צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה קרה שלאחרונה יש יותר ויותר סיסיות?

עיט אדום​(נשלט)
לפני 6 שנים • 16 בינו׳ 2018
עיט אדום​(נשלט) • 16 בינו׳ 2018
chatrouge כתב/ה:

טבעונות.

חלב סויה.

שום קשר בין שני הדברים האלה לבין סיסיות.
סויה מכילה פיטואסטרוגנים צמחיים שלא פועלים בגוף האדם בתור אסטרוגן.
אם כבר בחלב פרה שמיועד לתינוקות יש הרבה יותר אסטרוגן שכן מתפקד בגוף האדם כהורמון נשי.
פלייפול
לפני 6 שנים • 17 בינו׳ 2018

Re: מה קרה שלאחרונה יש יותר ויותר סיסיות?

פלייפול • 17 בינו׳ 2018
שפנפן לבן כתב/ה:
שמתם לב שלאחרונה יש יותר ויותר מנוישים?
מה קרה שיותר ויותר גברים מקנאים ורוצים להיות שפחות?

זאת שאלה מסובכת, ונושא למחקר אנתרופולוגי ופסיכולוגי מעמיק. מצד שני, גם אחרי מחקר ועיון לא תקבל תשובה, אלא תיאוריות בלבד, שיהיה קשה מאד להעמיד אותן למבחן, ולו בגלל כל הפקטורים האפשריים שצריך לקחת בחשבון, ההשפעות ההדדיות שלהם, והעובדה שאת חלקם לא ניתן לחקור או למדוד כלל.

באופן מאד כללי ניתן לומר, בפרספקטיבה הסטורית, שמגדר, מיניות, ונורמות התנהגותיות הקשורות להם, הם דבר נזיל מאד: לדוגמא, יחסים הומוסקסואליים הם מוקצים לחלוטין ביהדות, בנצרות ובאיסלם, אבל היו נורמה מקובלת ביוון העתיקה.

ArchAngel כתב/ה:
וואלה דיפ, אני מחכה ליום שבו נשלטות יעברו גיברור כמו שנשלטים ניוש.
מה הזכר של סיסי? סוס?

תתאר פרופיל כזה: קוראים לי נעמה אבל במיטה תקרא לי איציק.
ואיציק הזה, סוס עבודה אמיתי!
-תמונה שלה עם שפם מודבק, גופיה עם כתמי עמבה וגמבה ומכנסיים רחבים עם חריץ אינסטלטור-
-הקלטה שלה שרה "הפועל זונה" בגרעפסים-

לא יודעת מי ירגיש יותר מובך מזה, היא או הצופים מהצד.

תגובה שנונה, אבל האנלוגיה מבלבלת אותי: נראה לי שהמקבילה הנשית לגבר שעובר ניוש, היא אישה שמניישת אותו, וממלאת את התפקיד המסורתי של הגבר. כלומר יש לדבר על *אישה* שעברה גברור, לא על נשלטת. הרי השימוש במושג "ניוש" (להתנהג כמו אישה), מתייחס למגדר, ולא ליחסי-שליטה.
מאלףכלבים​(שולט)
מאלףכלבים​(שולט) • 17 בינו׳ 2018
אני כמי שנמשך לניוש שמח על כך שיש יותר חשיפה לסיסיות (לא מאמין שבאמת יש יותר, סתם ניהיה יותר קל לא.נשים לחשוף את מה שהם מרגישים, כי יש יותר אפשרויות).
Snitch
Snitch • 17 בינו׳ 2018
אולי זה סוג של כדור שלג. ככל שיש יותר סיסי'ז, כך יותר אנשים מגלים על עצמם שהם נמשכים לזה.
לי אישית יש לא מעט דברים שלא הייתי "מגלה" על עצמי, אם לא הייתי נתקל בהם.
לוזר אמיתי
לוזר אמיתי • 17 בינו׳ 2018
אולי פשוט מאד יש בזה אלמנט של "להיות סקסי/ת". גבר לעומת אשה הוא לא "יצור סקסי". אשה היא "המין היפה". ויש גברים שרוצים להיות סקסית.
ואולי יש בזה אלמנט משפיל יותר מ"כרגיל", כי השולטת לא עושה מהם סתם אשה, אלא זונה, שפחה. חוץ מזה שיש פה אלמנט מסרס דיי מובהק.
ואולי נמאס לאנשים לחיות בתכתיב הוליוודי שבו הם "החזקים" ואלה שדואגים, והם רוצים להכנס לנעליה של בת הזוג, תרתי משמע.