בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצים לגלוש לאתרי פורנו? בקשו מספקית האינטרנט שלכם

israelislave
לפני 7 שנים • 4 בנוב׳ 2016
israelislave • 4 בנוב׳ 2016
לקוח מתוך מאמר הבולשיט של דנה לוי מהקישור ^

בפורנו מתקיימים תנאים דומים לאלה המתקיימים בזנות: יחסי מין עם פרטנר שלא נבחר אלא נקבע עבור האישה? צ'ק. יחסי מין בעיתוי שנקבע שרירותית? צ'ק.
ההישרדות הכלכלית תלויה בהסכמה לקיים את יחסי המין האלה? צ'ק. [color=#ffffff](אין עבודות אחרות בעולם כדי להימנע מבעיות השרדות? ואולי בשבילה זה כסף קל?)   
מה ההבדל? אה, בזמן האקט יש בחדר מצלמה, תאורן ובמאי שמחלק הוראות. בהחלט מונע
טראומות. (מה שלאחת עלול להיות טראומה יכול לאחרת להיות בילוי קליל + ערמה יפה של מזומנים לכיס בלי מאמץ גדול במיוחד)

כאשר הנחת היסוד של נשים - וישראליות לצערי הן כאלה, בהכללה כמובן, שסקס זה משהו לסחור בו, סקס זה משהו ש"נותנים" במקום "חולקים", "אני נתתי לו" במקום עשינו יחד" או אפילו שומו שמיים " אני עשיתי אותו" כל תפיסת האקט המיני, האינטראקציה בין זכר ונקבה וכל הפסיכולוגיה שמאחורי זה מתעקמים ומייצרים תפיסת עולם קורבנית, כאילו כל פעם שאשה שוכבת עם גבר בלי רווח מיידי, האשה הפסידה משהו.

הפמיניסטיות המודרניות הורסות ומעוותות כל דבר שהן נוגעות בו, מה עם כל הנשים שעובדות בתעשיה מאחורי המצלמה? מה עם כל הנשים שמסוגלות להינות בשעה 16:35 בסקס עם גבר זר נאה ולעיניי צוות של צלם ואיש סאונד תמורת 500$ בלי שום עכבות?

ומי בכלל שם אתכן ליצג אותן? איפה מאות אלפי העוסקות בתחום? אני לא רואה אותן עומדות בתור לתמוך בכן.

כולם מכירים את ה"לוחמת החברתית" בעיניי עצמה... וכל אלו שמפהקים ואומרים לעצמן "הנה עוד טהרנית שתקשה על כולנו את החיים אם רק יקשיבו לה"

היה מי שהגדיר אותן נכון ומדויק - "אידיוטים שימושיים"... אנשי דלילי הבנת המציאות שתכלית הפעלתן היא קעקוע החברה האנושית מבוסס על עקרונות אוטופיים של טוב ורע, ולחיצה על כפתור רגיש, מלחמת המינים.

כל שחקניות הפורנו הן נשים = קרבנות
כל צרכני הפורנו הם גברים = עבריינים כוחניים סוטים

ואת הפרדיגמה הזו אפשר להלביש ל כל כותרת במלחמת המינים.
[/color]
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2016
בלי סינון אוטומטי: "חוק הפורנו" המרוכך אושר בטרומית

הביקורת על הצעת החוק של ח"כ שולי מועלם מהבית היהודי וחברי כנסת נוספים הובילה לשינוי: ספקיות האינטרנט יחויבו לפנות ללקוחות וליידע אותם באפשרות לסנן אתרים פוגעניים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4873543,00.html
Prism
Prism • 4 בנוב׳ 2016
וזה ציטוט פשוט של טוקבקיסט שבפשטות מבין תדברים
בלי לזיין תשכל יותר מדי :

לכל הפארנואידיים :

"הנה עוד עכבר מבוהל שחושב שאפשר לעצור את העולם עם רגולציות,
ולא מבין איך האינטרנט עובד. חביבי, אם הסינים והאיראנים הצליחו לעקוף את הגבלות השלטון הטוטליטרי שלהם, כנראה שגם פה לא יצליחו."
וגם הטורקיים ועוד מדינות חשוכות בקטע הזה..

