צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה להעדיף?

DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 25 ביוני 2003
DomDomina​(שולט) • 25 ביוני 2003
אני לא שופט.
הדברים שאני כותב,הם לא אמת מוחלטת,היא רק דעתי.
בדס"מ הם לא עיקר חיי,ואני לא מקדיש להם מחשבה 24 שעות ביממה.
לשמחתי יש לי עבודה,ילדים,אישה,תחביבים,עולם ומלואו.
הבדס"מ הוא הפלפל לחיי,ולא העיקר.
כנראה,שאנחנו ,בכלל לא מאותו הכפר.
המוטו שלי בחיים ,הוא להנות,להנות,ועוד הרבה להנות.
אין לי שום עניין להכנס למלחמות,
אני מעדיף להכנס לספייס של אהבה. queen.gif whip.gif
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 26 ביוני 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 26 ביוני 2003
דומדומינה
אני חושב שאין כאן מקום בכלל לרוב ומיעוט.
רוב יכול להטוות דרך בהמון נושאים אבל לא בשאלה מונוגמיות או לא ביחסים. מעבר לזה שקהילת הבדסם הרבה יותר רחבה מהפורומים והמועדון. יש גם קבוצות שלמות שנפגשות על בסיס קבוע ואינם קשורות בשום דרך לפורומים ולמועדון. רוב האנשים כאן בכלל לא יודעים שהן קיימות.
גם המאמר שאדון האור הביא הוא מאמר מאוד מעניין עם הגיון מאחוריו. הוא יכול לשכנע את המתלבטים, את הרוצים אך מהססים ולתת תוקף מוסרי לאלה שלא שלמים עם עצמם, זה חשוב מאוד, אבל לא נראה לי שהוא ישכנע מונוגמים להפוך את עורם.
לדעתי כמו שכתבה פט זה חלק מהנושאים שצריכים ליבון עוד בטרם ההתמסרות וההשתעבדות ואם זה מתאים ממשיכים ואם לא יש עוד אחרים. אין מקום לכפות דברים כאלה ובכלל הרי הסאבית מתמסרת מרצונה ותמיד היא יכולה ללכת גם אם זה לא ממש מצלצל בדסם ושליטה לחלק מהאנשים.
אני באופן אישי כשאני נמצא בתוך מערכת יחסים אני לא מחפש שום דבר בצדדים כי זה ממלא אותי לחלוטין. הייתי במערכות שבהן הדומית רצתה שנשתף עוד אנשים והלכתי עם זה למענה אבל לא כצורך שלי.
אני מכיר אנשים לא מעטים שעבורם זה קו אדום בלתי ניתן לחציה.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 26 ביוני 2003
אחד שמבין,אני מכיר אנשים מחוץ לפורומים לשמחתי הרבה.
אני נגד צביעות והתיפיפות(אתה מכיר אותי)
נגמרו הימים העתיקים של מונוגומיה.
מה שרציתי לומר הוא שבקהילת הבד"סמ יש הרבה יותר זוגות שמשתפים פרטנרים,מאשר בחיים הוונילים.
ולדעתי כאשר עושים סקר,לא שואלים את כל תושבי המדינה,אלה לוקחים חתך מייצג.
אז חבל שאי אפשר לעשות כאן סקר,ואז נראה מי חווה יחסים מונוגומים כל חייו(אולי אחד שניים).
בכלל,לוקחים את מילותיי כאילו שאני גוזר מוות על השני,תרגעו,אני לא מפריע לכם,אל תפריעו לי.
אני רואה מסביבי,הרי כל המדינה היא בית זונות אחד גדול,אז שלא תלמד אותי על יחסים מונוגומים.
היא ענתה דיי בחוצפה,ובגלל זה יצא כעסי.
ועוד דבר איך התמונה החדשה שלי בפורפיל?
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 26 ביוני 2003
דומדומינה יקירי,
קודם כל אל תכעס.
אני בטוח שפט לא התכוונה לפגוע בך אלא לנסות להבהיר בצורה חדה את דעתה על מונוגמיות אולי צורה חדה מדי לטעמך.
אני גם בטוח שאתה מכיר הרבה אנשים.
אבל אני עדיין חושב שזה בכלל לא ענין לרוב. זה פשוט אולי מעניין לקרוא דעות שונות ולראות למה האנשים מתחברים. לא יותר מזה.
בקשר לתמונה בפרופיל - ככה אני זוכר אותך תמיד icon_wink.gif
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 26 ביוני 2003
אחד שמבין,
נראה כי הינך מבין ולא רק בבדס"מ אלא גם ביחסי אנוש, ועל כך תודתי נתונה לך.}{

ודומדומינה, בשום פנים לא היתה כוונתי לעלוב בך, אלא אך ורק להשב את תשומת ליבך לעובדה כי יש העושים זאת אחרת.