סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אביזרים ביתיים לסשן עם נשלטת

TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 20 בנוב׳ 2017
TheMentor​(שולט) • 20 בנוב׳ 2017
חחחחח למה דווקא מחבט יתושים חשמלי???
מה רע במחבט רגיל - מטקה, או מחבט טניס?
מאלף פיות​(שולט)
לפני 6 שנים • 20 בנוב׳ 2017
מאלף פיות​(שולט) • 20 בנוב׳ 2017
אחרי כל כך הרבה רעיונות טובים מה עוד אני יכול להוסיף?

אחד ממצבטי הפטמות האכזריים והשימושיים ביותר הוא דווקא קולב - זה שמיועד לתליה של מכנסיים. הוא בא מראש עם שני אטבים חזקים במיוחד שאפשר לכוונן את המרחק ביניהם ואחר כך לחבר את הקולב למשהו יציב, למשוך ועוד ועוד.
Daddy'sLittleGirl
לפני 6 שנים • 21 בנוב׳ 2017
Daddy'sLittleGirl • 21 בנוב׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
אזיקונים כאזיקים (לא צמודים מדי, וכשיש מספריים בהישג יד.

חייבת לציין לגבי זה, לחתוך רק (!!) עם מספרים ולא עם משהו אחר, מניסיון כואב מאוד שלי..
היד
לפני 6 שנים • 22 בנוב׳ 2017
היד • 22 בנוב׳ 2017
עלי סרפד. זוועה!
Alpha1one1​(שולט)
לפני 6 שנים • 22 בינו׳ 2018
Alpha1one1​(שולט) • 22 בינו׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
אישית, אביזרים ביתיים נותנים לי הרגשה של אותנטיות לעומת אביזרים "מיוחדים", ובגלל שאני כל כך אוהבת אותם הנה קצת מנסיוני הקט:

קודם כל, אם היא בקטע של ספנקינג יש לכם כל כך הרבה אופציות:
מברשת שיער, כף עץ, מרית מפלסטיק (המכות ניתנות עם הצד השטוח של שלושת אלו, מן הסתם), סרגל ארוך, חגורה, מחבט פינג-פונג, כבל חשמלי (כמובן שאחד שלא מחובר לכלום) מחבט שטיחים, ענפים מעץ (למטיבי לכת- לפקוד עליה לקטוף אותם בעצמה ואז לחטא ולנקות אותם מהענפים בבית באיזו צורה משפילה או עם איזה סטופר ליד שכל חריגה מהזמן תגרור ענישה נוספת).

ל"מסביב" של הספאנקינג (או עונשים בפני עצמם, you name it) אפשר להשתמש בסבון מוצק או בחריף לשטיפת פה או למרוח על הפתחים שלמטה (רק תבדוק שהיא לא רגישה להם ושיש לך איך לנטרל את השפעתם במידת הצורך בהישג יד, אחרת זה יגמר רע), אורז יבש בשביל לגרום לה לכרוע עליו בפינה (לא לזמן רב מדי), ספרים כבדים להחזיק בכל יד כשהיא בפינה, מטבע של חצי שקל שהיא אמורה להחזיק עם האף אל נגד הקיר ואם הוא נופל... יהיה "שמח", כנ"ל גם לגבי עיפרון מחודד שאפשר לגרום לה להחזיק בין הירכיים, פעמון כזה ששמים בקולרים של חתולים שאפשר לחבר לה לקולר/כשרשרת (למטיבי לכת- למצבט לפטמות) ולהגיד לה שאם אתה תשמע צליל בזמן ההצלפה (או כל פעילות אחרת) היא תענש, מה שידרוש ממנה הרבה משמעת עצמית ולהילחם באינסטינקטים שלה.

