לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי אתם מעדיפים שיהייה הצעיר בקשר נשלט/שולטת?

איה74
לפני 6 שנים • 20 בפבר׳ 2018

Ollie שמחה לספר לך אחרת

איה74 • 20 בפבר׳ 2018
Ollie כתב/ה:

כל הנשלטות בנות ה22 שמעדיפות שולט שמבוגר מהן בעשור - אתן חמודות, אבל זה ה obvious. אין צורך לציין את זה. כנ"ל שולטים בני 40. לא חשבנו שאתם מעדיפים נשלטות בנות 50.
ואכן, גם אם היו כאלה שכתבו שזה לא אכפת להם, לא ראיתי פה שולט שאומר שהוא *מעדיף* נשלטת שמבוגרת ממנו, או נשלטת שאמרה שהיא *מעדיפה* שולט צעיר ממנה. ההשערה שלי הוא שלא קיימים כאלה בעולם.

הוא שולט, אני נשלטת. ההפרש כמעט 10 שנים, לטובתי.
לי אין העדפת גיל מסויימת, שיחררתי מזמן בעניין הגיל, מה שחשוב הוא מי הבןאדם ומה הוא מביא איתו. לא יכולה לדבר בשמו באופן מובהק, אבל כבר יצא לי לשמוע אותו אומר "שנשים מקבלות שכל רק אחרי גיל 40" אז אולי כן יש העדפה מסויימת.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 20 בפבר׳ 2018
אני מעדיפה גם שולטים וגם נשלטים יותר מבוגרים ממני
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

לא רק בשליטה

Ollie כתב/ה:
בכל פעם שהשרשור הזה קופץ אני משתעשעת מהאחוז הגבוה של מגיבים פה שלא הבינו את נושא הפוסט.
כל מי שאינו נשלט (זכר) או שולטת (נקבה) הטרו או בי - אין לו מה לענות על השאלה שבפוסט. שאלו על קשר שבו האישה היא השולטת והגבר הוא הנשלט, ולא בכדי. הסיבה שלא שאלו כללית היא שהמקובל בקשרים הטרונורמטיבים הוא שהגבר מבוגר יותר, ומנגד המקובל ביחסי שליטה הוא שהשולט מבוגר יותר. ולכן בקשרים של שולטת על נשלט מעניין לשמוע מה כל אחד מעדיף. מה יותר חשוב לכם, כנשלט או כשולטת - שהגבר יהיה מבוגר יותר, או שהצד השולט יהיה מבוגר יותר.

כל הנשלטות בנות ה22 שמעדיפות שולט שמבוגר מהן בעשור - אתן חמודות, אבל זה ה obvious. אין צורך לציין את זה. כנ"ל שולטים בני 40. לא חשבנו שאתם מעדיפים נשלטות בנות 50.
ואכן, גם אם היו כאלה שכתבו שזה לא אכפת להם, לא ראיתי פה שולט שאומר שהוא *מעדיף* נשלטת שמבוגרת ממנו, או נשלטת שאמרה שהיא *מעדיפה* שולט צעיר ממנה. ההשערה שלי הוא שלא קיימים כאלה בעולם.

גם אשתי מבוגרת ממני ב12 שנה, אולי. אז מה זה אומר עלי? (ואיתה היחסים וניליים, מעבר למשחקים ותיבול בקטנה)
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2018
לא סיפרתי לי אחרת, איה. גם אתה לא, דרקן.

נראה לי שהתנסחתי בצורה ממש בהירה, אבל אם בכל זאת לא היה ברור: לא טענתי שאין זוגות שאצלם האישה מבוגרת מהגבר (בשליטה או שלא בשליטה), אלא שקשה לי להאמין שקיימים אנשים בעולם שמעדיפים יחס גילאים כזה (ככלל. לא ביחס לקשר הספציפי שבו הם נמצאים). זוכרים? היו כוכביות הדגשה סביב המילים מעדיף ומעדיפה.
ולא, איה, האמירה המיזוגנית לפיה נשים מקבלות שכל בגיל 40 לא מלמדת ששולט שלך מעדיף ככלל קשרים עם נשים מבוגרות ממנו, אלא לכל היותר שהוא מעדיף נשים בנות 40+ (וגם למסקנה הזו לא הייתי מגיעה אוטומטית מתוך האמירה המיזוגנית הנ"ל.)

