ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה פטיש יש לכם שהייתם מחשיבים מוזר?

OKAlexa
לפני 6 שנים • 12 בדצמ׳ 2017
OKAlexa • 12 בדצמ׳ 2017
מורין גונסון כתב/ה:
פטיש למילים.
מילים מחרמנות אותי,
ואני לא בהכרח מדברת על טקסטים מיניים.
אם אני קוראת ספר טוב,
משפט מדליק...
אני מתחרמנת.
אמיתי.

בדיוק רציתי לומר אינטליגנציה, שזה דיי דומה סה"כ. אני חושב שהפטיש הזה קיים אצל הרבה אנשים, אפילו ונילים, אבל בכל זאת הוא המוזר מכולם.
פלייפול
פלייפול • 12 בדצמ׳ 2017
מונה כתב/ה:
כשכתבתי על הפטיש המוזר שלי כתבו עלי דיון לא נעים במיוחד , ממליצה לכם לא להפתח ולא להתפתות, אנשים כאן עם ראש מאוד סגור

הפוסט שלך היה אמנם טריגר, אך הדיון לא היה עלייך, אלא על אופנים שונים של התבטאויות והלגיטימיות שלהם דווקא באתר כמו הכלוב. אני הכי לא "ראש סגור" שיש, ההיפך הוא הנכון: כתבתי שמצד אחד התבטאות כזאת מקוממת אותי, (ההתבטאות, לא הפנטזיה כשלעצמה), ומצד שני כתבתי ש"על הכל מותר לפנטז ועל הכל מותר לכתוב". סיכמתי בכך, שאותי זה מבלבל.

הדיון ההוא עורר מחלוקת סוערת, וטוב שכך, אם כי חבל שהתפתח לגופם של אנשים, במקום לנושא שביקשתי לעלות לדיון.

על דבר אחד אני מצטער, וזאת שפתחתי דיון בפורום במקום לנסות ולענות לך בבלוג שלך, היכן שפרסמת את דברייך לראשונה. אני מניח שהסיבה לכך היא היותי חדש יחסית בכלוב.

אם זה לא היה ברור עד עכשיו, למרות שרמזתי זאת כמה פעמים בדיון ההוא, אני מצטער שדברי הובנו בחלקם כהתקפה אישית עלייך. אמנם כעסתי והגבתי מהבטן, אך הכוונה לא היתה אלייך אישית, אלא יותר תהיה כללית מסוג "האם כל דבר לגיטימי לכתיבה בכלוב, רק משום שהוא אתר בדסמי", נושא שלדעתי עדיין מעניין ושווה דיון.

אני מקווה שתגובה זאת תשים קץ לדם הרע בינינו.
דובשניתי
דובשניתי • 12 בדצמ׳ 2017
ל
וושי
לפני 6 שנים • 13 בדצמ׳ 2017
וושי • 13 בדצמ׳ 2017
ברווזים .
Eshetbar​(נשלטת)

להתחיל ולגמור במילים

Eshetbar​(נשלטת) • 13 בדצמ׳ 2017
EtaCarinae כתב/ה:
מורין גונסון כתב/ה:
פטיש למילים.
מילים מחרמנות אותי,
ואני לא בהכרח מדברת על טקסטים מיניים.
אם אני קוראת ספר טוב,
משפט מדליק...
אני מתחרמנת.
אמיתי.

בדיוק רציתי לומר אינטליגנציה, שזה דיי דומה סה"כ. אני חושב שהפטיש הזה קיים אצל הרבה אנשים, אפילו ונילים, אבל בכל זאת הוא המוזר מכולם.

מוסיפה - קריאה בזמן - של שירה, סיפורת. יונה וולך, גרסיה מרקס
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 13 בדצמ׳ 2017
לאחרונה הבנתי שהפטיש העיקרי שלי הוא אפטר קייר.
גיליתי שאני יכולה להיות יצירתית מאוד בדרך אליו (:
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 13 בדצמ׳ 2017
אם אני לא טועה מיקרופיליה זה כשהנשלט ננסי ממש, בגודל של נמלה. ברמה שיכול להיכנס לשולטת בין אצבעות הרגליים עם כל הגוף..נתקלתי בכמה סירטונים בעניין במהלך השנים. עושים את הפרשי הגדלים באפקטים של עריכה.

אני חושב שזה הפטיש הכי מעניין עד עכשיו.

אשת בר: איך זה עובד בדיוק לשלוט כשאת קשורה?
Glitch
Glitch • 13 בדצמ׳ 2017
מקומות סגורים וצפופים - ארונות קבורה, ארונות שירות, חדרי ארונות. פרטי עור שחור (אני יודעת שזה לא בסדר! לא לובשת בעצמי) - מגפיים, חגורות.