יאמר כן לזכותה של מועלם, למרות שלא מסכים איתה, היא סה"כ מנסה לעשות סדר בבלגן הידוע לשימצה שרובינו כבר מכירים שנים, בשם
"ספקיות האינטרנט" שבישראל כמו בישראל, כל אחד עושה מה שבזין שלו. גופים מסריחים אינטרסנטיים, שלו היו עובדים כפי שצריך
לא היינו "זוכים" לחוק שכזה, שגם ככה בסופו של יום, לא יהיה כצעקתה. וזה היה ברור מלכתחילה.

ועל זה נאמר 
Next ..
slave for ever​(נשלט)
לפני 6 שנים • 28 בנוב׳ 2017
slave for ever​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2017
עדכון:

"חוק הפורנו" בדרך לקריאה ראשונה בכנסת

שתי הצעות של ח"כ מועלם וח"כ זוהר עשויות לשנות את אפשרות הגישה לאתרי פורנו בישראל • המתנגדים: "מדובר באשליה"

http://www.israelhayom.co.il/article/518143
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 28 בנוב׳ 2017
Ollie​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2017
XKS כתב/ה:
לו היית יורד לסוף דעתי, היית מבין שאני לא בעד. הפוך 
במקרה עובד בתחום למעלה מעשור. אז יודע על מה מדבר.
been there heard that before
אל תתרגש כ"כ. ותכלס אל תקדים תמאוחר, גם אם חוק שכזה יעבור,והוא עדיין רחוק מלהיות ישים אף אם יעבור קריאה שלישית בכנסת
הוא בטוח יעבור עוד מלא "שיפוצים" שיביאו אותו למצב שנקרא "גזירה שהציבור יכול לעמוד בה "
וגם אז כמו כל דבר בחיים, יש דבר שנקרא זמן, שעל פיו משנים דברים,במידת הצורך, 
אז כן, אין מה להתרגש מ עוד חברת כנסת שנורא דחוף לה "לקדם" פה משהו.
בסופו של יום מי שמכתיב זה רק הציבור, ובטח לא רק בישראל,שמושפעת גם ספציפית במקרה הזה ממה שקורה Globally 

וחוזר שוב, יש כ"ב הרבה מעקפים שניתן לעשות אז כן זה לא Biggy
time will tell

קשה לרדת לסוף דעתך כשאתה אומר דברים מפורשים שסותרים את מה שהוא לכאורה דעתך.
neter​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 29 בנוב׳ 2017
neter​(נשלטת) • 29 בנוב׳ 2017
התלבש לי על הדפדפן איזה

safeserach
ומאז אני בקושי יכולה להכנס לכלוב... רק דרך רישום כתובת מלאה

ועל פורנו אין בכלל מה לדבר...

איך נפטרים מזה ?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני מצטרפת לשאלה של neter
למה התלבש לי על הדפדפן בסלולרי חוסם תוכן פוגעני ומאז אני לא יכולה להיכנס לכלוב אלא דרך האפליקציה?
אני לא התקנתי, ובטח שלא אישרתי דבר כזה.
זאת פגיעה בפרטיות ובזכויות הפרט שלי, זה מה שזה..
עזרה והצלה - בפרטי בבקשה
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 29 בנוב׳ 2017
כשהאופוזציה עסוקה בנסיעות לחו"ל על חשבון תאגידים ומפלגות מארחות
החוקים עוברים חלק עם סיכוך
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2017
בתור קפיטליסט גאה ותומך נלהב של הנאו ליברליזם, חוק כזה עושה לי שחור בעיניים. לראות כיצד מרחב אינטימי נוסף של הפרט עובר לידיה של המדינה מעורר בי דאגה רבה. איכשהו, דווקא מאז המחאה החברתית, אני מזהה יותר ויותר הצעות חוק המבקשות מהמדינה להיות אחראית לרווחתו של הפרט ודורשות מהמדינה להחליט בשביל הציבור (למשל, לאסור על אדם מבוגר לעשן סיגריות אם נולד לאחר שנת 2000) במקום לתת לאנשים את החופש לקבל החלטות בעצמם. באיזה שלב זה הפך להיות רעיון טוב? מתי בהיסטוריה דבר מעין זה ממש הצליח לעבוד?

