ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לנשות הכלוב

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 25 במרץ 2018
Ollie​(נשלטת) • 25 במרץ 2018
נשלטת מלמעלה כתב/ה:

אחת ההודעות הכי מפגרות שקיבלתי זה "יש לך 24 שעות לחזור אליי".

גם אני קיבלתי אותה!

ואתמול בצ'ט מישהו כתב לי: "תתחנני אלי".
עניתי "סבתא שלך תתחנן אליך."
אז הוא אמר שאני מגעילה וצריכה להתבייש. ?
חלחלה מתוקה
חלחלה מתוקה • 25 במרץ 2018
חשופית- את מתכוונת למה שאני שלחתי לך לפני בערך 7-8-9 חודשים ? ככל הנראה שכן
אני רק אקדים ואומר ,שאם מדובר אכן בי, הרי שאת מציגה את הדברים באופן מעוות ,מסולף ,לא מדויק, לא הוגן ומתלהם כל כך ,כל כך רחוק ממה שאני כתבתי .
אין כל בעייה, את רוצה לפתוח את זה ולא בפרטי, נכון ? יותר נח לך לשמוע את הדברים פה באופן ציבורי ?
תעני לי על זה, ואז אני אציג את הדברים מנקודת מבטי פה ואולי אף בפוסט שאקדיש לנושא,מבלי להיכנס לשמות וכו
חשופית שתוקה​(נשלטת)
שנינו,
לא על ההודעה שלך דיברתי.

על מישהו אחר.
שכלל פניה מגעילה ממש עם גידופים וכאלה.

את ההודעה שלך אני כלל לא זוכרת (סורי).
חלחלה מתוקה
אז אני לגמרי חוזר בי מכל מה שכתבתי בהודעה הקודמת לגבי מסולף,מעוות ,מתלהם וכל השאר ,אוקיי ? icon_smile.gif

כי הייתי קצת בהלם וחשבתי שמדובר בי ולא זיהיתי בכלל את מה שזכור לי שאני כתבתי, עם מה שאת הצגת פה
זה כן הזכיר לי קצת מה שאני שלחתי בזמנו ,לפחות ברמת הרעיון הכללי ,אבל לא מעבר ,לא בתוכן, לא בסיגנון ולא בגישה של הדברים.

וכשאני שלחתי מה ששלחתי זה היה מתוך ים של כבוד לסועד ולך ,מתוך מקום לגמרי טוב, ולא חלילה של צרות עין
זה היה ממקום של מחשבה עמוקה, של דקויות של רגישות אנושית ,ואולי אפילו ממקום של תמימות מסויימת אצלי

ושלחתי לך דווקא לפרטי בכדי שמה שכתבתי ,יוכל להתקבל אצלכם ביתר קלות ,כי גם אם אדם קורא הארה /הערה בונה,הוא היה מעדיף לקרוא אותה באופן פרטי, אישי ולא באופן ציבורי .

ודברים דומים כתבתי לעוד שתי נשים פה באתר ,בפרטי ,והם התקבלו אצלן מאוד בהבנה ואף ברכו אותי על כך

אם יצא לך לקרוא את הבלוג שלי, בוודאי שמת לב שאחד הפוסטים הראשונים שלי עסק בתוכחה גלויה וחזקה ,לבעל ניק מאוד מסויים פה
אחד שנהג לעלוב ,להשפיל, לשפוט,לקנטר ולסנוט בגברים ונשים נשואות פה באתר, בפרט בנשים ...להבדיל כמובן מילוני הבדלות ,מהמקרה הרלוונטי לפורום פה ...פה העליתי נקודה למחשבה, ניצוץ של חוט מחשבה ותובנה ,לא תוכחה ולא ביקורת וכו...

אני עוסק בכתיבה מהסוג הזה ,המתייחסת לדקויות עמוקות של רגש ,רגישות ואנושיות ,בפרט ,וכתיבה הגותית ,נפשית ,פסיכולוגית ,מליצית וכו ,בכלל, הרבה הרבה לפני שנכנסתי לכלוב,בכל מיני אופנים ,ובכל מיני מערכות חיים.מה ששלחתי אלייך לא היה משהו נקודתי או חס ושלום על בסיס אישי ,זה חלק ממה שאני ,כפי שזה מתבטא באופנים רבים בחיי

ואני רק יכול לאחל מעומק הלב לסועד ולך את כל האושר ,האור, השלווה והטוב שבעולם
מקווה שאין בליבכם עלי
אני מקווה שלא גרמתי לכם צער בפנייה ההיא ,ואם כן- אז אני מצטער ששלחתי את מה ששלחתי ,לגמרי .
מאחל לשניכם לראות ימים טובים, ימים ברוכים .
חשופית שתוקה​(נשלטת)
שנינו,
זה ממש לא היית אתה.
הלכתי לחטט אצלי היסטוריה בהודעות icon_smile.gif.

