סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשרי להידבק ממחלות מלילקוק זיעה?

סויר
לפני 6 שנים • 8 במרץ 2018

האם אפשרי להידבק ממחלות מלילקוק זיעה?

סויר • 8 במרץ 2018
שאלה לבעלי ידע רפואי שבינינו. ידוע שמגע מיני עם חומרים מסוימים שמופרשים מהגוף עשויים לגרום להדבקות בכל מיני מחלות. אך האם זה נכון גם לגבי ליקוק זיעה בזמן הערצת גוף? מצד אחד פעם לא שמעתי על אדם שנדבק במחלה מליקוק זיעה אך מצד שאני גם זיעה היא חומר שמופרש מהגוף אז מה ההבדל ?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
תגובה ראשונית מחוסר זמן.
נוזלי גוף יש ויש. למשל, שתן הוא נוזל סטרילי לחלוטין, וכל עוד בנאדם לא לוקה במחלות זיהומיות ספציפיות מגע עם שתן לא מעביר מחלות והוא אפילו מחטא. אבל, שתיית שתן מעמיסה על הכליות ובכמות מוגזמת תגרום נזק, שאין לו קשר להידבקות במחלה.
זו דוגמה למצב מורכב - חשיפה מסוג אחד אינה מסוכנת כלל וחשיפה מסוג אחר נושאת סיכונים מסוימים.
שני דברים -
קודם כל, שאל רופא. לא בעלי ידע רפואי באתר בדסמ, רופא. כזה עם חלוק לבן ותגית שם. כזה שמעביר כרטיס מגנטי לפני שהוא עונה לך.
שנית, מבטיח בהמשך היום לחפש על זה בגוגל מאמרים ולהעלות תוצאות. ועדיין, זה לא יהיה תחליף ללשאול רופא, כזה שלמד שבע שנים רק כדי שסוטי מין כמונו ישאלו אותו שאלות מהתחת (או מבלוטות הזיעה)
    התגובה האהובה בשרשור
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 8 במרץ 2018
אין סוף לסטריליות
. מחלות ויראליות שונות מועברות גם בנשיקות במגע גוף בגוף ואפילו באוויר. רוב המחלות עוברות מאליהן או בעזרת תרופות.
רוצה להיות חסין לגמרי ?לך עם מסיכה על הפנים לבש ככפות או תחייה בתוך בועה.
או לחילופין אל תצא מהבית ואל תפגוש אנשים.
אין שום הבדל בין זיעה ורוק ובאותן מחלות שתוכל להדבק מזיעה תוכל להדבק גם במגע גוף לגוף.
אולי תלבש קונדום על כל הגוף? יש גבול להיפוכונדריה
אם הכוונה למחלות כמו איידס וכדומה...הם אינם מועברים בזיעה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
טוב, ממה שאני מוצא, לא ניתן להדבק בצהבת או איידס. בכלל, זיעה היא לא מעבירת מחלות משמעותית.
ישנם זיהומי עור כמו הרפס, יבלות או אמפטיגו שכן עלולים לעבור.
המצחיק הוא שרוק מעביר מחלות, אז אולי דווקא המלוקק יותר חשוף??
יש לציין שאם יש פצעים ודם עובר בזעה אז קיים סיכון, אבל זו חשיפה לדם.
בקיצור, נשמע כמו פעילות יחסית (יחסית) בטוחה. כנראה שבאמת יש גבול לסטריליות.

ועדיין - הכי טוב לשאול רופא אמיתי, כזה שאי אפשר לקרוא את הכתב שלו
porcupine
porcupine • 8 במרץ 2018
שמע
אני כל כך ארסי
שכשמלקקים אותי מקבלים הזיות
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 8 במרץ 2018
מלכת המלכות, אם שאלו שאלה של ידע ואין לך את הידע המתאים, לא מוכרחים להגיב. רק אומרת.
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 8 במרץ 2018
ollie
מי אמר לך שאין לי את הידע?
הייתי חובשת בצבא....עבדתי צמוד לרופאים
אם את לא יודעת מה הרקע שלי עדיף לא להגיב
רק אומרת
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 8 במרץ 2018
או שאין לך את הידע, או שאת מסתירה אותו ממש טוב.
אולי העובדה שהייתה לובשת דחפה אותך להגיב למרות שלא היה לך שום דבר מועיל לומר.
הוא שאל האם זיעה מידבקת באתר סקס, כלומר בעצם הוא ניסה להבין לגבי מחלות שבד"כ עוברות במגע מיני או דל דם. ברור שעל זה בשאלה. מה ענית לו? שיש מחלות שעוברות באוויר (אה כן?) ושאם הוא רוצה להיות סטרילי שילך עם מסיכה.
זה מה שאת עונה, בכובעך כחובשת, גם למי ששואל האם חדירה של פין לפות ללא קונדום עלולה לסכן אותו בהידבקות במחלות?