אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תציג עצמך חתיכת כלב

שלגי
לפני 6 שנים • 2 במרץ 2018
שלגי • 2 במרץ 2018
עלוב החיים,
כנראה שהצרכים שלך הםכאלו שאתה מחפש מישהי שתחפיץ אותך בלי להכיר אותך בכלל, כחלק מעולם הפנטזיה שבו כל הנשים דומיות וכל הגברים כלבים (או משהו דומה)
לא כולם רואים זאת כך..
לי למשל, אין עניין בהערצה אוטומטית אלי או בהשפלה אוטומטית של מישהו שאינני מכירה.

ולכן כאמור, אחלה מסננת, לברור את המתאימים לנו
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
האדון קורא לי כלב, אני מכשכש בזנב ומאושר עד הגג.
אדם אחר יקרא לי כלב?? באיזו זכות? אני הרשיתי לו? לא כל מי שכאן בכלל יש לו רצון בהשפלה, זה לא חלק אוטומטי מבדסמ. באותה המידה לא הגיוני בעיניי שאפנה לזר ואקרא לו אדוני בלי שהוא הרשה לי (אולי אדון בלי השיוך, מתוך כבוד).
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 במרץ 2018
איך אפשר לבוא אליה בטענות?
תחשבו כמה גברים פונים לנשים "אני כלב האו האו רוצה את הכסף שלי?"
הם מחנכים שולטות איך לפנות לגברים ולהרוויח מזה, בואו בטענות אליהם לא אליה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
בעיני זה לא מקובל בדיוק באותה המידה כמו פניה ראשונה עם "היי מלכתי".
זה מניח יחסי שליטה עם אדם שמעולם לא החלפת איתו מילה
לא בעולם המושגים שלי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 2 במרץ 2018
מסכימה עם פסיכולוג ומוסיפה -
אני לא חושבת שמדובר במישהי גסת רוח, שמדברת למישהו רנדומלי וזר באופן הזה להנאתה. זה מאוד לא סביר, בעיני, ואם אתה נשלט שחושב אחרת, יש סבירות שאתה נמנה עם נשלטי ה״חיים בסרט״.
מה כן? הגברת יודעת שלמשפטים האלה יש השפעה על סוג מסויים של נשלטים, כאלה שמחפשים שולטת גנרית, ושאפשר להוציא מהם טובות הנאה בתמורה לכך שהיא תהיה ״המלכה״. היא בעצם תוחמת בועה ויוצרת דיסטנס של יחסי כוחות ברורים, וזה עובד לה.
יש סיכויים שמדובר במלכה בתשלום שצדה בצ'אט את הנשלט הבא, או מי שלמדה לנצל בניצול הדדי כלשהו, גברים נשלטים.

בקיצור, אין מה להתרגש מזה. לטוב ולרע.
godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 2 במרץ 2018
יש פה באתר רוח גבית לבכיינים נשלטים. זה די דוחה וזועק לשמיים. זה שנים ככה. איכס!
כל נשלט משפיך פה את מר ליבו וכל מקהלת הפוליטיקלי קורקט נזעקת להצילו. ילל'ה זדיינו. אמרה לך כלב מה אתה לא כלב? מה רצית בדיוק? למה קיווית? שהיא תחכה לך על טרבע מול מצלמה ותשלח לך עם שליח ציפרלקס? ממתי שולטת.היא דיילת של לופטהאנזה?!
אמרה לך כלב, ילל'ה... אתה רוצה את תשומת ליבה? תשפיל את עצמך בהתנדבות מה אתה מתגולל ומתרונן?! למה מי אתה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 02, 2018 4:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
עלוב החיים

ממש על תקבל דברים כמובן מאליו

את התשובה המפורטת
שלי
כתבתי בניפרד בפורום הזה
האבי
האבי • 2 במרץ 2018
godisafemale כתב/ה:
יש פה באתר רוח גבית לבכיינים...למה מי אתה?

חבל שאין כפתור דיסלייק
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

גם שולטים/ות

godisafemale כתב/ה:
יש פה באתר רוח גבית לבכיינים נשלטים. זה די דוחה וזועק לשמיים. זה שנים ככה. איכס!
כל נשלט משפיך פה את מר ליבו וכל מקהלת הפוליטיקלי קורקט נזעקת להצילו. ילל'ה זדיינו. אמרה לך כלב מה אתה לא כלב? מה רצית בדיוק? למה קיווית? שהיא תחכה לך על טרבע מול מצלמה ותשלח לך עם שליח ציפרלקס? ממתי שולטת.היא דיילת של לופטהאנזה?!
אמרה לך כלב, ילל'ה... אתה רוצה את תשומת ליבה? תשפיל את עצמך בהתנדבות מה אתה מתגולל ומתרונן?! למה מי אתה?

גם שולטים/ות מפרסמים פוסטים של "כל הנשלטים בררה". אז אם הפוסט הזה בכייני, לא חסרים בכיינים מכל הכיוונים ולא חסרים תומכים
woopsieDoo
woopsieDoo • 2 במרץ 2018
כתבתי על משהו דומה בבלוגי לפני מספר ימים.
אולי אפרסם זאת בפורום גם.