בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לרדת לגבר "משנמך" שולטת ?

The Mistress​(שולטת)
לפני 6 שנים • 19 בפבר׳ 2018
The Mistress​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2018
לפי ספר הבדסמ החדש חוק מספר 22.2/741 לא תרד שולטת לנשלט בשום מקרה אחרת תוכרז "שולטת בלאי" ותנודה לגמרי מקהילת הבדסמ .

עכשיו ברצינות
כל אחת שתעשה מה שבא לה
מה ההגדרות האלה
אם את בטוחה בעצמך את יכולה לעשות כל מה שמתחשק לך .
רכושך המסור​(נשלט)
רכושך המסור​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2018
לדעתי השרשור הזה "טוחן מים".

אין ספר חוקים של עשה ואל תעשה, לא ניתן להכניס לתבנית אחת את כולם וכל אחד שיעשה וינהג בצורה שמגשימה את הפנטזיה שלו וטוב לו ולפרטנר/ית שלו.

המושג עבד/שפחה גורם לקונוטציה מיידית לארה"ב של תקופת העבדים, שם עבד ושפחה היו רק כלי עבור הבעלים שלהם. יתכן ומכאן עולה השאלה האם אפשר לענג אותם והקונפליקט החזק.

מכל מקום, לכל זוג יש את תפיסת עולמם לגבי הקשר שהם מקיימים ולכן הדיון עקר.
ס א ב

מתחלק לשלוש

ס א ב • 19 בפבר׳ 2018
שומר בשער כתב/ה:
אני חושב שנשים שנמשכות לגברים מתחלקות ל- 3 סוגים:

ArchAngel כתב/ה:
התשובות כאן יתחלקו לשלוש:

מזמן לא הרגשתי ככ בצבא...

ואם כבר: ארכאנג'ל - יש לך פעמיים שתיים.
(היכולת שלי לשים לב לפרטים חסרי ערך עדיין טובה. כמו בצבא)
טלטלים​(שולטת)
טלטלים​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2018
אין לי שום בעיה לרדת לנשלט שלי אם זה מה שבא לי באותו הרגע.
לא נראה לי שיש תשובה גורפת.
כל קשר שונה וכל שולטת ונשלט שונים ברצונות ובצרכים שלהם.
אני אישית מאד אהבתי למשל כחלק מסשן של אדג׳ינג גם לרדת לו. אהבתי את התגובה. את הקושי שלו להתאפק. את היללות.
מבחינתי לגרום עונג לנשלט לא מוריד מכבוד השולטת. להיפך. הכיף הוא ההדדיות גם בקשר של שליטה.
אבל זו רק דעתי.....
Domina G​(שולטת)
Domina G​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2018
השאלה ממחישה לי את יחסי השליטה באתר.
משום מה.. כשאומרים בכלוב "שולטת" מתיחסים לאשה קרה שמנצלת את השולט שלו -והוא המסכן נהנה מזה.

חברים במציאות זה לא צריך להיות ככה.
קשר שליטה בן שולטת לנשלט הוא קשר בעל עומק ורגש. זה לא קשר מיני/פיזי בלבד.
זה קשר בין אשה לגבר כאשר לכל אחד העדפות אחרות,וכל אחד שואב מהקשר הזה את החלק שממלא אותו - סינרגיה.

כל הסיפורים והבלוגים הכתובים פה על שליטה בגבר, מבלי לתת לו לגמור,מבלי לענג אותו, שהמלכה במרכז ומסביבה הכל שקוף - זה עיוות של המטרה בעולם הזה.

ועכשיו הבאת לי חשק מטורף ללכת ולענג אוראלית את הנשלט שלי עד שיאבד את עצמו מעונג!!
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 19 בפבר׳ 2018
ברייה כתב/ה:
מה זה שולטת "אמתית"?

ככל הנראה כמו שוטר חכם וכיפה אדומה היא שייכת רק לאגדות.
או לפחות לפי ההגדרה המאוד ייחודית של חלק מחברי האתר....
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 בפבר׳ 2018
האם לרדת לגבר משנמך שולטת? התשובה היא לא. מה שיכול לשנמך אותה, זה לרדת לנשלט/ים מסוג מסוים.
זה נשמע כמו בדיחה לא מוצלחת, אבל האמת היא שזו דווקא מציאות (לא מי יודע מה מוצלחת בעצמה), כי מה בעצם משנמך "שולטת" מלענג "נשלט"?
התפיסה של הנשלט, ש"שולטת אמיתית" מתנהגת בצורה כזו או אחרת, ומעצם התנהגותה זו, היא ראויה לכבוד להקרא "שולטת אמיתית". מכך יוצא, שמי שלא נוהגת באופן הנכון, אינה זוכה לכבוד ויקר, אלא לשנמוך, כיאה לשולטת וואנאבי.
ואז מגיעה אישה שולטת, ובמקום שהיא תוכל לחגוג את מגוון הרצונות שלה בקשר כזה, היא מוצאת עת עצמה נדרשת להתאים את עצמה לדמות השולטת האמיתית הזו, שבנינו, היא הדבר הכי לא אמיתי שיש, כי היא בעצם פנטזיה בראש של נשלט/ים מסוג מסוים. חלק מה"שולטות" מתיישרות בהתאם לדמות הזו, משום היותה נחשקת ונערצת, ומי לא רוצה להיות כזו?, ואילו החלק האחר הן שולטות היורדות ומשתנמכות כאילו אין מחר.

סה לה וי..
Snitch
לפני 6 שנים • 20 בפבר׳ 2018
Snitch • 20 בפבר׳ 2018
אם לסכם את התגובות לשאלה בעזרת מילה אחת פשוטה- לא.