סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

הקנדי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 13 בנוב׳ 2017
הקנדי​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2017
אני מסכים שאם זוג נמצאים במערכת יחסים ארוכה, ניתן בשלב מסויים לוותר על. מילת ביטחון. בתחילת היחסים? מטורפת הנשלטת שתסכים לכך. יתר על כן, מטורף השולט שיסכים שהנשלטת שלו תהיה ללא מילת ביטחון.

חברים, זה לא משחק "מי הכי גבר" או "מי הכי טוב בבדסמ", זה עניין של בטיחות ובטחון. וכדאי לקרוא:
https://www.quora.com/What-are-some-key-safety-tips-in-BDSM
חשופית שתוקה​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 15 בנוב׳ 2017
קנדי,
גם אם זוג נמצא במערכת ארוכה, השולט איננו אלוהים וגם לא קורא מחשבות.
זה נכון, שאם הוא מתקרב לאדום, והוא מכיר אותה, הוא יעצור לפני (כי הוא לא פסיכי, וכי בוודאי אין לו כוונה לגרום נזק לנשלטת שיקרה לו) , וזה נכון גם שיש לה אפשרות לרמוז לו על כך, בהתנהגותה, בתגובותיה.

אבל
וזה האבל הגדול,.
היות והוא בכל זאת לא אלוהים,
קיומה של מילה כזו,
מאפשרת לה לשמור על עצמה כשהיא מרגישה צורך. מה שיכול אגב להגיע, בכלל לא מקטע פיסי. (שם אגב, במנטאלי, קשה יותר לקרוא מחשבות, והשולט תלוי בקריאת תגובותיה, ואם היא מוכוונת לריצוי, יכול להיות פה מילכוד מסוכן).

לדעתי מילת ביטחון קיימת בדיוק בישביל מקרים כאלה . שבו הכמעט לא תמיד נראה לו לעין. ולא תמיד היא מציגה את הקושי. כי היא מתאמצת. עבורו.

אולי פעם, בשרשור אחר, אספר לך, כמה זה קשה בכלל להגיד את מילת הביטחון, כשאת רוצה לרצות. כמה זה לוקח ממך. וכמה אשמה ותחושת כשלון יכול להגיע אחרי
וושי
וושי • 15 בנוב׳ 2017
המילה שאני בחרתי בזמנו הייתה כרוב .
לא יודע אם זה תורם לדיון אבל סוף כל סוף יש לי עם מי לחלוק את המידע החשוב הזה
אלימלך
אלימלך • 15 בנוב׳ 2017
די... תמשיכי
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 15 בנוב׳ 2017
אם Ivy היתה כותבת שאם צריך ל ה ש ת מ ש במילת בטחון , החיבור לא מספיק טוב, הייתי יכול אולי להסכים איתה.

אבל מילת ביטחון חייבת להיות, כי טעויות תמיד יכולות לקרות.

זה כמו לומר שלא צריך חגורת בטיחות או כרית אוויר ברכב, כי אני תמיד נוהג בזהירות.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 15 בנוב׳ 2017
חשופית שתוקה כתב/ה:
קנדי,
גם אם זוג נמצא במערכת ארוכה, השולט איננו אלוהים וגם לא קורא מחשבות.
זה נכון, שאם הוא מתקרב לאדום, והוא מכיר אותה, הוא יעצור לפני (כי הוא לא פסיכי, וכי בוודאי אין לו כוונה לגרום נזק לנשלטת שיקרה לו) , וזה נכון גם שיש לה אפשרות לרמוז לו על כך, בהתנהגותה, בתגובותיה.

אבל
וזה האבל הגדול,.
היות והוא בכל זאת לא אלוהים,
קיומה של מילה כזו,
מאפשרת לה לשמור על עצמה כשהיא מרגישה צורך. מה שיכול אגב להגיע, בכלל לא מקטע פיסי. (שם אגב, במנטאלי, קשה יותר לקרוא מחשבות, והשולט תלוי בקריאת תגובותיה, ואם היא מוכוונת לריצוי, יכול להיות פה מילכוד מסוכן).

לדעתי מילת ביטחון קיימת בדיוק בישביל מקרים כאלה . שבו הכמעט לא תמיד נראה לו לעין. ולא תמיד היא מציגה את הקושי. כי היא מתאמצת. עבורו.

אולי פעם, בשרשור אחר, אספר לך, כמה זה קשה בכלל להגיד את מילת הביטחון, כשאת רוצה לרצות. כמה זה לוקח ממך. וכמה אשמה ותחושת כשלון יכול להגיע אחרי

מסכים ב100%.
אבהיר את מה שהתכוונתי: אני חושב שבסוגים מסויימים של מערכות יחסים בדסמיות אכן יש חשיבות קריטית למילת בטחון. וכן, קיומה של מילת בטחון לא מורידה מאחריות השולט/ת לדאוג לנשלט/ת. ברגע שיש פריצה של הssc (בטוח, שפוי, בהסכמה) אנו עוברים לקטגוריה של התעללות, פגיעה וניצול.

יחד עם זאת, צריך לזכור כי יש מערכות יחסים אשר אינן מבוססות על עונשים וכאב. כבר כתבתי על כך שחלק ניכר מהכותבים כאן (וזו לא ביקורת אישית על הכותבת, שכן אינני מכיר אותך) מכירים רק היבט אחד של בדסמ. מי שקורא דיונים בfetlife יודע שיש המון זוגות שכאב, עונשים וכל זה בכלל אינו חלק ממערכת היחסים הבדסמית שלהם. כמובן שגם כאן הssc חשוב, ואולי אפילו חשוב יותר במערכות של שליטה מנטלית יותר.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2017
הן תמיד שמות של פירות שאני לא אוהבת (ויש מלא כאלו)
אז, אבוקדו, אפרשזיף, מנגו, מישמש וכ"ו

יצא לי להשתמש בהם עם פרטנרים אקראיים, שזה פשוט היה המקבילה ל"לא"
פעם אחת בלבד השתמשתי בה עם פרטנר קבוע וזו היתה החוויה הכי מעצימה שחוויתי אי פעם בבדסמ. זו היתה סיטואציה שבה חצינו גבול ידוע שלי, בהסכמתי כמובן, כעבור דקות ספורות לא יכלתי עוד והשתמשתי במילת בטחון.
היה נהדר לחוות את האפשרות הזו לחצות את הגבול ולהיות בטוחה בו.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2017
למי פה שמעמיד על עצמו ועל עצמה שאין להם מילת ביטחון.
האם במהלך הקשר שלכם ניתן להגיד את המילה "לא" והיא מתקבלת ככזו?
בכל מערכת יחסים מינית ובכלל מערכת יחסים בין-אישית, גם ונילית וגם בדסמית, חשוב שיהיו לצדדים את האפשרות להפסיק את הסיטואציה.
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 15 בנוב׳ 2017
Ivy poison כתב/ה:
אם צריך מילת בטחון , החיבור לא מספיק טוב.

אוייש... כל כך לא נכון.
מה הקשר?
את יכולה לומר ששולט מיומן שמכיר את הנשלטת שלו
מספיק לא אמור להגיע למצב שבו נשלטת משתמשת במילת הביטחון שלה. אבל חייבת להיות לה אחת. חייבת.