לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקיפה מינית בדאנג'ן?

היד
לפני 6 שנים • 1 באפר׳ 2018
היד • 1 באפר׳ 2018
אני חדש יחסית לעולם הזה ואני קורא בכמה חודשים שאני בכלוב דיעות שונות לגבי היותינו "קהילה". אין לי מספיק מידע לדעת האם אנחנו באמת קהילה או לא. אני מבין שכמו בחו"ל אנחנו ממש לא. אבל אולי הגיע הזמן לזה, לא? כוונתי היא שיותר אנשים יגיעו למאנצ'ים לדוגמא ונתחיל לקיים יותר אירועים בנושאי הבדס"מ. זה הרי בר ביצוע לא?
אני חושב ומאמין שאם ידברו על מקרים כאלו יותר, אם יציפו מקרים כאלו יותר אנחנו לא נוכל לשכוח ונוכל להתחיל להתייחס ביותר עוצמה ונחישות.
ברור שאם זה קורה כל הזמן ובעל המועדון כבר יודע שיש לזה תבנית (מציפים משהו, הוא ממתין, אנשים ממשיכים להגיע, שוכחים את האירוע, אנשים ממשיכים להגיע) אז הוא ימתין עד יעבור זעם והכל יהיה טוב אז אם נשבור את התבנית ונעשה כמו שהועלתה ההצעה כמה וכמה מפעים ולא נגיע זה יטלטל את בעל המועדון (ולא אכפת לי באיזו רמה, אישית או כלכלית) לעשייה ולתיקון. אבל זה כמובן צריך מעבר למילים צריך גם לגבות במעשים.
אולי אם נפתח בפורום פינה להעלאת סיפורים כאלו זה ישאיר את הנושא בתודעה עד שהוא יטופל? אפשר גם להעלות באופן אנונימי ולמרות שאנשים מתביישים כשזה קורה להם.ן יש לומר להן.ם שזה לא באשמתם.ן ולתת חיזוק לנפעים. תמיד!
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 1 באפר׳ 2018
Sm Art כתב/ה:
עם טונות.של אמפטיה לחוויה הלא הוגנת ונעימה שחווית .
ובאמת מכול הלב .
האם את מעוניינת כאן בחינוך או בענישה ?
המשך האירוע שלך פה ,הוא מערכתי ,או פרטי ?

מראש אמרתי ואומר שוב, מערכתי.
המקרה שלי הוא אחד מני רבים, רבים שלא אומרים כלום כי מ"מ הם או כי לא יאמינו להם או כי זה נראה להם שזה יתפוס ככלום, כשולי.
ידע זה כח, כח לפעול, כח למעשים, כשנשים הולכות שם לא בחופש אלא בפחד כי הן חוו והן לא מבינות שזה לא אמור להיות יש בעיה
רוב הנשלטות לא ידברו, רוב הנשים לא ידברו, כי יש הבנה שיאשימו אותן, את הפתיחות ו המתירנות שלהן..
זאת ההוכחה שלא, שצריך לעשות פה משהו כקהילה. אני לא אמורה להסתובב שם עם כלב שמירה. המקום מפרסם את עצמו עם החוקים שלו ולא עומד בהם, יש פה הטעיה, הטעיה לחשוב שבטוח שם.
אני את שלי למעני עשיתי. זה כבר מעבר אלי.
lucifer-666
lucifer-666 • 1 באפר׳ 2018
לפי שנים עוד ביפו מישהו הפריע לי לעשות סשן הוא הרגיש את השוט בעין שלו
ואם מישהו היה רק חטשב לגעת במי שאיתי הוא לא היה מסיים את הערב על הבר
Grey / Green
Grey / Green • 1 באפר׳ 2018
אני רוצה להדגיש, לדעתי הבעיה היא לא הדאנג'ן או הבעלים שלו והפתרון הוא לא חרמות. הבעיה היא חוסר בנורמות ובמערך תמיכה בתוך הקהילה, והפתרון, לפחות בשלב הזה, הוא להציף, לדבר, לצאת מהארון, לכעוס, להתווכח ולחפש פתרונות שיתאימו לקהילה הזאת. חוזר שוב על המנטרה הלעוסה: חומר החיטוי הטוב ביותר הוא אור השמש (זו לא רק קלישאה, זה גם נכון!)

ולוסיפר: לא, הפתרון לאלימות הוא לא עוד אלימות.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 1 באפר׳ 2018
אולי מגודל העזות והחוצפה של התיאורי מיקרים שתארת
ושמטאפיזי שיתף קצת קשה לי לעקל את גודל הפגיעה שלכם.

זה נראה לי מוזר מאוד שבמועדון בו מבקרים נשים ו
גברים אורחים יעיזו ליד בנות זוגן לאותו ערב
לגעת בבשר שאינו שלהם .

