ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נייר טואלט אנושי...מישהי ניסתה?

SUZANA​(שולטת){..........}
לפני 6 שנים • 11 בפבר׳ 2018
SUZANA​(שולטת){..........} • 11 בפבר׳ 2018
אגב נזכרתי שיש הפרעה נפשית,
של תלישת שיער ואכילתו ,
יש לזה טיפול פסיכיאטרי.
אולי גם לזה יש טיפול פסיכיאטרי,
איך אדם יכול להציב את הנשלט שלו במצב כזה מסוכן זה עדיין לא מובן לי....
שולט/שולטת צריכים לחשוב עם הראש לפני שהם חושפים את הנשלט/ת שלהם/ן לבעיות בריאותיות קשות ,זה קודם כל לפני היותך שולט/ת , תהיה בן/בת אדם אשר בוחן/ת את הנושא טרם חשיפתו/ה למחלות זיהומיות קשות, אין כאן שום מוטיב של שליטה , יש כאן מוטיב של חולי .
מה גם שחשיפה חוזרת של צואה למערכת העיכול יכולה לגרום בעתיד הרחוק לסרטן..

קצת שכל יש????
לא אין שכל וזו גם לא שליטה !
הרואָה למרחק​(שולטת)
תודה לך על המילים החמות.

משיטוט אקראי ברשת דווקא נראה שיש לא מעט פסיכיים, לפחות כמוני, בדרך כלל יותר. גם בפורומים של בדסם. מניחה שחלקם אף נשארו חיים כדי לספר על זה.

אותי למשל סיפורים על סאונדינג או ברנדינג או חתכים זבי דם יכולים להביא לזעזוע עמוק - אבל אני מניחה שהיות ומדור בשני אנשים בוגרים שגם מכירים האחד את השני אז הדבר נעשה בהסכמה. מנסה לא לשפוט למרות שאני ממש ממש לא מתחברת לרעיון. גם לא לאינפנטיליזם. אבל אין לי בעיה עם הקיום של אותם תחומים.
לך, אני מניחה, יש בעיה עם קיום של שכמותי וזה בסדר גמור.
חשבתי לתומי שבאתר של בדסם, שביזאר נמנה על אחד תתי התחומים בו, חשבתי שאוכל לקבל תגובות שהן מעבר לזעזוע ולגועל הראשוני. כן. דווקא כאן.
אבל זה פשוט פייסבוק עם רקע שחור כנראה.

אז כן. אני יודעת במה מדובר. והוא יקר לי מכל גבר אחר בעולם הזה. ואני חושבת שזו מתנה ראויה בשבילו.
רציתי לשמוע אם למישהי או מישהו יש ניסיון. לך אני מניחה שאין. תודה.

הרי הכל זה מינון בחיים. ומי שלא טועם קצת מר- איך ידע להעריך מתוק? icon_smile.gif
SUZANA​(שולטת){..........}

ברור

SUZANA​(שולטת){..........} • 11 בפבר׳ 2018
שיש לי נסיון מהצד המטפל ,
אך בסדר גם בזה טיפלנו אין בי שום גועל ,
לא לקיא ,לא לצואה ולא לדם ולא לשתן ולא לפצעי לחץ,
ירק שחבל לגרום למחלות מיותרות על ידי חשיפת אדם אחר לחיידקים שאין בקיאות בנושא שלהם.
אם את כותבת משהו סביר להניח שתקבלי תגובות שאינן לרוחך, לא כל התגובות הן תמיד מתאימות.

אומנם דיברת על צד הבדס"מ,
אך אני דיברתי על הצד הרפואי הלא פחות חשוב !
לכן שיקול הדעת הוא שלכם ,
צריך לקחת בחשבון את החיידקים המצויים במעי ובמערכת העיכול גם אם את בריאה ,
יש חשיפה לחידקים ומזהמים הללו ,
ואפשר להגיע ממצב של שלשול קל עד צהבת אשר יכולה לגרום למוות .

ובעצם עבודתי נתקלתי בלא מעט חולים אשר נפטרו מזיהום וכתוצאה מכך צהבת אשר גרמה למוות.

כמו שבמזון צריכות להיות כמות סבירה של חיידקים ,
אז בצואה אין כמות סבירה של חיידקים.

האם אני מובנת???

או שצריך להגיע לבי"ח כדי להבין.

מקווה שהפעם הייתי ברורה !
איני שופטת וגם אם תגיעו לבית חולים חלילה ,
לא אשפוט כמו שמעולם לא עשיתי,
אז בבקשה לעדכן את הצוות הרפואי .
על מנת שתקבלו טיפול הולם.

רק בריאות ובהצלחה.
בלנדר
בלנדר • 11 בפבר׳ 2018
PersonalJesus כתב/ה:

מה שהתחיל בתמימות כליקוקי רגליים ותחת והמשיך אולי בסגידה ל"נקטר זהוב" שלך,
עלול בקונטקסט הנכון להגיע גם לשם.
...
שם המשחק הוא הדרגתיות.
...
סקאט פחות ידידותי וצריך להיזהר איתו.
...
הצעתי היא שתנסו בצעדים קטנים
ותראו אם זה מדליק אתכם או מגעיל אתכם.
...
לא מאפס למאה בשש שניות.
...
צווי עליו רק לרדת לך תוך כדי.
...
תוכלו לחשוב על הצעד הבא,
אם בכלל.

