בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט עם כמה נשלטות.

The Mistress​(שולטת)
לפני 6 שנים • 21 בנוב׳ 2017
The Mistress​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2017
מישהו פה מוכן להרגיע את תחרות למי יש הכי גדול?

גברים.....כל הזמן בתחרות...

AV אתה המלך אין עליך אלוף השליטה מייסד הבדסמ בישראל לדורתיו
מנטור אתה מדהים בכל קנה מידה אפשרי

קיבלתם זריקת אגו?
נרגעתם?
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 21 בנוב׳ 2017
יש שלושה מצבים.
או שהשולט פועל כמו שהוא רואה את השליטה ,והנשלטת מסרבת ונסה על נפשה.
או שהשולט פועל כמו שהוא רואה את השליטה ,והנשלטת מחליטה לזרום איתו
או שהשולט מגיע איתה להסכמה למרות שלא מתאים לו וזה כדי לא לאבד אותה ובתקווה שהיא תתיישר עם הקו שלו בהמשך.
בכל מקרה הנשלטים הם השולטים .
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 21 בנוב׳ 2017
לא עשיתי שום תחרות איתו.
האמת שהנושא הזה כרגע פחות מעניין אותי.
דודה שלי נפטרה.
ומעניין אותי יותר לכבד את זיכרה.
לכן רשמתי את הפוסט האחרון שלי.
את מוזמנת לקרוא.
Snitch
Snitch • 21 בנוב׳ 2017
אחד השרשורים היותר מביכים שהיו כאן
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2017
A v כתב/ה:
"מנטור"

כתבת כך..

"
יקירי. חוקיי ההיצע והביקוש קובעים שבגדול
הנשים קובעות את הרוב. אלא אם יש לך את הלוק של
עוז זהבי או את הכריזמה של ...ברק אובמה למשל (או ביבי או גואל רצון)
בסופו של דבר אתה זה שתשלוט - נכון - בתוך הסשן.
אבל היא זו שצריכה לבחור בך כשולט, נכון?
אז אני מניח שכאשר היא תיבחר בך - היא תבחר בך רק אם מערכת החוקים שלך - מתאימה לה.
לכן אתה אולי שולט, אבל היא זו שבוחרת.
זה סוג של "ביחד"

גם בסשן יש מסגרת הגבלות וגבולות.
הרי מה זה "בהסכמה"?
זה אומר ששניכם מסכימים יחד על מה
שיהיה בתוך הסשן. נכון?
אז תחסוך ממני את המחשבה שלך שחושבת
שאתה מחליט הכל. אתה ממש לא."

אז קודם אגיד לך שהתגובה הזו היא חסרת עמוד שידרה.

דבר שני אני הכי רחוק שיש מהחתיכים שכתבת עליהם.

ולמען הסר ספק אני הכי רחוק שיכול להיות מ"חתיך".

ואני טיפה זמן בעסק. והיו לי כמה.. נשלטות. מעולם למעט פעם אחת בגלל נסיבות מיוחדות לא הסכמתי לגבולות.

אהה כן ואצלי גם אין מילת ביטחון.

ומעולם לא חסרו לי נשלטות.

אני אגיד לך רק דבר אחד. כשאתה מכיר נשלטת שהיא כזו. רק מי שאתה ייקבע את סוג הקשר ואת איכות הקשר.

ולצערי אני רואה שנעלבת ממני.. אין רק להיות קינק סקרן מתנסה. זה טוב זה מעולה.

אבל התגובות שלך כל כך רחוקות משליטה כמו שמיים וארץ.

ואני מבין שאתה עצבני אז עצה. קח אויר. תפתח מילון תראה מה ההגדרה של שליטה. ואז תבין שאני לא יורד עליך

רק מסמן לך קווים בין שליטה. לבין השאר.

