לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב, איזשהו גיי היה חייב לשאול מתישהו

רמפול
לפני 6 שנים • 23 במרץ 2018
רמפול • 23 במרץ 2018
זה לא שיר, ככה נשמע שבץ מוחי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 במרץ 2018
הכי מביך שהיה מאז פינג פונג. לא פלא שמדברים עליה כמועמדת לזכייה. הגויים האנטישמים האלה לא יפספסו הזדמנות להשפיל אותנו.
    התגובה האהובה בשרשור
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 23 במרץ 2018
היא תזכה במקום הראשון .ובגדול.
רק בגלל העובדה שהיא שמנה ושהיא שרה באנגלית.
מצד שני זה יכול ליצור רתיעה ואנטי מכיוון הקהל ולכן היא תגמור במקום האחרון.
אלא אם כן היא תחליט לפחות לשנות את התסרוקת ואולי הסיכוי שלה ישתפר והיא תסיים במקום אמצעי .
אבל לא נראה לי.
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 23 במרץ 2018
זה לא השיר של נטע ואין לו ככ רמה.
נטע מהממת ומדליקה ומדהימה ואומנית כשרונית במיוחד ואני ממש מקווה שהיא תזכה.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 6 שנים • 24 במרץ 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 24 במרץ 2018
זאלופון כתב/ה:
הכי מביך שהיה מאז פינג פונג. לא פלא שמדברים עליה כמועמדת לזכייה. הגויים האנטישמים האלה לא יפספסו הזדמנות להשפיל אותנו.

מה מביך בו?
צפה בו פעם נוספת, ככל שצופים בו יותר רואים את האינטליגנציה והמחשבה מאחוריו.
צפה גם בתגובות של האירופאים עליו, הרשת מפוצצת בסירטוני תגובות שעפות על השיר, מנתחות את הקליפ ומסבירות למה הוא צריך לזכות. חלק מהמנתחים מוזיקאים בעצמם.
עבר רק שבוע והקליפ מגרד את העשיריה הראשונה של הסרטונים החמים בכמה מדינות אירופאיות ומתחיל לטפס גם בספוטיפיי.

בחלק מהתגובות אגב כמה כתבו שרק מהצפיה השניה הם התחילו להעריך אותו. לא פשוט לעכל בהתחלה מישהי שהיא לא דוגמנית כמו שכולם רגילים וזה הסיט להם את הקשב מהשיר והביצוע בצפיה הראשונה.

לי אישית קשה לראות אותו לא מסיים בחמישיה הראשונה (לפחות). מקווה שיביאו את הרקדניות מהקליפ, הן מאוד דומיננטיות שם.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במרץ 2018
צפיתי כמה פעמים כשהראיתי אותו לאנשים משתוממים. לא הצלחתי למצוא שום דבר שלא מביך בו. לא ליריקת ההעצמה-נשית-בשנקל, לא המוזיקה המהונדסת שהחלקים הסבירים בה מרגישים גנובים ממקום אחר, בטח לא התרנגולת.

אני מסכים שיש מאחוריו אינטליגנציה ומחשבה. הוא הולחם כדי להצליח ורוכב על כל הגלים הנכונים. בתחרות שההצבעה בה כל כך פוליטית, שיר שנכון פוליטית הוא כנראה בחירה מצוינת ואני צופה לו הצלחה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מתהפך כתב/ה:
היא תזכה במקום הראשון .ובגדול.
רק בגלל העובדה שהיא שמנה ושהיא שרה באנגלית.
מצד שני זה יכול ליצור רתיעה ואנטי מכיוון הקהל ולכן היא תגמור במקום האחרון.
אלא אם כן היא תחליט לפחות לשנות את התסרוקת ואולי הסיכוי שלה ישתפר והיא תסיים במקום אמצעי .
אבל לא נראה לי.

סמוך על מתחלף שיספק וודאות ועמדה קונקרטית
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 24 במרץ 2018
זאלופון זכור שמבוכה זו תחושה פנימית של הצופה. נטע בטח לא נבוכה שם, ולפי התגובות גם רוב הצופים לא. באמת מסקרן מה מעלה בך את הרגש הזה...
אתמול צפיתי בפאנל של צעירים מספרד שצפו בו פעם ראשונה, הם פשוט נסחפו עם השיר והרעיפו עליו מחמאות. נצפתה אפס מבוכה.