לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיסוי שוודי, שאלה.

slave for ever​(נשלט)
לפני 6 שנים • 10 במרץ 2018
slave for ever​(נשלט) • 10 במרץ 2018
כנראה זה יצר אצלו תחושה קצת לא נוחה, אחרת לא היה פותח כזה פוסט ואז בתגובה כותב איפה הגבול..
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 10 במרץ 2018
דווקא הוא לא אמר מילה לגבי המחיר... ולא נראה לי שהתכוון לזה. ויש המון גברים שלא אוהבים ליטופי רקטום.
אבל היה כדאי להגיד שזה לא נעים/ לא מקובל וכו'
אני חושבת שיש גבול בין עיסוי רפואי ועיסוי אינטימי. אני בטוחה שאם אותו עיסוי היו עושים לזוג באותו חדר אז אולי היא לא הייתה עושה את זה באותה צורה. אם אתה מרגיש שהיא עברה איזה גבול אולי תכתוב את כל זה להנהלת המקום.
Nudin
Nudin • 10 במרץ 2018
בכל מקום שהייתי בעולם, עיסוי עושים בעירום מלא לפחות באירופה וסקנדינביה.
אק בישראל משאירים אותך בתחתונים.
לגבי המגע מוצר לך להגיד שזה לא מתאים לך אבל מכיוון שנהנית אז לא מובן על מה אתה מתלונן....
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 10 במרץ 2018
לא מתלונן, אלא תוהה.
היה לי קצת מוזר להיות בצד של ה"מוטרד מינית", בכוונה במרכאות.
זה שגברים מטרידים מינית נשים, ומנצלים את העיסוי לגעת בהן בצורה מינית, זה לא נדיר, ובגלל זה הרבה נשים מעדיפות אישה מעסה.
פתאום מצאתי את עצמי בצד השני, והרגשתי שלפעמים, לא תמיד, הן מרשות לעצמן לגעת בי בצורה שהיא מעבר לעיסוי מקצועי.
אבל בגלל שאין לי הרבה נסיון בזה, בסך הכל 6 פעמים, באחרון, היא באמת היתה מקצועית, ועזבה את הישבן שלי בשקט, וזה גרם לי לחשוב שאולי הקודמות הרחיקו לכת.
בסך הכל נהניתי, ומעבר לזה שעיסוי ישבן, וגם ספנקינג קל בישבן נעים לי, זה קצת מדליק אותי להיות "מוטרד מינית".
בסך הכל רציתי לדעת אם זה חריג, או שהאחרון חריג.
בראשון היה לי ממש מוזר. בשני חשבתי שזה כנראה כך, ורק בשישי שפתאום היה "רגיל", חשבתי שאולי בכל זאת צדקתי בהרגשה הראשונית.
בעקרון עיסוי בישבן נעים לי, הן כנראה הרגישו את זה, והחליטו לפנק אותי, כמו שמישהו כתב פה.

בכל מקרה, לא היה פה אונס, בסך הכל קצת נגעו לי בטוסיק, הכל בסדר, אין טראומה. (:

וגם, שניים היו בארץ, האחרים באירופה באמת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ושיקום הגבר שיגיד שליטוף קטן ברקטום עם שמן לא נעים לו.

ככה הארדקור כתב. זה אישור להטרדה מינית. אני פסיבי עם גברים, זה אומר שאני רוצה שגבר זר ייגע בי ללא רשות? אתה רציני?

אם מישהו היה מעיז לכתוב את זה על אישה, שאין אישה שלא אוהבת שנוגעים לה במנוx, היתה קמה מהומה.

אז לא, גברים לא אוטומטית נהנים ממגע ברקטום. מפתיע, אני יודע, אבל נכון
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 11 במרץ 2018
Ollie​(נשלטת) • 11 במרץ 2018
התופעה של תקיפות מיניות בבגירים, כתופעה, היא חד צדדית. בצד התוקף יש כמעט רק גברים. בצד המותקף יש כמעט רק נשים, אבל יש גם גברים שמותקפים ע"י גברים.
(יש גם מעט נשים שמותקפות ע"י נשים, ומעט שבמעט גברים שמותקפים ע"י נשים, אבל אלו לא תופעות. התופעה הוא גבר שתוקף אישה, ותופעה משנית היא גבר שתוקף גבר.)

ולכן האמירה על כך שמסאז'יסטים תוקפים לקוחות נשים והנה גם מסאז'יסטיות תוקפות לקוחות גברים היא מקוממת.
כי האמת היא שלקוחות גברים תוקפים מסאז'יסטיות, בהמונים. זה אחד המקצועות הכי מסוכנים לנשים, בישראל. כי יש אחוז גבוה כל כך של חארות שמשקרים לעצמם שאם היא עושה מסאז' לגיטימי לדרוש ממנה, ולהתנהג בהתאם, שתתקדם לכיוון של מגע מיני מסוג זה או אחר.