AV יקירי, אתה יודע כמה אני מתה עליך נכון?
אז אתה יודע שאני לא מבקרת אלא שואלת למה אתה חושב שאין צורך במילת בטחון וגבולות?
Sinful​(לא בעסק){לא מחפשת}
לפני 6 שנים • 22 בנוב׳ 2017
יש לי שאלה פשוטה לנשואים שבינכם שנמצאים פה ללא ידיעת בני זוגכם הוניליים.בואו נתחיל בזה שאם הנשלטת כבר נשואה וכאן היא עם גבר אחר?אין לה מה לבוא בטענות שהשולט שלה רוצה עוד אחת.למה לאותה נשלטת מותר לדרוש בלעדיות כשהיא עצמה לא מסוגלת לתת את זה ?זה נחמד לבוא ולתת את חוות דעתך.אבל כשאישה נשואה באה לפה בידיה שאחר יגע בה?זה צבוע לדרוש מהשני שנוגע את הנאמנות שאין בה עצמה.אגב זה תכף גם לשולטים.אם אתה נשוי ונמצא בקשר עם נשלטת רווקה אז אין לך זכות לדרוש ממנה בלעדיות.השאר?כל עוד זה בהסכמה של כל המעורבים...זה כבר לא עניינו של אף אחד
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 22 בנוב׳ 2017
דרישה לבלעדיות לדעתי צריכה להיעלם מהעולם.
אבל זו דעתי האישית.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 22 בנוב׳ 2017
נסיכת הלילה כתב/ה:
A v כתב/ה:
"מנטור"

כתבת כך..

"
יקירי. חוקיי ההיצע והביקוש קובעים שבגדול
הנשים קובעות את הרוב. אלא אם יש לך את הלוק של
עוז זהבי או את הכריזמה של ...ברק אובמה למשל (או ביבי או גואל רצון)
בסופו של דבר אתה זה שתשלוט - נכון - בתוך הסשן.
אבל היא זו שצריכה לבחור בך כשולט, נכון?
אז אני מניח שכאשר היא תיבחר בך - היא תבחר בך רק אם מערכת החוקים שלך - מתאימה לה.
לכן אתה אולי שולט, אבל היא זו שבוחרת.
זה סוג של "ביחד"

גם בסשן יש מסגרת הגבלות וגבולות.
הרי מה זה "בהסכמה"?
זה אומר ששניכם מסכימים יחד על מה
שיהיה בתוך הסשן. נכון?
אז תחסוך ממני את המחשבה שלך שחושבת
שאתה מחליט הכל. אתה ממש לא."

אז קודם אגיד לך שהתגובה הזו היא חסרת עמוד שידרה.

דבר שני אני הכי רחוק שיש מהחתיכים שכתבת עליהם.

ולמען הסר ספק אני הכי רחוק שיכול להיות מ"חתיך".

ואני טיפה זמן בעסק. והיו לי כמה.. נשלטות. מעולם למעט פעם אחת בגלל נסיבות מיוחדות לא הסכמתי לגבולות.

אהה כן ואצלי גם אין מילת ביטחון.

ומעולם לא חסרו לי נשלטות.

אני אגיד לך רק דבר אחד. כשאתה מכיר נשלטת שהיא כזו. רק מי שאתה ייקבע את סוג הקשר ואת איכות הקשר.

ולצערי אני רואה שנעלבת ממני.. אין רק להיות קינק סקרן מתנסה. זה טוב זה מעולה.

אבל התגובות שלך כל כך רחוקות משליטה כמו שמיים וארץ.

ואני מבין שאתה עצבני אז עצה. קח אויר. תפתח מילון תראה מה ההגדרה של שליטה. ואז תבין שאני לא יורד עליך

רק מסמן לך קווים בין שליטה. לבין השאר.

AV יקירי, אתה יודע כמה אני מתה עליך נכון?
אז אתה יודע שאני לא מבקרת אלא שואלת למה אתה חושב שאין צורך במילת בטחון וגבולות?

בוקר טוב

יקירתי זו לא פעם ראשונה שזה נכתב והיה שירשור גדול שנכנסו בי ובעוד כמה ובסוף. הסכימו.

אבל את.. לך מגיע חצי מלכות אז אסביר.

אני אפתח בזה שלהרבה כאן הרבה דברים נראים "יותר מידי" זה בגלל שהם לא באמת בקטע של בדסם חיים אותו או מבינים אותו.

יש קינקיים יש פטישסטים וכולם משום מה מאמצים מנכסים כל מיני "תארים" ואין לי דבר נגדם זכותו של כל אחד להיות ונילי קינקי או כל דבר אחר.

גבולות. ברגע שמישהי מציבה לי גבול. בעיני שם נגמרה השליטה. היא פשוט לא קיימת. ברגע שמישהו אחר יכול להגיד לך את זה ואת זה תעשה בבית לבד

אין שם שליטה. ואם תחפשי אצלי בבלוג יש פוסט שאני חושב נקרא "עונג שבת" על הפעם שבגלל נסיבות מאוד מיוחדות הסכמתי לגבול. תוך הבטחה שגם הוא ייעלם.

