לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקיפה מינית בדאנג'ן?

lucifer-666
לפני 6 שנים • 1 באפר׳ 2018
lucifer-666 • 1 באפר׳ 2018
פעם היה אחרת
היו מתיחסים לכזה דבר ברצינות ואותו אחד היה יוצא החוצה
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 1 באפר׳ 2018
צר לי על מה שחוותה החברה היקרה, ועל מה שחוו מאות נשים (וקטינות. כן, המועדון מכניס חופשי קטינות אבל כולנו יודעים מזה, אף אחד לא נופל מהכסא בקריאת מילים אלו) שביקרו במועדון הנ"ל לאורך השנים.
לפני כשלוש שנים פירסמתי פה סיפור מקרה דומה מאוד, בו מקורב למועדון הטריד מינית באופן חמור וקיבל גיבוי מהנהלת המועדון. העבריין נשאר בפנים בכבוד מלכים והנפגעת ואני נאלצנו לצאת.
יש לי הרבה מאוד לספר על המקום, לאורך כל שנותיו נשים חלקו איתי את הסיפורים הקשים שלהן. המקום משמש פלטפורמה למעשים שלא יעשו והסיבה היחידה שהוא עדיין פתוח היא שהנפגעות מתקשות להתלונן, מה שכמובן מנוצל ע"י חלק מהמקורבים.
אני מזמן לא מבקר שם כמו הרבה חברים יקרים שהבינו מה הולך שם. מגיע לנו כקהילה הרבה יותר טוב. הרבה הרבה יותר טוב.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2018
אוי, מטא, בא לי להקיא ממה שכתבת בסוגריים. בפתיחה ראיתי גבר הולך עם שלושה נערות שנראות בנות 14-15, וחשבתי שהן כנראה בנות 18 כי יש בכניסה צוות שמוודא. עכשיו גרמת לי לתהות.

תגידו, האלטרנטיבה היחידה לדאנג'ן היא מסיבה של דקדנס פעם בשלושה שבועות? אין משהו בדסמי פתוח שמתרחש כל שבוע?
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2018
אני לא חושבת שלא להגיע לדאנג'ן יעזור במשהו.
אני כן חושבת שאם כל אישה תנהג כמו שזוהי נהגה במקרה שיגעו בה בלי רשות, אז גברים שכאלה, אם לא מהבנת החומרה, יפסיקו לגעת מהפחד שיעשו רעש.
צריכה כל אישה, וכל גבר שאכפת לו, לעשות מהומה במועדון כשקורה כזה דבר, ואחר כך גם לפרסם מה שהיה, אני בטוחה שזה יעורר הרתעה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2018
כן, גששית? את מרגישה שהרעש הזה יצא הרתעה כלשהי לחרא הזה? שהוא יפחד לעשות את זה שוב? אחרי שקיבל את הגנת המועדון, ואף אחד בעצם לא יודע מי הוא?
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
כן, גששית? את מרגישה שהרעש הזה יצא הרתעה כלשהי לחרא הזה? שהוא יפחד לעשות את זה שוב? אחרי שקיבל את הגנת המועדון, ואף אחד בעצם לא יודע מי הוא?

הפעם היחידה הזאת, לא.
אם יעשו את זה שוב ושוב ושוב? כן.
גם ככה תמיד יהיה קהל לדאנג'ן כי הוא המועדון היחיד שהןא בדסמ ושהוא עובד באופן קבוע.
אם 50 אנשים לא יגיעו יותר זה לא ממש יזיז להם.
Grey / Green
Grey / Green • 1 באפר׳ 2018
מטא פיזי כתב/ה:

לפני כשלוש שנים פירסמתי פה סיפור מקרה דומה מאוד, בו מקורב למועדון הטריד מינית באופן חמור וקיבל גיבוי מהנהלת המועדון. העבריין נשאר בפנים בכבוד מלכים והנפגעת ואני נאלצנו לצאת.
יש לי הרבה מאוד לספר על המקום, לאורך כל שנותיו נשים חלקו איתי את הסיפורים הקשים שלהן. המקום משמש פלטפורמה למעשים שלא יעשו והסיבה היחידה שהוא עדיין פתוח היא שהנפגעות מתקשות להתלונן, מה שכמובן מנוצל ע"י חלק מהמקורבים.
אני מזמן לא מבקר שם כמו הרבה חברים יקרים שהבינו מה הולך שם. מגיע לנו כקהילה הרבה יותר טוב. הרבה הרבה יותר טוב.