וזו, בכל מקרה, היתה האמירה השולית שלי. האמירה המרכזית היא שרבים מעדיפים קשר שבו הגבר מבוגר (ואחרים ניטרלים לכך. ולטענתכם אחרים מעדיפים הפוך, כלומר שהאישה מבוגרת יותר. גם אם אתם צודקים, זה מיעוט שבמיעוט שבמיעוט) ורבים מעדיפים קשר שבו הצד השולט מבוגר יותר (ואחרים ניטרלים לכך. ושוב, לטענתכם אחרים מעדיפים ההפך, כלומר שהצד השולט הוא הצעיר. אבל גם זה מיעוט, ממה שראיתי) ולכן בקשר שבו זה מתנגש, מעניין לשאול איך מתחלקת הסטטיסטיקה של ההעדפות.
ולכן לא רלוונטי שיגיבו לשאלה אנשים שלא נתקלים בקונפליקט בין גבר-אישה ובין צד שולט-צד נשלט.

לא יודעת איך להבהיר את זה יותר טוב, אז אם לא הבנתם, עזבו.
dror30
לפני 6 שנים • 21 בפבר׳ 2018
dror30 • 21 בפבר׳ 2018
לא יודע אם העדפה ולא פוסל ההפך, אבל בפועל מתחבר ונמשך יותר למבוגרות ממני.
פלייפול
לפני 6 שנים • 21 בפבר׳ 2018
פלייפול • 21 בפבר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
בכל פעם שהשרשור הזה קופץ אני משתעשעת מהאחוז הגבוה של מגיבים פה שלא הבינו את נושא הפוסט.
כל מי שאינו נשלט (זכר) או שולטת (נקבה) הטרו או בי - אין לו מה לענות על השאלה שבפוסט. שאלו על קשר שבו האישה היא השולטת והגבר הוא הנשלט, ולא בכדי. הסיבה שלא שאלו כללית היא שהמקובל בקשרים הטרונורמטיבים הוא שהגבר מבוגר יותר, ומנגד המקובל ביחסי שליטה הוא שהשולט מבוגר יותר. ולכן בקשרים של שולטת על נשלט מעניין לשמוע מה כל אחד מעדיף. מה יותר חשוב לכם, כנשלט או כשולטת - שהגבר יהיה מבוגר יותר, או שהצד השולט יהיה מבוגר יותר.

אולי, (איזה שם יפהפה, ממיס-לב ומקסים!), הסיבה שהשאלה מופנית בעיקר לנשלטים ושולטות, היא פשוטה יותר, והיא שהיא פורסמה בפורום "הבנות על הבנים". עם זאת, אני לא רואה מניעה ששולטים ונשלטות יתפסו טרמפ על השאלה, אם זה לא מפריע יותר מדי לפותח הדיון. דווקא מעניין לשמוע על שולט צעיר שמעדיף נשלטת מבוגרת וכו'. אמנם אלו המקרים החריגים, אבל שולטים מבוגרים שמעדיפים נשלטות צעירות (הנורמה), בד"כ לא יטרחו להגיב כאן ממילא.

וכמה מילים על עצמי: אני לא שייך לקטגוריות של נשלטים ושולטים, מסיבות שלא אוכל לפרט כרגע, אבל שני התפקידים נראים לי מאד מעניינים ומושכים, לגופה של שאלה, הייתי מעדיף להיות המבוגר בקשר גם כשולט, אבל גם כנשלט.
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 22 בפבר׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 22 בפבר׳ 2018
תודה. ☺️☺️

לענייננו: שים לב שדווקא יש פה לא מעט תגובות של נשלטות שמעדיפות מבוגרים ושולטים שמעדיפים צעירות.
אגב, היה אפשר לפתוח את השרשור בפורום הכללי ולשאול כללית. אבל ברור שיש אלמנט גילאי ייחודי דווקא בקשרי שולטת-נשלט.
Nutella​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 22 בפבר׳ 2018
Nutella​(נשלטת) • 22 בפבר׳ 2018
לא רואים את האייקון. בכל אופן, התכוונתי שאני אהיה הצעירה, וחשוב לי שבהרבה יותר צעירה, לפחות 10 שנים. בתור נשלטת icon_wink.gif