סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השולט הנשוי..

אדון מרשים​(שולט)
לפני 6 שנים • 22 בנוב׳ 2017

השולט הנשוי..

אדון מרשים​(שולט) • 22 בנוב׳ 2017
מציאת פרטנרית מתאימה היא משימה קשה בפני עצמה..
קשה הרבה יותר ככל שמדובר בסטטוס נשוי.
נשאלת השאלה האם בקהילתנו אנו, השופעת בחברים רווקים ורווקות הדבר בכלל אפשרי.
מה ההבדל בין אדון המתנהל מול כמה נשלטות לבין אדון נשוי התר אחר נשלטת אחת?
בהצלחה לכולנו.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
אני חושבת שזה לחלוטין אפשרי במידה ומבינים מראש מה ״קהל היעד״ שלך.
נגיד מישהי שגם נשואה/בקשר ולא מחפשת זוגיות.
אופציה נוספת היא מישהי רווקה שלא רוצה להתחייב כרגע, במקרה כזה חשוב שתבין שזה עלול להשתנות - כי אולי עכשיו מתאים לה קשר כזה ועוד חודש היא מרגישה שבא לה משהו משלה.
אני חושבת שלא מעט שולטים נשואים באתר הזה ״חוטאים״ בלפנות לנשלטות שציינו באופן חד וחלק שזה הגבול שלהן מסיבה כזאת או אחרת ומנסים לשכנע אותן לנסות.
לי באופן אישי זה קורה לא מעט ולדעתי פשוט חבל על האנרגיה, תפנו למי שזה רלוונטי בשבילה.
    התגובה האהובה בשרשור
מדקדקת​(אחרת)
מדקדקת​(אחרת) • 22 בנוב׳ 2017
סטטיסטית, עד כמה שאפשר לייחס אמינות לסטטיסטיקה בנושא כזה, יש יותר נשואים בבדסמ מאשר רווקים.
בטי​(אחרת)
בטי​(אחרת) • 22 בנוב׳ 2017
בעיני זה אותו הדבר. לא הייתי הולכת לא עם זה ולא עם זה.
לא מסתפקת בפירורים ולא חולקת. לא עם חוקית ולא עם בלתי חוקית.
העדפה שלי. זכותי. כל אחת שתעשה מה שמתאים לה.
לי מגיע גבר (מהמם) משלי.
שר ברוח​(שולט)
לפני 6 שנים • 23 בנוב׳ 2017
שר ברוח​(שולט) • 23 בנוב׳ 2017
השאלה שלך היא?
האם זה קשה?לכל גבר בהיותו גבר קשה כאן באתר..ד"א גם לנשים הנשואות - הביקורתיות כאן חוגגת..
גם הצביעות
במיוחד שלא מעט כאלו שכותבות לא נשואים בסוף תמצא ואתן עם נשואים כי זה באמת מיוחד והוא היה שם בשבילן וכד' - מה שאומר שהעניין האמיתי כאן הוא החיבור ולאו דווקא ההגדרות.
כמובן שבשביל כל אחד השורה התחתונה צריכה להיות מה טוב עבורו.
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 23 בנוב׳ 2017
Green eyed girl כתב/ה:
אני חושבת שזה לחלוטין אפשרי במידה ומבינים מראש מה ״קהל היעד״ שלך.
נגיד מישהי שגם נשואה/בקשר ולא מחפשת זוגיות.
אופציה נוספת היא מישהי רווקה שלא רוצה להתחייב כרגע, במקרה כזה חשוב שתבין שזה עלול להשתנות - כי אולי עכשיו מתאים לה קשר כזה ועוד חודש היא מרגישה שבא לה משהו משלה.
אני חושבת שלא מעט שולטים נשואים באתר הזה ״חוטאים״ בלפנות לנשלטות שציינו באופן חד וחלק שזה הגבול שלהן מסיבה כזאת או אחרת ומנסים לשכנע אותן לנסות.
לי באופן אישי זה קורה לא מעט ולדעתי פשוט חבל על האנרגיה, תפנו למי שזה רלוונטי בשבילה.