תיארת לנו מגמה.
לא חסכת בפירוט התנאים הסברים לקיום רציפותה בהמשך.
מעיין יחס מקודש של - מיצוי ...

ולרגע גם נדמה שכלל אין מנוס או איזה פתח מילוט.
אז -
מדוע לדרג?
לדעתך, זה עלול לשבור את הרצף ?
אנאלון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 12 בפבר׳ 2018
אנאלון​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2018
אחת הפנטזיות הבלתי ממומשות עדיין שלי
אשמח למצוא אחת שרוצה
Beneath_u​(נשלט)
Beneath_u​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2018
וואוו כמה הגזמות !
סקאט זו אחת הפנטזיות החזקות שלי ולשמחתי יצא לי לממש את הפנטזיה הזו פעמים רבות. החל מניקוי אחרי ביקור בשרותים ועד להיות השירותים בעצמי כולל בליעה של ה"תוצרת".
אם אין לך הפ b,a ואת מקפידה על תזונה בריאה ומאוזנת(ירקות ופירות, לא לאכול ג'אנק פוד או בשר/דג נא באותו יום או יום לפני) לא אמורה להיות בעיה.
אני עושה את זה כבר שנים עם שולטות שונות ומעולם(לא פעם אחת !) לא חליתי או הרגשתי לא טוב אחרי. לא כאב בטן, לא שלשול. שום דבר.

כמובן שהנשלט שלך צריך להיות בעיניין.
אם הוא לא דברי איתי ?
Beneath_u​(נשלט)
Beneath_u​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2018
שיט... סימן השאלה בסוף היה אמור להיות סמיילי קורץ... כי זאת הייתה בדיחה. רק הסוף, שאר הפוסט רציני מאוד
אחד הכסאות​(נשלט)
לפני 6 שנים • 17 בפבר׳ 2018
אחד הכסאות​(נשלט) • 17 בפבר׳ 2018
מה אם הוא אחראי על הניקיון שם ובכל פעם שהוא מסיים לנגב לך הוא צריך לעשות את בדיקת חמשת החושים:
1. חוש ראיה: לראות שלא נשאר שם כלום
2. חוש המישוש: להעביר אצבע ולראות שאין כלום (שיט זה ראיה שוב)
3. חוש שמיעה: לא באמת רלוונטי אבל זה מצחיק להפליץ תוך כדי
4. חוש הריח: להריח שלא נשאר כלום (ממולץ גם להפליץ)
5. חוש הטעם: הלשון נכנסת לתמונה לניקוי יסודי (אפשר להמשיך להפליץ מה כפת לך icon_smile.gif
Hunky
לפני 6 שנים • 17 בפבר׳ 2018
Hunky • 17 בפבר׳ 2018
הרואָה למרחק כתב/ה:
תודה לך על המילים החמות.

משיטוט אקראי ברשת דווקא נראה שיש לא מעט פסיכיים, לפחות כמוני, בדרך כלל יותר. גם בפורומים של בדסם. מניחה שחלקם אף נשארו חיים כדי לספר על זה.

אותי למשל סיפורים על סאונדינג או ברנדינג או חתכים זבי דם יכולים להביא לזעזוע עמוק - אבל אני מניחה שהיות ומדור בשני אנשים בוגרים שגם מכירים האחד את השני אז הדבר נעשה בהסכמה. מנסה לא לשפוט למרות שאני ממש ממש לא מתחברת לרעיון. גם לא לאינפנטיליזם. אבל אין לי בעיה עם הקיום של אותם תחומים.
לך, אני מניחה, יש בעיה עם קיום של שכמותי וזה בסדר גמור.
חשבתי לתומי שבאתר של בדסם, שביזאר נמנה על אחד תתי התחומים בו, חשבתי שאוכל לקבל תגובות שהן מעבר לזעזוע ולגועל הראשוני. כן. דווקא כאן.
אבל זה פשוט פייסבוק עם רקע שחור כנראה.

אז כן. אני יודעת במה מדובר. והוא יקר לי מכל גבר אחר בעולם הזה. ואני חושבת שזו מתנה ראויה בשבילו.
רציתי לשמוע אם למישהי או מישהו יש ניסיון. לך אני מניחה שאין. תודה.

הרי הכל זה מינון בחיים. ומי שלא טועם קצת מר- איך ידע להעריך מתוק? icon_smile.gif

אני מסכים איתך לחלוטין כאן ובעיקר כאן המקום להיות פתוח ולדבר בחופשיות ולכן המלצתי לא להתייחס לאנשים צרי אופק ומרובעים שחושבים שמקומם כאן אך טעות בידם. ובנימה יותר פרטית תודה על השיתוף שלך.
יש עניין בריאותי כזה או אחר אבל כמובן שיש אמצעי מניעה כגון ויטמינים לפני האקט וחוץ כמו כן גם שטיפה לאחר מכן של הפה וכו בקיצור יש להיות עם היד על הדופק בעניין הבריאותי אבל לא חייב למנוע את מה שבאמת את רוצה לממש כאקט של חיבור מאוד עמוק.
ולא חסרים אתרים שמסבירים המון על הדרך הנכונה לעשות זאת ..

מעבר לכך מאחל לך שבאמת תהני ותממשי את חלומותייך ותחברי את בן זוגך אלייך כאוות נפשכם

בברכת דרך צלחה