הניק המדובר כבר לא פה (וגם את זה הלכתי לבדוק).
כנראה שהוא הציק לעוד אנשים.

ואני קוראת אותך עכשיו- אין מצב שאתה היית כותב את מה שהוא כתב. ברמת ההתבטאות והשימוש במשפט.

חג שמח!
חלחלה מתוקה
תודה חשופית : )
ולמרות הכל, יש לי צער וחרטה ששלחתי אז מה ששלחתי
כי כן נגרם לכם ,לשניכם,ברמת הטווח הקצר ,טיפה צער ממה שכתבתי
אז הנה אני פה ,מתנצל על טיפת הצער שאולי חשתם לנוכח דבריי .גם אם התכוונתי לטובה כו

ואגב ,הרוח הכללית של מה שכתבתי אז ,הרעיון הכללי, של מה שכתבתי אז ,לא נגע דווקא אליכם אישית ,זו לא היתה הנקודה בכלל
אלא להשלכה של רעיון כללי שלא קשור אליכם ,ומתייחס להקשרים רחבים יותר ,הקשרים חיצונים אליכם.
חג שמח ושתדעו רק טוב !
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
Ollie כתב/ה:
נשלטת מלמעלה כתב/ה:

אחת ההודעות הכי מפגרות שקיבלתי זה "יש לך 24 שעות לחזור אליי".

גם אני קיבלתי אותה!

ואתמול בצ'ט מישהו כתב לי: "תתחנני אלי".
עניתי "סבתא שלך תתחנן אליך."
אז הוא אמר שאני מגעילה וצריכה להתבייש. ?

רק שתדעי לצורך השעשוע חזרתי אליו. עד היום לא שמעתי ממנו בחזרה...
בצ'אטים היו דברים יותר הזויים... מישהו שלא הלך לו איתי התנתק שינה ניק(לא החליף פרופיל רק את הניק) ושלח הודעה שוב הבעיה הייתה שלא הספקתי לסגור את השיחה אז ראיתי את כל ההיסטורית שיחה איתו בניק הקודם icon_smile.gif , למרות שניסיתי לרמוז לו שאני יודעת שהוא החליף ניק הוא שיחק אותה כאילו לא יודע על מה מדובר והתחיל את השיחה מחדש.
חלחלה מתוקה
כשאני מתנצל זה לא על הרעיון של הדברים, לא על המהות של תבנית המחשבה שנזרקה ממני אז

אם יש לי תובנה מסויימת שאני מאמין בה, אז היא בלתי תלויה ,היא אלמותית ,כל זמן שאני תופס אותה כנכונה
ההתנצלות היא במישור נפרד ,היא על צער שאולי נגרם מכתיבת התובנה ממנה למישהו,
כי לא תמיד נכון לומר כל דבר לכל אחד/ אחת ,גם בצורה היפה והטהורה ביותר

לא תמיד אתה אומר את האמת שלך באופן ,בסיגנון ובמינון הנכון של הדברים,כי להיות כנה וישיר, לא נותן לשום אדם לגיטימציה לעלוב ,לפגוע בשני, לגרום לו צער. כי תמיד ניתן לומר את הדברים ,את ההערות /ההארות /הביקורת הבונה -באופן מעודן, מרוכך ,יפה, שלא יגרום ולא יסב נזק ריגשי לזולת.
ואם שגיתי בכך, ואולי שגיתי ,אז על כך התנצלותי הכנה והמלאה

זהו זה בעצם ....
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
ואם לחזור לנושא המקורי אז כרגע פתחתי את הצ'אט ותוך 10 שניות כבר קיבלתי 3 הודעות אחרי 5 דקות כבר 8 שלחו . אבל אני באמת רוצה להגיד כל הכבוד לאותם 3 הראשונים. הם קוראים פרופיל ארוך ממש מהר
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 25 במרץ 2018
אני מנסה לחשוב מה יקרה ביום שבו כל המתלוננות כאן יקומו לאותו בוקר חדש שבו תיבת ההודעות שלהן לא תנפיק יותר הודעות, חדשות לבקרים, מגברברי הכלוב, ותעמוד בשיממונה. איך אמרה השושנה בנסיך הקטן? יש לסבול קרבתם של כמה זחלים, כדי להכיר פרפרים.

זה נכון שיש לא מעט פניות מיותרות ומוזרות, אבל כל מה שצריך לעשות בנוגע לפניה כזו היא ללחוץ על "התעלם", כי הסבירות היא שאותו ניק לא יחליף את עורו, ושאר הפניות שלו תהיינה באותו הסגנון ובאותה רמת השקעה.

בגדול, תמיד נשמע לי ש(לפחות רוב) הטענות כנגד הפניות הללו, הן איזה "אוי אוי אוי". אין צורך להשאב והתייחס, ואין צורך להסחף לתחושות לא נעימות. "התעלם" ונקסט.