ירקות שונים כתחליף לדילדו- לא הייתי ממהרת להשתמש בהם כי הם יכולים להישבר בפנים. קונדום יכול למנוע את גודל האסון, אבל גם הוא יכול להיקרע.
לא הייתי לוקחת סיכון בעניין.
הדברים הביתיים שכן אפשר להחדיר יכולים להיות מד חום (נחמד למשחק תפקידים של "ילדה" שמזייפת מחלה או משהו בסגנון) לא עד הסוף כמובן וכל עוד אתה מחזיק בקצה בשביל שזה לא יבלע פנימה, וחוקנים (טוב אין את זה בכל בית, מקסימום אפשר לאלתר עם הצינור של המקלחת ולפחות זרם מ-א-ו-ד חלש, תבדוק לפני) לחובבי הז'אנר.

אהמ...מה עוד?
קערה של כלב (נקיה כמובן) בשביל להאכיל אותה משם באוכל רגיל או בזרע/שתן (לא לפני בדיקה ששוללת מחלות מדבקות).
אזיקונים כאזיקים (לא צמודים מדי, וכשיש מספריים בהישג יד).
נייר דבק כאמצעי כבילה (שוב, לא צמוד מדי ורק אם יש מספריים בהישג יד) או בשביל לפשק אף יותר את האזורים האסרטגיים בצורה משפילה.
טוש בלי חומרים מזיקים שאפשר למחוק בקלות יחסי מהעור (או יותר טוב- לפסטיק או אייליינר שלה שכבר לא בשימוש) בשביל לכתוב עליה דברים משפילים.
להשתמש במראה ולגרום לה להביט בעצמה בשביל להגביר את תחושת ההשפלה.

ו... אני יכולה להאריך אף יותר את ההודעה הזו אם אשקיע בזה עוד מחשבה, אך כפי שאמרה קאטרינה, בהחלט אין לזה סוף.

כבוד של תשובה
מנחם920
לפני 6 שנים • 23 בינו׳ 2018
מנחם920 • 23 בינו׳ 2018
בזמנו שהיה לי נשלטת השתמשתי בכמה דברים שהיו ממש טובים. הראשון ניר דבק איטום של אינסטלטורים ביקשתי ממנה שתעשה אגרוף ועטפתי אותו אפשר מעל לשים גרב עבה לכל אורך היד ולעטוף את שתי הידיים עם ניר דבק רגיל מאחורי הגב.

את הקרטון שיש בפנים ( דחפתי לה לפה כמו רינג גאג) עטפתי לה את הראש עם ניילון נצמד וכל פעם שעברתי על הפה קרעתי את הניילון כדאי לתת לה לנשום.
לפעמים חיכיתי קצת או שעשיתי 2 שכבות ורק אז נתתי לה לנשום.. הגאג לא יכל לצאת הוא יחסית מספיק גדול. ובטח כשיש את הניילון ש""מקטין את הפה""

באחת הפעמים האחרות עטפתי את כולה בניילון נצמד ואז בנייר דבק..
וגרמתי לה לעשות משהו שהיא פחות אוהבת..

כל זה היה בתאי שטח ברכב..

אתה יכל לראות רעיונות לדוגמא הסרטונים בפרופיל שלי..
Noti{גנר}

Re: אביזרים ביתיים לסשן עם נשלטת

Noti{גנר} • 23 בינו׳ 2018
שולט חרדי כתב/ה:
איזה דברים שיש בכל בית אפשר להשתמש בסשן עם נשלטת.

דוגמא

1) אטבי כביסה
2) נרות שעווה

.

לא להשתמש בנרות רגילים!!! יש בהם גליצרין, זה חם וגורם לכוויות. מאוד לא מומלץ.
ronni​(נשלט)

רק לא מלפפון או גזר או בננה

ronni​(נשלט) • 23 בינו׳ 2018
קאטרינה כתב/ה:
יש בלי סוף, צריך רק להפעיל פנטזיה....
נניח חבלים, קרח, כיסא עם משענת לקשירות שונות, מלפפון או גזר או בננה....

היי אני בהכשרתי רופא צעיר שטוחן תורניות במיון,
אין לי חודש שלא מגיע לפחות זוג נבוך אחד שלמישהו נתקע משהו מאחורה,
תעשו לעצמכם טובה ואל תכניסו דברים שיכולים להתפרק או "להיבלע" שם ..
קנו לכם לקטע הזה ציוד יעודי שבסיסו רחב והוא לא יברח לכם פנימיה..

תהנו!