בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת " מקולקלת"

מכה בתורה
לפני 6 שנים • 25 בנוב׳ 2017
מכה בתורה • 25 בנוב׳ 2017
ויש נשלטת מקניה, עדיף יד ראשונה
יש נשלטת מצ'ד עדיף בצד שלך
יש אחת סוטה נשלטת מאלבניה, עושה את זה רק על בניה.
יש נשלטת מישראל, אבל הנשלטות של משה הכי מדליקות.
יש נשלטות מגזר, ישוב קטן אבל תתפלא יש שם כמה. שלא לדבר על הנשלטות מתפוח.
יש נשלטות מדליה, אבל אלה מרחל יותר מחונכות.
בקיצור יש ויש
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 25 בנוב׳ 2017
אותי דווקא מעניין למה לא קיים המושג "שולט מקולקל"...
TheStrider​(סדיסט)

Re: נשלטת " מקולקלת"

TheStrider​(סדיסט) • 25 בנוב׳ 2017
LAB כתב/ה:
באחת השיחות שלי על נשלטות עם כמה מהגברים בקהילה , יצא לי לא פעם לשמוע את הביטוי , " היא כבר התקלקלה .."

מה זה " נשלטת מקולקלת"? א/נשים הם לא מוצר שיש לו פג תוקף, למרות שכול אינדיודואל יש לו קומפלקסים משלו שצפים החוצה מתת מודע בעקבות ההיכרות עם ה'אני' האמיתי שאנשים רבים מגלים בעולמנו על עצמם.

לעניות דעתי ( וכפי שראיתי לעיתים קרובות לא רק בקהילה אלא גם בתחומים נוספים בחיים) לא חסרים אנשים שיגידו משהו לא סימפטי על האחר בכדי להרגיש טוב יותר עם חוסר היכולות של עצמם.

אז שולטים ושולטות יקרים , כשאתם אומרים על מישהו/י שהוא/היא כבר התקלקל/ה , למה אתם מתכוונים ?

הם מתכוונים שהם לא הצליחו להפילה מרגליה אז במקום להבין שיש בהם העיה או שזה לא מתאים הם מחליטים להאשים אותה בחוסר ביטחון עצמי שלהם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2017
לא הייתי מתרגשת מאנשים שחושבים שההעדפות האישיות שלהם הם מדד אובקטייבי לקביעת "איכות".
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 25 בנוב׳ 2017
Green eyed girl כתב/ה:
אני לא מאמינה שכתבת עכשיו ״לשלוט מלמטה״... זהו, עכשיו השירשור הזה לא יגמר בשנתיים הקרובות !

איך אם כך אפשר להפסיק את הטירוף????
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 25 בנוב׳ 2017
Sharoman כתב/ה:
אותי דווקא מעניין למה לא קיים המושג "שולט מקולקל"...

כי כולנו כאלה, ת'כלס.
Grey / Green
לפני 6 שנים • 26 בנוב׳ 2017
Grey / Green • 26 בנוב׳ 2017
את שואלת כדי לדעת או כדי לנזוף? אם כדי לנזוף, אני איתך. זה לא יפה לקרוא לבני אדם מקולקלים.

אם כדי לדעת, זה כנראה מתייחס להנחה שהפרקטיקות שלנו, או הקהילה הזאת והאנשים שבה, יש להם אפקט שוחק ומעוות. שלא בריא להיות בדסמי ולא בריא לחוות בדסמ, במיוחד כשאתה בעמדה פגיעה. וגם עם זה אני מסכים.
חלחלה מתוקה
חלחלה מתוקה • 26 בנוב׳ 2017
אולי זה נשמע קצת אירוני וטיפה פרדוכסלי,אבל...
בעולם המושגים הונילי הגברי והמאצ'ואיסטי, בואכה המיזוגני,ולמען האמת לא רק בעולם הגברי ... אחת שכבר "התקלקלה " היא מטבע לשון או שם קוד עבור בחורה כזו שכבר איננה שמורה, אינה בתולה עוד ,קצת זולה מדי וקצת מוסרת את עצמה מהר מדי ובמינון גבוה מדי ,ליותר מדי גברים.
בעולם הבדסמי אחת שהתקלקלה היא נשלטת המבקשת לשמור את עצמה ,להתעקש הגן על עצמה ,לייחד את עצמה לשולט האחד והיחיד ,לא להכיר מהר מדי ,להיזהר ,לסנן ולהיות בררנית.
בקיצור ,אחת שמוכנה להתמסר ,אבל בעיקר רק עם כדור טניס, ומרגל לרגל .הדדיות .
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 26 בנוב׳ 2017
בעולם הבדסמי אחת שהתקלקלה היא נשלטת המבקשת לשמור את עצמה ,להתעקש הגן על עצמה ,לייחד את עצמה לשולט האחד והיחיד ,לא להכיר מהר מדי ,להיזהר ,לסנן ולהיות בררנית.

נשמע לי אחת מושלמת!