אולי תשתף שוב? יש סיכוי שזה יגרום לעוד אנשים לשתף את הסיפור שלהם
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 1 באפר׳ 2018
אני אומר שוב, המועדון כמועדון הוא גוף כלכלי, אנחנו לא מעניינים אותו, אבל כמו שקוקה קולה זה טעם החיים, כל בדאנג'ן הוא הבית של הקהילה.
הרעיון בלפרסם, ביצר הדים, הרבה יותר ממה שחשבתי ואני מוקירה על כך תודה לכולם, הוא משתי סיבות.
הראשונה, פן יראו ויראו, הם והקהילה, דברים כאלו קורים, קורים לא למי שאפ'חד לא מכיר, אלא לדמות בשר ודם. לא מעט מכירים אותי, דברו איתי, ראו אותי, אני לא הדודה של שלומו מערד. זה מוחשי, זה קרה.
השניה היא לתת לקהילה כקהילה להחליט מה נכון לה, איך כן נכון להתמודד, עצם זה שמתמודדים, שעוצרים וקוראים לאבטחה, שעומדים על הזכות שאותו אחד יוצא מהמועדון או מהמבוך או.. וכן משתפים שקורה, זה לא שוליים, זה קורה כל פעם שיש מסיבה במועדון, כשאנשים יתחילו להבין עד כמה ולצעוק, יש סיכוי שאולי הגוף הכלכלי הזה יתחשב גם בקהל לקוחותיו, יציב DMמים כמו שצריך ויתחיל למגר את הבעיה שקיימת שם, זה לא שוליים, זאת בעיה אמיתית ורחבת הקף!! זה חשוב שתבינו.
אני פרסמתי כדי להציף ולקבל כוח למעשה שלי, קיבלתי הרבה יותר מזה ועל זה שוב, תודה, תודה לכל אחד שחיבק אישית, תודה למי שמבין שצריך לפעול כקהילה. תודה לכל מי שזה מעניין אותו מעבר לרמה הרכילותית.
תודה!
ולא, אסור לזה לרדת מהכותרות. לאו דווקא המקרה שלי, תפרסמו את שלכם. תצעקו,שאנשים יבינו שאני זה לא מקרה פרטי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 1 באפר׳ 2018
עם טונות.של אמפטיה לחוויה הלא הוגנת ונעימה שחווית .
ובאמת מכול הלב .
האם את מעוניינת כאן בחינוך או בענישה ?
המשך האירוע שלך פה ,הוא מערכתי ,או פרטי ?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 1 באפר׳ 2018
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=33356&highlight=

בבקשה, המקרה שלי מלפני 5 שנים. קיראו שם כמה נשים הצטרפו להעיד בשרשור ההוא על חוויות שלהן. חשוב גם לקרוא את תגובת נציג המועדון ותגובות של גברים שאני מסיק שהם חלק מהקליקה העבריינית שם (אני מדגיש- אני מכיר הרבה מקורבים למועדון שהם אנשים נהדרים! אני לא מכליל אלא מתייחס רק לעבריינים שעושים את המעשים הללו), הם ממש כועסים על זה שהעזתי להתלונן. מסכנים, אני מפריע להם להטריד בכך שאני מזהיר נשים מהם.

Grey/Green, Zohe, תודה לכם. זה חשוב כל כך.
SM מהתגובות שלך אני לא בטוח שאתה מבין מה זו אמפתיה, או שאכפת לך מכל אלו שממשיכות להיפגע או יפגעו בעתיד. זה בהחלט לא מקרה פרטי ובטח לא סגירת חשבונות. אנחנו בתקופה בה עדיין לנשים קשה לקום להגיש תלונה במשטרה בלי לחשוש משיפוטיות מהסביבה, וכמו בכל תקופה בהיסטוריה יש את אלו שמנצלים זאת. המינימום שבאחריותנו הוא להזהיר אחרים, אני מזועזע מהביקורת שלך למעשה האמיץ של זוהי ומניח שהיא נובעת מחוסר ידע- קרא בלינק שצירפתי את התגובות הרבות ותראה שזה ממש לא מקרה פרטי אלא תופעה ותיקה מאוד, עוד מאז ימי המועדון הישן ביפו.