לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להשתחרר ולהכנס לעולם של הנשלטים?

Sanctimonious​(אחר)
לפני 6 שנים • 10 בדצמ׳ 2017

איך להשתחרר ולהכנס לעולם של הנשלטים?

Sanctimonious​(אחר) • 10 בדצמ׳ 2017
היי, נעים להכיר.
אני מציץ לאתר הזה כבר הרבה זמן וקראתי הרבה חומר כתוב אודות השליטה שעניין אותי.
ואבל במציאוצת זה ממש לא פשוט.
אשמח לדעת איך להשתחרר ולהתמסר לשולטת.
והכי חשוב איפה וכיצד אני מוצא שולטת.
האם עלי פשוט לשלוח הודעה לכל אחת? או לחכות שהיא תגיב בלוח הכרויות?
ואם אני אלך לבד לדאנגן אז יש אפשרות להכיר שם או שאלו בעיקר זוגות?

אם זה לא המקום אז אשמח אם תפרטו איפה עלי לכתוב כאן בפורום
Sharoman​(אחר)
לפני 6 שנים • 11 בדצמ׳ 2017
Sharoman​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2017
קודם כל ברוך הבא icon_smile.gif
לגבי איפה למצוא שולטת, יש כרגע מבצע במגה בעיר אבל הם לא עושים משלוחים icon_sad.gif
שאלת גם אם לשלוח הודעה לכל אחת, אז התשובה היא לחלוטין כן!
כי אין דבר יותר מחמיא מנשלט ששולח צרור הודעות לכל כיוון ועבר.
הרי מי מאיתנו לא היה נמס במכנסיו למחשבה של אדם זר, לא ידוע או מוכר שרואה בנו כחלק מקבוצה בלתי מוגבלת של אפשרויות זמינות למטרותיו האישיות.
כלומר, כמו שילד שחופן לעצמו סוכריות גומי מתוך כלי פלסטיק בחנות ממתקים גורם (בעקיפין או ישירות) לאותן סוכריות להרגיש מיוחדת ונחשקות בהשוואה לשאר.
כמובן שבמידה ואתה לא מסכים עם האנלוגיה הזאת אולי תחשוב יותר בכיוון של להכיר מישהי מהכתיבה שלה בבלוג שלה או בפורום או אפילו לנסות להתערבב בצ'אט (לא כזה פשוט...) ורק אז לנסות לפנות אליה בצורה אישית שמראה שהיא באמת זאת שמצאה חן בעיניך ושלא סתם בררת אותה מבין כמה עשרות או מאות נשים שיצא לך להיתקל בהן באותו יום/שבוע/חודש.

עכשיו שצחקנו נעבור לחלק האומנותי ואיך מתמסרים.
ראשית הייתי אומר שהתמסרות היא עניין פנימי ואו שיש לך את זה או שלא.
כלומר, זה מתאים רק למי שבאמת רוצה וצריך את זה ולא ניתן לזייף את זה עבור בן/ת הזוג.
שנית, התהליך עצמו.
התמסרות, כמו כל תהליך, מתחילה לאט ובקטנה.
כלומר, תתחיל עם דברים פשוטים של מילוי הוראות וציות לפקודת של השולטת שלך.
הייתי אומר שעדיף להתחיל עם שולטת מנוסה אבל למען האמת גם שולטת לא מנוסה עם מספיק יכולת הבנה יכולה לקדם אותך דיי רחוק ודיע מהר.
העניין הוא באמת לנסות להבין (כלומר עבור שניכם), מה שיטת הפעולה הטובה ביותר עבורך ומה יגרום לך הכי הרבה סיפוק בביצוע.
משם אתם כבר יכולים להתקדם יחד.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2017
שלום,

קודם אתה צריך להכיר את עצמך, מה אתה מחפש? ולא פחות חשוב, מה הגבולות שלך? ורק אז להתחיל לשלוח הודעות בהתאם לקריטריונים שלך ותוך כדי התייחסות לפרופיל של הנמנעת.

אם אתה מחפש להגשים פנטזיה או מחפש סטוץ לא רציני, זו זכותך המלאה (לכל הצדקנים והצדקניות) רק חשוב להיות כנה עם הכוונות שלך ולא להסתיר פרט כה חשוב.

הבחור מעליי מדבר במונחים של "שולטת מנוסה/ולא מנוסה, אני ממליץ לחפש אדם טוב ומבין ללא קשר לניסיון. ולא מישהי נצלנית שלא תהיה סבלנית לגבי חוסר הניסיון שלך.

כמה עיצות:
1. חשוב להרחיב על עצמך בפרופיל.

2. לשלוח הודעה מושקעת - הסיכוי לתשובה גבוה יותר (אבל לא בהרבה). כמובן תוכן ההודעה צריכה להיות מכבדת. כמובן, שאם הפרופיל של הצד השני ריק או כמעט ריק, אין סיבה להתאמץ יותר מדי להרחיב על עצמך.

3. תסנן פרופילים באופן מינימלי בלבד, בהתבסס על הגבולות שלך ושלה ופרטים כמו גיל, מרחק וכו.. שעלולים להוות בעיה. אל תקשיב למה שאומרים, שלח הרבה הודעות, אבל לא לפרופילים חסרי סיכוי.

4. ממליץ לפתוח מנוי לחודש, בשביל שיהיה לך אפשרות לפנות לכולן.

ולמרות הכל, שלא יהיו לך ציפיות גבוהות, 90% מהשולטות כאן הן טרמפיסטיות, נצלניות או סתם קהות רגש. רובן לא מחפשות הדדיות או אכפת להן מהצד השני. אין הרבה מה לעשות, הרבה נשים מנצלות את היחס הגדול בין נשלטים ושולטות באתר בשביל לעשות קופה או סתם להתנשא כלפי הנשלטים (כי הן יכולות, תמיד יש פראייר אחר). בכל מקרה, לא כולן כאן כאלה, תנסה להתמקד בהן.
    התגובה האהובה בשרשור
Lucky Charm​(שולט)
Lucky Charm​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2017
אני פחות יכול לענות לך כרגע לגבי איך למצוא כאן שולטת, אבל כן אוכל לענות על השאלה הקודמת - איך להמתסר לשולטת.
התמסרות לאדם אחר משמעותה הסכמה פנימית שהשליטה של אדם אחר בך, מבלי התנגדות שלך, תועיל לך יותר מאשר תפגע בך. זה אגב הופך את השאלה השנייה שלך ליותר קשה, כי תצטרך למצוא שולטת אמיתית שיש לך איתה כימיה. נסה להכיר אותה, לספר לה הכל על עצמך - בעיקר את החסרונות שאתה רואה בעצמך. משם תוכל לתת לזה נסיון - אם תוך כדי המפגשים אתה מרגיש שהשליטה בך על-ידה עוזרת לך, תמשיך.