לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קבוצת תמיכה לנפגעים

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 6 שנים • 18 בפבר׳ 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 18 בפבר׳ 2018
אני לא על תקן שוטר האתר, לא אשפוט האם הטענה שלך לגבי חזרה מחו"ל נכונה גם אם זו טענה שהשתמשו בה הרבה לפניך.
תוכיח את עצמך לא במילים אלא במעשים. לא בושה להתנצל, גם לי יצא כמה פעמים מעל גבי הפורום כששגיתי.
שלגי
שלגי • 18 בפבר׳ 2018
if you can't stand the heat, get out of the kitchen

או בתרגום של גוגל:

אם אתה לא יכול לסבול את החום, לצאת מהמטבח!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2018
פסיכולוג בספה כתב/ה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=718221&blog_id=101851
קרדיט לבלשית, מסתבר שיש כאלו שקשה מאוד להאכיל בחארטות.
לפני כמה ימים הגבתי בבלוג של מישהי שכתבה על מישהו פוגעני, כתבתי לה שרוב הפוגעים עושים את זה מתוך טיפשות, בורות וחוסר רגש, לא מתוך רוע דווקא. למרות שהבן אדם פותח פרופילים חדשים יש לי תחושה שגם אצלו זה לא מרוע.

יש לי רק דבר אחר להגיד:

איזו תיבת פנדורה נפתחה בפוסט הזה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 18 בפבר׳ 2018
כששולט מציע לפתוח קבוצת תמיכה לנשלטות שנפגעו מבדסמ.... ואז כשערימה של נשלטות פגועות מכונסות תחת חסותו באיצטלה של תמיכה......
איך אומרים את זה? זה כמו לירות בדגים בחבית!
you wish
מסתבר שזילזלת באינטלגנציה של יושבי האתר.
Dark Artist​(שולט)

נושא כאוב ובעייתי ביותר

Dark Artist​(שולט) • 18 בפבר׳ 2018
אני רוצה קודם כל לחזק את המגיבים לשרשור ובייחוד את פסיכולוג וArchangel שכתבו את עיקרי הדברים. ברצוני להוסיף שכבר כיום ישנן קבוצות תמיכה בנשלטות שנפגעו משולטים, המנוהלות על ידי נשים מהקהילה ושיודעות להפנות את הנפגעות לגורמים מקצועיים רלוונטיים כגון משטרה,פסיכולוגים,ער"ן וכד׳. גם לי בתור ותיק בקהילה זכורים סיפורים נוראים ומזעזעים שסופרו לי על ידי נשלטות רבות. הכי טוב זה לתת אוזן קשבת ואמפתיה ולהפנות לגורם מקצועי שיכול לטפל בנושא. לשם כך לא צריך קבוצת תמיכה שיכולה לשמש כפלטפורמה לא ראויה לאנשים שיכולים להמשיך לפגוע באותם קורבנות. כל השרשור הזה מזכיר לי ולבטח לרבים מיושבי האתר כל מיני שולטים שמיצבו עצמם מטעמם בתור "מטפלים ומדריכים" שיכולים לעזור לנשים פגועות מהקהילה. מצג השווא הזה גרם לכך שבאמת נעזרו בהם ואותם שולטים ניצלו זאת לתועלתם האישית ואף גרמו לנזק. אין פה משום כוונה להאשים בכך את "המנכל" בכתוב לעיל, אלא לתת דגש על רגישות הנושא ולהבין את הביקורת הקשה שנכתבה בשרשור.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 18 בפבר׳ 2018
פסיכולוג בספה כתב/ה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=718221&blog_id=101851
קרדיט לבלשית, מסתבר שיש כאלו שקשה מאוד להאכיל בחארטות.
לפני כמה ימים הגבתי בבלוג של מישהי שכתבה על מישהו פוגעני, כתבתי לה שרוב הפוגעים עושים את זה מתוך טיפשות, בורות וחוסר רגש, לא מתוך רוע דווקא. למרות שהבן אדם פותח פרופילים חדשים יש לי תחושה שגם אצלו זה לא מרוע.

חח נשבעת שפרץ הגרפומניה הזה היה נראה גם לי תמוה וחיפשתי את המאמרים המקוריים, אבל לא מצאתי אז אמרתי לעצמי "ימה, את חשדניסטית"
שאפו לארנבת
היד
היד • 18 בפבר׳ 2018
נראה לי שאפשר לסגור השירשור, לא?
DOMINUS​(שולט)

יש לך הכשרה מקצועית? למדת פסיכולוגיה תואר שני לפחות?

DOMINUS​(שולט) • 18 בפבר׳ 2018
יש לך קליניקה?
מה הBS הזה?????
תקבל תביעות מכאן ועד טימבקטו!
רד מהיוזמה חביבי
הורוס​(שולט)
לפני 6 שנים • 19 בפבר׳ 2018

מי שרוצה לעשות באמת מהלב -

הורוס​(שולט) • 19 בפבר׳ 2018
עושה בשקט.