בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי

A v​(שולט)
לפני 6 שנים • 1 בנוב׳ 2017
A v​(שולט) • 1 בנוב׳ 2017
מעולם לא נתקלתי בגבול כזה והאמת שפעם ראשונה ששומע את הרעיון שלו אפילו.

מצד שני הכרתי נשלטות שלא מוכנות שיירדו להן. וזה דיל ברייקר לחלוטין.

לטעמי מי שלא קשר אישה באפס יכולת תזוזה.. ואז ירד לה לא מבין עונג

אולי מפליא אבל תחושת השליטה שם היא אחרת. היא חזקה אבל אינטימית היא פרועה אבל עדינה.. היא מענגת ומטריפה.

הלשון שולטת בגוף שלם,כשהידיים פנויות למשחק

תנסו. לא תוותרו יותר.
קפטן וונדי​(שולטת)
לפני 6 שנים • 2 בנוב׳ 2017
קפטן וונדי​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2017
לא יורד זה דיל בריקר. נשלט\ת או בת זוג, דיל ברייקר. אבל זה לגיטימי שזה יהיה גבול עבור כל אחד, כי כל גבול הוא לגיטימי, ובהתאמה, יש לי זכות לפסול פרטנר\ית פוטנציאלית מכל סיבה בעיניי (ווויס ורסה כמובן)
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 2 בנוב׳ 2017
כל אחד ומה שעושה לו את זה.
הגמירות שלי הן הכי טובות ממציצות,
אז אני לא אוותר על זה.
למה שאוותר?

ואם נשלטת הכי חשוב לה זה גובה, ידיים גדולות, וקוביות בבטן,
אז היא תוותר על זה?
ממש לא.

רוב הנשלטות רוצות שולט שלידו הן ירגישו קטנות, ריגשית או פיסית,
אם אין את הקליק הזה, הן ילכו לשולט הבא.
זה לגטימי.

אז אם זה לגטימי, למה שלי אסור לדרוש את המציצה שלי?
איפה ההבדל?

קוביות בבטן זה גבול?
מטר שמונים וחמש ומעלה זה גבול?

בואו נודה על האמת, יש דברים שחשובים לנו, וזה לגטימי לגמרי.

אגב,
לי חשוב מאוד רימינג,
מי שלא מוכנה להגיע לי לשם,
זה בעיה רצינית, ואקבל אותה רק אם אחשוב שיש סיכוי שאמיר אותה ואהפוך אותה
לחובבת רימינג.

תשמעו, שכל אחד יבחר מה שמתאים לו - וזהו,
מספיק עם השאלות.

אני יכול לשאול עוד מיליון שאלות דומות.
נשלטת שלא אוהבת אנאלי
נשלטת שלא אוהבת כאב
נשלטת שלא אוהבת בכלל כלום, רק שהיא קובעת מה עושים, פלוס קיצים ונעימים בגב.

דיי נו!!!
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 2 בנוב׳ 2017
אולי יותר מעניין לשאול מה הגבולות הכי הזויים שנתקלתם בהם.
ויש לא מעט כאלה.
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2017
זה לא דיל ברייקר עבורי. קשר לא יקום או יפול על דבר כזה.

יחד עם זאת, גבול כזה יהיה מבאס מאוד, והוא יפגע בחווית השליטה שלי. עבורי זו צורה אלמטרית להשתמש בנשלט, כמעט כמו להתחבק או להתנשק. בלי זה ארגיש מוגבלת מאוד.
VMaster​(שולט)
VMaster​(שולט) • 2 בנוב׳ 2017
ממש חובה לדעתי, אם זה גבול, ומעולם לא שמעתי על מקרה אחד כזה אז בהחלט אין מה להמשיך
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 6 שנים • 4 בנוב׳ 2017

Re: למה?

bondman​(נשלט){FLR} • 4 בנוב׳ 2017
Maple כתב/ה:
Menta כתב/ה:
יש איסטניסיות מסוימת להרבה גברים ווניליים לגבי מין אוראלי. לא טעים וריח לא נעים ושיער. ובדיוק בגלל זה הרבה נשלטים נמשכים לאקט. לעומת זאת, אין נורמה מקבילה לגבי למצוץ לגבר. בשני המקרים האקט מתקשר לעינוג חד צדדי ולהשפלה. סתם מחשבות בנושא.

למה לרדת למישהו נחשב להשפלה?
לדעתי זה אקט הערצה לצד המקבל.
הרצון של הנשלט/ת לתת בלי לקבל בחזרה, לענג את השולט/ת מתוך אהדה אולי הערצה בחלקם, למה זה חייב להיות משפיל? השולט/ת יכולים לגרום לזה גם להיות מעצים לנשלט/ת עם מילות עידוד והערכה.
סתם דעתי אבל...

