שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך זה היה פעם

הוא​(שולט)
לפני 6 שנים • 16 בינו׳ 2018
הוא​(שולט) • 16 בינו׳ 2018
מה שהיה היה
BrutallDom
לפני 6 שנים • 16 בינו׳ 2018
BrutallDom • 16 בינו׳ 2018
.

יש כאן 2 שאלות, הראשונה, של פותח השרשור, בפשטות, איך הכרתם אנשים עם נטיות בדסמיות, בזמנו.
והשניה, של אנג'ל, איך ידעתם שאתם לא לבד בעולם, ואיך קבלתם לגיטמיצה למחשבות הסוטות שלכם.

מן הקל אל הכבד, לשאלה השניה, עבורי לפחות, ואנחנו מדברים פה על שנות השמונים העליזות, מתחילתם לסופן לערך,
החשיפות הראשונות לזה שמה שמעמיד לי קיים גם מחוץ למוח שלי, היו בחנות ספרים , אם אפשר היה לקרוא
לדוכן ההוא בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב חנות, והצצה חטופה לאיזה חוברת שהמוכר חטף לי מהידים וניסה לשכנע אותי שלא היתה לא נבראה
ואפילו משל לא היתה, אני לעומת זאת, הצלחתי לשכנע אותו, לאחר מאמצים מרובים, להראות לי ולמכור לי עוד חוברות בסגנון.
ושם, שם היה עולם שלם, של דברים שפינטזתי עליהם, ודברים שאפילו לא ידעתי שאפשר לפנטז עליהם.
אני זוכר את ההלם, ימים של הלם, שהדברים האלו קיימים, שאנשים אחרים כותבים עליהם, ואנשים אחרים מצלמים אותם,
ואנשים אחרים מוציאים עיתון או מגזין שלם, מידי חודש, בנושאים האלו. הלם.

לאחר מכן, אני מעריך שאמצא שנות השמונים לערך, הוידיאו הביתי נעשה נפוץ, ויחד איתו סיפריות הוידיאו ( יש עדיין איפה שהוא בארץ ספריה
שאפשר להשכיר בה סרטי וידיאו ?)
ובספריות הוידיאו אפשר היה להשכיר פורנו, ומידי פעם, נדיר, אבל פה ושם, אפשר היה למצוא קלטת פורנו בדסמית.
ושוב הלם. אני זוכר עד היום תמונות מהקלטות ההן.

ולשאלה המקורית והראשונה של השרשור, והיותר מעניינת.
שנות השמונים, או אמצע שנות השמונים ואילך, אין אינטרנט, אפילו בספרות מדע בדיוני עדיין אין אינטרנט.
ובכל זאת ידענו לפגוש ולהכיר בדסמים, נשלטות במקרה שלי.

היו לנו כמה טכניקות, בזמנו, למצוא את הבדסמיות, את הנשלטות.
אחת מהן לדוגמא היתה, בדירה ששכרתי ( 80$ ,שנת 88 אם אני זוכר נכון, בית קרקע 3 חדרים, עם חצר כמובן )
היה תלוי על הקיר בסלון שוט שוורים גדול ואימתני, קישוט כמובן, קניתי בשוק דאלית אל כרמל הדרוזי
( אם את זוכרת את הדירה, ואת השוט, ולא דיברנו 30 שנה בערך, אל תפני. תודה )

אף אחת לא נשארה אדישה לשוט הזה, ואפשר היה ללמוד הרבה מהתגובה הראשונית לשוט הזה, כשמשהי ראתה אותו פעם ראשונה,
מהצורך שלה לדבר עליו, וממה שהתשובה שלי על השאלות שלה " הוא כמובן נועד להרביץ למי שצריך להרביץ לה, איזו סיבה אחרת יכולה להיות לשוט הזה כאן ? " עשתה לה, זה לא מקום שבו הן יכלו להסתיר את מה שהן מרגישות לגילוי המרעיש, ומשם הדרך לפעילות בדסמית היתה קצרה.

או, פשוט פרובוקציות קטנות,
שיחה קטנה, לא משנה איפה, מקום עבודה, על קפה בהפסקה או לפני ישיבה או פגישה,
משהי אומרת " איזה פאשלה עשיתי היום" או משפט דומה, ואתה מגיב לה, בחיוך, " על פאשלה כזו את צריכה לקבל מכות בתחת"
או "כזה דבר לא צריך לעבור בלי עונש"
והתגובה שלה מיד תגלה לך מה זה עושה בה, וכשזה עושה בה, ועושה לה, היא תחפש אותך אחרי זה, ותחפש לחזור לנושא הזה,
ולבדוק אותך, למה בדיוק התכוונת ואיך בדיוק התכוונת, אתה אפילו לא צריך לעבוד קשה, היא תחפש אותך, אתה לא צריך לחפש אותה.

או אפילו בסקס, ונילי, עם משהי ונילית, יד על הגרון במהלך הסקס, לא צריך לחנוק, לא צריך לחסום אוויר,
רק יד על הגרון באמצע זיון, יד חזקה ומחזיקה, בגרון, ומיד תדע לאן זה לוקח אותה.

אז הפלא ופלא.
היה לנו בדסמ, ואפילו בדסמ בשפע, ובדסמ סוער וחזק,
גם לפני שהמציאו את האינטרנט .

( אבל לא היה לנו פורנו בדסמי ב4K על מסך 60 אינצ', זה לא היה לנו )

.
    התגובה האהובה בשרשור
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 6 שנים • 5 במרץ 2018
Anan-Sagol​(שולט) • 5 במרץ 2018
אכן ימי המירק העליזים בהם הקהילה הייתה אמיתית והרבה יותר רצינית.
אירופה
לפני 6 שנים • 9 במרץ 2018
אירופה • 9 במרץ 2018
אני זוכרת בדיוק מתי ואיך גיליתי שאני לא לבד עם הפנטזיות האלה.

ב1991, קצת אחרי מלחמת המפרץ, הרבה לפני עידן האינטרנט, גיליתי ארכיב של מה שנקרא אז "רשימת תפוצה" שנקראה Perverts and Weirdos Digest. זה היה מעין אוסף של פוסטים שאנשים שלחו בענייני סקס, ו 99% מהפוסטים נסובו סביב בדסמ. בפרט, היה שם זוג בשם רוברט וסוזן, שתיארו את חייהם הבדסמיים. היה שם מיקס של חוויות אמיתיות ותיאורי פנטזיה. הרשימה הזו הייתה פעילה פחות או יותר בין 1988 ל1990. מישהו מהותיקים כאן זוכר את זה?