אני לא יודעת מה פשר הסיפורים שהוזכרו פה בפוסט הראשי, האם הם קרו באמת, האם הם עברו גבול מקצועי והאם זה נעשה ברצון המסאז'יסטיות או מתוך לחץ חיצוני של המעסיק או של הלקוח.
מה שאני כן יודעת הוא שאין תופעה כזו, אבל יש תופעה הפוכה. ורוב הנשים המסאז'יסטיות מעדיפות לא לעסות גברים, גם אם רבות מהן עושות את זה בלית ברירה, כי כמות ההטרדות והתקיפות המיניות שהן חוות היא בלתי נתפסת.
פלייפול
פלייפול • 11 במרץ 2018
Ollie{Grey/Green} כתב/ה:
ולכן האמירה על כך שמסאז'יסטים תוקפים לקוחות נשים והנה גם מסאז'יסטיות תוקפות לקוחות גברים היא מקוממת.

אבל אף אחד כאן לא אמר את זה. היחידה שעשתה השוואה כזאת, זאת את...

*תתחדשי על המינוי!.. בפראפראזה על דברי גוגן: "כמה יפה (לך) הצהוב!
(עריכה: בטעות חשבתי שיש לך, כי בפורום את זהובה.)
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 11 במרץ 2018
אני רוצה להבהיר כמה נקודות חשובות.
1. בכל הפעמים זה היה עיסוי שוודי, מקצועי, בספא כשזה או אחר, שמגיעים משפחות, וללא מין בשום בצורה. לא מכון עיסוי, ולא מועדון חשפנות.
2. לא היה פה אונס, כזה או אחר, ולא היה מגע מיני ביננו, ובטח ובטח שאני לא נגעתי בה, או אפילו חשבתי על זה.
3. המעסה היתה לבושה לגמרי. מכנסיים, וחולצה.
4. אני לא בקשתי מאף אחת, שום דבר, מעבר לעיסוי שוודי.
5. אין לי תחת כמו של סקרלט גוהנסון, ואפילו לא כמו של בראד פיט, אבל אני נראה בסדר.
6. קרה לי בעבר שהטרידו אותי מינית, דחפו לי ידיים, וכד', גם נשים, וגם גברים(הומוסקסואלים), כשהייתי נער, וגם בצבא, אבל אף פעם לא הרגשתי שאני באמת בסכנה, ותמיד היתה לי אפשרות לסרב. אבל זה דברים שקרו לי. יותר נשים מגברים, אגב, לפחות במקרה שלי. אז אולי אני לא בסטטיסטיקה, אבל יש מקרים כאלה.
7. זה באמת פוסט תמים, לא להיכנס לסרטים.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 11 במרץ 2018
Playfull כתב/ה:
Ollie{Grey/Green} כתב/ה:

אבל אף אחד כאן לא אמר את זה. היחידה שעשתה השוואה כזאת, זאת את...

*תתחדשי על המינוי!.. בפראפראזה על דברי גוגן: "כמה יפה (לך) הצהוב!
(עריכה: בטעות חשבתי שיש לך, כי בפורום את זהובה.)

זו השוואה שלדעתי הוצבה, או לכל הפחות נרמזה, בתגובה של ביגדווג.

ובלבלת אותי עם המנוי!
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 11 במרץ 2018
Ollie , "תקיפה" זאת מילה חזקה.
בסך הכל הרגשתי שהמעסה קצת "שולחת ידיים". לא אונסת אותי, או אפילו בכיוון.
יכול להיות שלא, ויכול להיות שכן. בכל מקרה התיחסתי למקרה בהומור, משהו דומה לסרטון של חברים שמופיע פה בשרשור.
אני חלילה לא משווה את "החוויה" שעברתי, להטרדה מינית או חלילה תקיפה מינית, שעוברות נשים, או גברים אפילו.
זה באמת אמור להיות פוסט הומוריסטי, בעיקר הומור עצמי, כי הרגשתי קצת טמבל, כמו ג'ואי, שחשב שככה עושים את זה, אבל לא באמת סבלתי.
הסיבה שהשוויתי להטרדה מינית של נשים היא כי מה שקרה לי נראה לי כל כך לא הגיוני, כי באמת הרוב המוחלט של הטרדות זה ע"י גברים, ונראה לי הזוי שזה קרה לי, ועוד יותר מזה שזה קרה לי 5 פעמים.
עד עכשיו אני לא בטוח שאני לא מגזים בתיאור, ושאני סתם ממציא, מרוב שזה הזוי.
זאת הסיבה ששאלתי אם זה קרה לעוד מישהו, כי לרגע חשבתי, שבאמת זה הכל בראש שלי, וככה עושים עיסוי שוודי.
כנראה שלא, זה רק עושה את זה יותר משעשע.

מי שכתב שיש לי תחת כמו של סקרלט ג'והנסון, בדיוק קלע לכמה שהסיטואציה הזאת מצחיקה.
ולמען הסר ספק, אין לי תחת כמו שלה, ואני לא יודע אם אני מצטער על זה.