צודק.
גם לגבי רימינג אותו דבר.
רמפול
לפני 6 שנים • 11 בנוב׳ 2017
רמפול • 11 בנוב׳ 2017
אין לי בעיה עקרונית עם זה. מין אוראלי הוא לא המטרה וגם לא תמיד האמצעי ביחסי בדסמ. יש מספיק אקטים אחרים שיכולים להוות תחליף למין אוראלי.
היד
לפני 6 שנים • 12 בנוב׳ 2017
היד • 12 בנוב׳ 2017
אני לא אקבל גבול כזה כי מבחינתי יחסי השליטה מחייבים את זה (מה גם שזה משהו שלא אקבל ביחסים ויניליים). השליטה אצלי זה משהו מיני ולא משהו שכרוך רק בסדיזם לשמו. אני כמובן אשמח אם זה יהיה משהו שהיא לא תתלהב מזה ואני דווקא אאלץ אותה לעשות במסגרת סשן.
לגבי עניין ההשפלה, אני חושב שזה משהו שמגיע מהתניה חברתית ארוכת שנים. "בנות טובות לא יורדות" (או ציטוט דומה) זה משהו שמגיע משנים של סגירות מינית בחברה, דברים שרק..אממ...זונות עושות(?) - משהו בסגנון הזה. תורמת לכך העובדה שהשפה שלנו לא ממש מעודדת עניינים מיניים (ובכוונה, כי זו שפת הקודש ואסור לה להתלכלך במילים לא טהורות - זה ההסבר שמצאתי פעם ונדמה שהוא היה של הרמב"ם אבל אני ממש לא סגור על זה וגם לא ממש אכפת לי) וכשאני אומר למישהי "תרדי לי" אני בעצם אומר לה שהיא צריכה להשפיל את קומתה על מנת לבצע את זה (כמובן שלא בהכרח, הרי אפשר לשכב על מיטה ולעשות את זה או 69) אבל בכל מקרה הקונוטציה היא כזו של השפלה. "טוהר השפה" גם גורם לכך שאנחנו, כחברה ודווקא לא אלו שעוסקים ב bdsm, ממעטים לדבר על עניינים מיניים כמו מה אנחנו רוצים שיעשו לנו או מה אנחנו רוצים לעשות לאחר. מכיוון שכך ומכיוון שנשים בחברה שלנו (לא רק) מראש נמצאות במצב של חוסר שוויון אז הרבה פעמים בקשה שלנו תיתפס כמשהו משפיל.
מקווה שהצלחתי להבהיר את עצמי...(:
בכל מקרה אני התייחסתי רק לצד הגברי כשולט. זו תפיסתי ואשמח לשמוע דיעות סותרות.
כמו כן, ברור לי לגמרי שניתן למצוא מספיק דברים אחרים וזה לא חייב להיות עניין מהותי. לי, כרגע, זה מהותי ואולי משהו ישתנה (בכל זאת, עברתי רק שניים שלושה צעדים מהמפתן).
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 12 בנוב׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2017
לא ממש סתירה, יותר תהייה:
אם לא הייתה קונוטציה חברתית שמקשרת השפלה לאקט של מין אוראלי (אגב אין באמת שפה, מערבית לפחות, שמאפשרת דיבור מיני כנורמה מסוימת. החלק המיני תמיד יחשב adult language ותהיה בושה מסוימת לדבר בו בפומבי. ככה שאין קשר ל"שפת קודש", שאגב בשביל לטמא אותה מספיק לדבר בה על עניניי היום-יום במקום לעסוק בה רק בענייני קודש כמו קריאה בתורה, שהרי מכן שמה, וזה למשל למה חרדים קיצונים מדברים רק ביידיש) , אולי שולטים רבים היו מוותרים עליו כאלמנט של שליטה.
הרי אם זה לא היה משפיל, לא היה שום מחסום מנטאלי שהיה מקשה על נשלט/ת לבצע את זה, כך שאין פה איזה אקשן של הכנעה או התמסרות. אם זה היה עניין תמים שבשגרה מבחינה חברתית, זה יהיה כמו להכריח אותם לעשות משהו תמים אחר כמו לשתות מיץ תפוזים. זה כמובן ישאר נעים מבחינה פיזית, אבל את אפקט השליטה זה יאבד.
מצד אחד רוב האנשים לא היו רוצים שמין אוראלי יהיה גבול, מצד אחד אקט כזה שמעורר מבחינת פוטנציאל השליטה שבו הופך לכזה בדיוק בגלל שיש כאלו עם גבולות כלפיו.