוט להצהיר על כך באופן ברור.
יחד עם זאת מודה שגם הצהרה ברורה לא תעזור לך כל כך.
תתחיל לעבוד קשה ותמצא פרוטות וככה תתקדם (כמו לכרות ביטקויין icon_smile.gif )
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2017
מסכים עם מה שאמרו קודמי: נשלטים חייבים להבין שמבחינה כמותית הם הדבר הכי נפוץ שיש, לעומת שולטות שהן הדבר הכי נדיר שיש. המסקנה: מי שלא יבלוט ויידע לבדל את עצמו משאר מליון ואחד הנשלטים באתר, לא ישיג כלום. בלוג פעיל ואקטיבי, למשל, הוא דרך טובה. אני יכול להעיד שאצלי הוא עזר מאוד.
קפטן וונדי​(שולטת)
לפני 6 שנים • 12 בנוב׳ 2017
קפטן וונדי​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2017
אהלן. בדרך כלל כשאני רואה פה נשלטים שמחפשים שולטת, התגובה מאוד בנאלית - משהו בסגנון ''עבד מחפש מלכה לשרת מבטיח לציית...'' בלה בלה בלה, ידה ידה ידה.
אז אתן טיפ, על איך הייתי רוצה שיתייחסו אלי כשולטת, כי יש לי הרגשה שאצלך זה לא יכנס מאוזן אחת ויצא מהשנייה כמו אצל שאר הנשלטים שפונים ללא הרף:

אל תתייחס אליי כשולטת. לא בהתחלה.
עכשיו אני לא אומרת לא להיות מכבד - כי כבוד מגיע לי, בתור בת אדם - וגם לך כי בסופו של יום כולנו בני אדם - והעובדה הזו משנה יותר מאם אנחנו שולטים או נשלטים.
תכיר את האישה שמולך, את מי היא בתור בן אדם, ומשם אותה כשולטת. רלוונטי במיוחד אם אתה מחפש קשר מנטאלי אמיתי, מבוסס על ידידות והדדיות, ולא סשן או סתם ניצול ודריכה על הביצים שלך או משהו בסגנון.
הגיל הופך אותך ללא רלוונטי עבורי, לדוגמה, אבל יכול מאוד להיות שתהיה רלוונטי עבור אחרות - פשוט תראה את האדם שמולך, לא את הפנטזיה.

בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור