בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי אתם מעדיפים שיהייה הצעיר בקשר נשלט/שולטת?

SlaveBoi​(נשלט)
לפני 6 שנים • 16 בינו׳ 2018
SlaveBoi​(נשלט) • 16 בינו׳ 2018
שולטת בוגרת ועצמתית ללא ספק
Tutti
Tutti • 16 בינו׳ 2018
אני באופן גורף מעדיפה שהשולטת שלי תהיה גדולה ממני ורצוי בהפרש של מינימום 5 שנים.
מניסיוני הנשים שקרובות לגילי יותר ״משחקות״ מאשר נשים נגיד בטווח ה40 שהן בשלות, יציבות יותר ומובילות((:

אינני מכלילה, זה רק מניסיוני האישי.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 16 בינו׳ 2018
אני לא סובל את כל הגברים השטחיים שלא יוצאים עם נשים בגלל גיל.
אני מחזיק מעצמי אדם נאור וליברלי ואין לי שום בעיה לקחת לעצמי כל מבוגרת, אפילו בת ארבעים (אולי אפילו ארבעים ואחת) !
( ובתנאי כמובן, שהיא נראית כמו בת 24)

(נותר לי רק לעבוד על הטבעונות והשמאלנות שלי ואני אהיה צדיק גמור)
גימי-גיימי{נשלט}
לפני 6 שנים • 17 בינו׳ 2018
גימי-גיימי{נשלט} • 17 בינו׳ 2018
לא משנה מה הגיל העיניין שליטה חזקה שתתין לי הרגשה שאני אפס ושתהי שולטת יודעת בעיניין אז אני סוגד לה ומלקק לה תרגליים ולא משנה לי מה הגיל שלה שליטה זה שליטה הגיל לא מפריע בזה
אני בן 18 ❤️
'BunnyPrincess'​(מתחלפת)
לפני 6 שנים • 19 בפבר׳ 2018
'BunnyPrincess'​(מתחלפת) • 19 בפבר׳ 2018
אני בת 28, לא זוכרת אם אי פעם יצאתי עם מישהו (בקטע שהחזקנו יחד) וההפרש לא היה של איזה עשור לפחות. לטובתו כמובן.
חברות שלי צוחקות עליי כבר icon_wink.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 19 בפבר׳ 2018
בכל פעם שהשרשור הזה קופץ אני משתעשעת מהאחוז הגבוה של מגיבים פה שלא הבינו את נושא הפוסט.
כל מי שאינו נשלט (זכר) או שולטת (נקבה) הטרו או בי - אין לו מה לענות על השאלה שבפוסט. שאלו על קשר שבו האישה היא השולטת והגבר הוא הנשלט, ולא בכדי. הסיבה שלא שאלו כללית היא שהמקובל בקשרים הטרונורמטיבים הוא שהגבר מבוגר יותר, ומנגד המקובל ביחסי שליטה הוא שהשולט מבוגר יותר. ולכן בקשרים של שולטת על נשלט מעניין לשמוע מה כל אחד מעדיף. מה יותר חשוב לכם, כנשלט או כשולטת - שהגבר יהיה מבוגר יותר, או שהצד השולט יהיה מבוגר יותר.

כל הנשלטות בנות ה22 שמעדיפות שולט שמבוגר מהן בעשור - אתן חמודות, אבל זה ה obvious. אין צורך לציין את זה. כנ"ל שולטים בני 40. לא חשבנו שאתם מעדיפים נשלטות בנות 50.
ואכן, גם אם היו כאלה שכתבו שזה לא אכפת להם, לא ראיתי פה שולט שאומר שהוא *מעדיף* נשלטת שמבוגרת ממנו, או נשלטת שאמרה שהיא *מעדיפה* שולט צעיר ממנה. ההשערה שלי הוא שלא קיימים כאלה בעולם.
Electron​(אג׳נדר מתחלפת)
מבחינת גיל: 100% לא אכפת לי
מבחינה של בגרות נפשית, רגשית או מינית: אני חושב שקשר הכי חזק יהיה אם היא בערך באותה רמה כמוני על זה.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 19 בפבר׳ 2018
מממ לא יותר מדי משנה לי, אולי יש לי יותר העדפה למישהי בוגרת ממני אבל לא אפסול מישהי בגלל שהיא צעירה ממני בכמה שנים ^^