בעשור שבו הטכנולוגיה מקדימה אותנו פעם אחר פעם ויוצרת בלבול וחרדה בקרב חלק נכבד בציבור, אני יכול להבין את הרצון שלנו כחברה לדרוש מגורם רשמי להציב גבולות לגולם שקם על יוצרו.

ולמרות זאת, יש משהו שאני מתקשה לקבל. הצעת חוק זו נולדה מלמעלה למטה אבל היא לא הייתה באה לאוויר העולם ללא אווירה ציבורית של אי נטילת אחראיות. מגוחכת בעיני המחשבה של הורים מסוימים שבית הספר יצליח לחנך את ילדם בזמן שהם עצמם נכשלים ; או הדרישה מהמדינה לספק לך אמצעיים טכנולוגיים שיעזרו לך למנוע מלשכוח את הילד באוטו; או הציפייה שהמשטרה תצליח לפתור מקרה רצח בזמן שעיר שלמה שותקת ולא משתפת פעולה... כל הדוגמאות האלה מלמדים על האווירה הקורבנית שנולדה בארץ על חשבון התפיסה שאדם הוא הריבון של עצמו. ושוב.. עולה השאלה: באיזה שלב זה הפך להיות רעיון טוב?

זה לא דור שיכול לבוא בתירוצים, הוא נולד לתוך הטכנולוגיה, הרבה פעמיים על חשבון החינוך, יש לו את הידע כיצד להגן על ילדו או לפחות לצמצם את הסיכון אבל הוא בוחר לא לעשות זאת. כיום, אין חברת אינטרנט שלא מספקת את השירות שמועלם רוצה לכפות עלינו, אבל לא, אנחנו רוצים שהמדינה תאכיל אותנו בכפית, זה הרבה יותר קל מאשר להסתכל במראה ולהודות שלא עשינו מספיק בשביל להגן על הילדים שלנו. במקום לחפש הצדקות למצב שנוצר, אולי הגיע הזמן שהורים יפסיקו לתת לכל ילד שרק התחיל ללכת אייפון, שידאגו לשים את המחשב האישי במקום שאפשר לפקח על הילד או שפשוט יחנכו אותו להיזהר ולשתף אותם כל פעם שהם נחשפים לתכנים בוטים - בטעות או בכוונה. זה לא תפקיד המדינה לחנך אותנו.
rosewood
rosewood • 29 בנוב׳ 2017
בהחלט יש על מה להתרגש. מי שרוצה לחסום, יש שלל פתרונות פשוטים כבר היום. אין צורך בחוק. המנגנון המוצע קובע שמי שרוצה לגלוש - שיצטרף למאגר שמתישהו ייחשף ויופץ. כלומר, הפגיעה היא גם בחופש הביטוי וגם בפרטיות. ברירת המחדל חייבת להיות תנועה חופשית ברשת ולא ההפך.
זה הדבר הנכון וההגיוני.
ומי יגדיר מה זה פורנו?
שולי מועלם?
והפסל של דוד זה פורנו? והקפלה הסיסטינית? יש שם לא מעט עירום. ממש גיהנום.
לא רוצה את שהאנשים החשוכים האלה ייכנסו לי לחיים. אז כן. בהחלט "יש על מה להתרגש".
עוד יותר מטריד מזה, זה המדרון החלקלק. מחר יצטרכו להירשם למאגר אם אתה רוצה לקרוא דעות שאינן מתיישבות עם דעת השלטון.

איך מרתיחים צפרדע? לאט. ככה גם פוגעים בזכויות אזרח.