אני מסכים עם זה שזה קהל יעד ספציפי כמו נשים נשואות - אך זו בעיה מכמה סיבות:
* אני מניח (וזו הנחה שלי) שיש פחות מן הנמצא נשים נשואות שמחפשות מהצד שולט.
* אני לא יודע כמה זה פייר לשני הצדדים שיש בחורה רווקה שרק מחפשת לבלות בינתיים, אני בעד אבל זה יכול לגרור המון בעיות (אם רגש ניצץ)

אבל בעיקר אני רוצה לציין את הקטע של ה"חוטאים" - אני אישית לא פונה לנשים שלא מחפשות נשואים - או שברור שהן מחפשות את הבן זוג ה"מלא" הבא,
אם זאת קרה מספר פעמים שנשים שכן ציינו זאת במפורש עדיין פנו אלי,
וגם נשים שלא ציינו את זה בכלל, אמרו שלא ילכו עם נשואים בחיים (אז וויתרתי) דיברתי איתן או פגשתי אותן זמן מה אחרי זה וגיליתי שהן עם גבר נשוי (ומירב הפעמים עם אחד כזה שלא נמצא בנישואים פתוחים)
לכן נורא קשה לי עם האמירה הזו - הכל קורה פה וגבולות תמיד נשברים - חבל שאנשים לא יותר ישירים או אמינים לאמירות שלהם אבל ככה זה.

אני אישית כשולט נשוי (אני לא רק שולט אבל זה העיקר) בהחלט קשה לי יותר ואני רואה הרבה שישר מסננים אותי (או אפילו קוראים לי בוגד למרות שאני בפירוש בקשר פתוח)

אני אומר בהצלחה לכולם ושכל אחד ימצא את המכסה שלו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2017
אין קשר בין שולט נשוי שמחפש נשלטת לבין שולט נשוי/רווק שמחפש הרמון.
הוניל והבדסם מקבילים, לכן שולט יכול להיות נשוי ובמקביל להחזיק נשלטת, אחת.
girl on mars
girl on mars • 23 בנוב׳ 2017
הבעיה העיקרית שברגע שאתה נשוי אתה מתוייג כבוגד, וזה לא משנה אם אתה ביחסים פתוחים.
אגב, ההנחה האוטומטית שגבר נשוי = בוגד, ואישה נשואה = יחסים פתוחים.

מטריד.
Sinful​(לא בעסק){לא מחפשת}

Re: השולט הנשוי..

אדון מרשים כתב/ה:
מציאת פרטנרית מתאימה היא משימה קשה בפני עצמה..
קשה הרבה יותר ככל שמדובר בסטטוס נשוי.
נשאלת השאלה האם בקהילתנו אנו, השופעת בחברים רווקים ורווקות הדבר בכלל אפשרי.
מה ההבדל בין אדון המתנהל מול כמה נשלטות לבין אדון נשוי התר אחר נשלטת אחת?
בהצלחה לכולנו.

ההבדל הוא שהם רווקים,לרוב בחור רווק משתף נשלטת אחת אודות השניה.אבל במקרה שהאדון נשוי,מכוחו של הרגל הוא נוטה לדלג על האמת.כמה מהאדונים הנשואים פה אמרו לנשים שלהם את האמת אודות הצד הזה שלהם?לא הרבה.מתוך 100% שולטים נשואים אולי רק 8% יספרו את האמת לאישה הונילית וכאן הכל מתחיל.אפשרויות יותר נגישות לרווקים דווקא מהסיבה הזו.אין חיים כפולים,אין שקר.אין מרמה.הכל גלוי ועל השולחן.מרבית הנשלטות הרווקות יעדיפו אדון רווק על פני נשוי דווקא מהסיבה הזו,שהוא מחוייב להן ולא לונילית שאין לה מושג קצוץ אודותיו.אבל בוא נודה במשהו אחר.מרבית האדונים הנשואים?הם ממש לא הבוס בבית...וזו הסיבה שאינם יכולים לספר מי הם באמת מתחת למסיכה הזו.
Sinful​(לא בעסק){לא מחפשת}
girl on mars כתב/ה:
הבעיה העיקרית שברגע שאתה נשוי אתה מתוייג כבוגד, וזה לא משנה אם אתה ביחסים פתוחים.
אגב, ההנחה האוטומטית שגבר נשוי = בוגד, ואישה נשואה = יחסים פתוחים.

מטריד.

ממש לא,בעיניי גם האישה וגם הגבר בוגדים.בזמן החופה שני הצדדים שותפים לטקס.שני הצדדים מתחייבים למשהו,אבל כשרק צד אחד ממלא את העיסקה בזמן שהשני עסוק עם אחרים/אחרות? אותה הגדרה לשני המינים.בגידה