שווה לקרוא יש את התגובות שלה שם וגם של חברות שלה אם אני לא טועה. אז בעיני מי שבחרה במישהו והחליטה להתמסר לו זה טוטאלי.

היא מבינה שנתנה בידיו את המושכות והוא מחליט מי למה איך וכמה.

מילת ביטחון. פעם הייתה לי "במבה" והייתי באותה תקופה עם מישהי באמצע סשן כאב.. היא ביקשה ממני להפסיק... חיבקתי אותה והסברתי לה יפה שאני צריך עוד..

ובאמת ובתמים מתוך ההכרות ידעתי שהיא לא תעצור אותי. ידעתי שתכיל.. והמשכנו..ובאותו ערב הלכנו ממש רחוק.

באותו ערב הבנתי או לפחות בימים הבאים כשטחנתי את המפגש הזה במוח עד לעפר דק. שברגע שאני צריך מילת ביטחון עם מישהי

אין לי מה לחפש איתה. ולה אין מה לחפש איתי.

קחי מצב קשורה גאג מוצלפת תלויה... אפילו בפנטומימה היא לא יכולה להגיד מילת ביטחון. אז מה קורה אז?

קחי מצבים שקרו לא מעט. מישהי שצעקה מילת ביטחון וזה שאיתה בכלל לא התייחס. מה אז?

קחי מצב אחר ששניים שנמצאים יחד מכירים מעריכים מכבדים יודעים לאן הם יכולים ללכת ואיך להגיע.. זה מבחינתי העניין.

ואת יודעת מה .. שוחחתי עם לא מעט. ותתפלאי באיזו קלות הרוב מוותרות על מילת ביטחון וגבולות ברגע שסומכות.

ואם יהיו כמה אמיצות גם יוכלו לומר לך שויתרתי בקלות ברגע שהבנתי שאיך שאני רואה בדסם ואיך שהן רואות הוא שונה לגמרי.

אין לי מושג כמה אני שפוי. למרות שבית משפט החליט שאני כן. אבל אני הכי בטוח שיש מעולם לא קרתה לי תאונה.. מעולם לא פגעתי.

עכשיו תסתכלי טוב מסביב ותראי שכמה מהזוגות הכי נפלאים כאן. שמחזיקים הכי הרבה שנים יחד. אין אצלם את זה.

יכולתי לכתוב לך כאן מגילה אבל אני מחבב אותך אז מוותר לך אבל רק אגיד לך שאני כבר שנים ככה.

זה לא פגע לי בחיים ביכולת לקיים קשר כזה. ואישית לא רואה דרך אחרת.

ואולי ירגיז אותך ועוד כמה אבל לא תמיד שפחה עבד צריכים חייבים להנות ממה שעושים להם.

לפעמים הם כלי מכיל עבור זה או זו שמסרו להם את השליטה. והעונג שלהם בא,מהעונג של הצד השני.

טוטאלי זה טוטאלי.
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 22 בנוב׳ 2017
Sinful כתב/ה:
יש לי שאלה פשוטה לנשואים שבינכם שנמצאים פה ללא ידיעת בני זוגכם הוניליים.בואו נתחיל בזה שאם הנשלטת כבר נשואה וכאן היא עם גבר אחר?אין לה מה לבוא בטענות שהשולט שלה רוצה עוד אחת.למה לאותה נשלטת מותר לדרוש בלעדיות כשהיא עצמה לא מסוגלת לתת את זה ?זה נחמד לבוא ולתת את חוות דעתך.אבל כשאישה נשואה באה לפה בידיה שאחר יגע בה?זה צבוע לדרוש מהשני שנוגע את הנאמנות שאין בה עצמה.אגב זה תכף גם לשולטים.אם אתה נשוי ונמצא בקשר עם נשלטת רווקה אז אין לך זכות לדרוש ממנה בלעדיות.השאר?כל עוד זה בהסכמה של כל המעורבים...זה כבר לא עניינו של אף אחד

שמחתי מאד כשראיתי שיש לך שאלה, שהלא אני תמיד שמח לענות לחידונים שלך, בפרט אם יש פרס בסוף.
אבל, למרבית הצער, למרות ארבעת סימני השאלה שפיזרת בטקסט, לא מצאתי שום שאלה אלא רק קביעות.
ועל מה אענה??