עושה רושם שהאנדרולומוסיה חוגגת שם .
המועדון הזה האוריינטציה הבדסמ'ית שייכת לנפטון ,והניהול שלו קונספטואלית מייצג את מזל דגים
תיראו מה כתוב כאן על המזל הזה .

אין תחליף לדג בניהול ובבעלות של מועדון סדו
הסדו המסיבתי שייך מאז ולתמיד לבני מזל דגים.
זו עובדה .

גבר שנולד במזל דגים - תכונות ואופי

הוא נוטה להישלט ע"י תאוותיו, ולכן דרוש לו עבודה עצמית מוסרית רבה. הוא אמוציונלי ובלתי-יציב. יכולה את לצפות ממנו לבלתי-צפוי. תמיד נמשך על-ידי דחפים נוגדים - סמל מזל ה"דגים" הוא שני דגים השוחים בכיוון הפוך. הוא אישיות מלאת סתירות, המחליטה לעשות משהו מסויים ועושה משהו אחר.

לרוב, הוא רגיש לגבי הסובבים אותו, ויש בו משיכה מגנטית עמוקה ובלתי מודעת. מטבעו הוא חמים ומגיב, אינו רואה את האנשים כמות שהם אלא כפי שהיה רוצה שיהיו. נמשך במיוחד לנשים חושניות, בפרט אם יש להן נטיה שתלטנית. הוא מכבד את אשתו, ויסלח לה אפילו על ביזוי, כי רואה הוא אותה כשאדם שאינו מסוגל לטעות.

אם כי נוהה הוא תמיד אחר שינויים והתרגשויות, הוא עורג ביסודו ליציבות נפשית.

הוא חלמן החולם תמיד חלומות בלתי מציאותיים. האהבה חייבת להיות רומנטית- ליל ירח, שושנים ושירה- אבל משמעה גם בית וסיפוק נפשי וביטחון כלכלי.

אל תצפי ליותר מדי נאמנות, אין זה מטבעו. הוא פתוח מדי להשפעות. לזמן-מה ישכנע עצמו שיש מי היודע מה טוב בשבילו, ויתוונו אל הדרך הרצויה. ולפתע, המצפן הרגשי שלו פונה לכיוון אחר לחלוטין בהשפעת משיכה מגנטית חדשה. לגביו, הרי זו מלחמת היצר בהתגלמותה.

איך אפשר לחיות עם גבר הנתון כל כך לחיי רגע? היי מוכנה להעניק לו אותה השפעה מאזנת ויציבה, הנובעת מאהבה שאין לה עוררין. בעיניו האהבה היא הכוכבים והרקיע האין-סופי, את חייבת להפוך אותה לגג שמעל לראשו. אם את מסמלת בעיניו יציבות בהתגלמותה, יכולה את להיות בטוחה שיחזור אלייך. זו התכונה הנחוצה לו בחייו.

ואולם, אין הוא הגבר הנשוי הטיפוסי. גם אם אישה גוררת אותו לחופה, מישהי אחרת בוודאי תצוד את עינו במוקדם או במאוחר. בעיניו הנישואין היא דלת מסתובבת המובילה לחופה ולגירושין גם יחד, ולכן עליו לעמול קשה על מנת שלא להסתכל על אשה אחרת ח"ו, וכציווי התורה "ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם".

הוא חושני, אינטליגנטי, יצירתי להפליא. בן-לוויה משובב ביותר. גבר זה אוהב לנסוע במחלקה ראשונה. בזבזן ללא תקנה, אינו חושב על יום המחר. הוא מפנק את עצמו וגם אותך, מבלי שישעה למחר. הוא ירעיף עלייך מתנות יקרות, בושם ובגדים.

בהיותו נוח להתרשם, הוא מסגל לעצמו על נקלה גישות והרגלים של אחרים. אם המה נחמדים, יהיה הוא נחמד.

כש"דגים" נמצא בסימן חיובי, הוא נהנה מן הרגישות הטבועה בסימנו: מסוגל הוא להיות אידיאליסט, מקריב עצמו, מלבב. ינצל את סגולותיו העילאיות כאמן יוצר, כסופר, מוסיקאי או שחקן. אבל אין הוא כה יעיל בתור איש עסקים. אחת הסיבות היא שהוא מעדיף לעבוד לבדו; סיבה שניה- הוא סולד מפני עבודה קשה. במרבית השטחים המחייבים מאמצים ויוזמה, אם רוצה אתה להצליח, חייב הינך לנקוט תחילה בדרך הקשה. החוש בטבעו של "דגים" מוביל אותו אל הדרך הקלה. אין בו גישה מעשית, כושר ארגון ודינמיות, האופייניים לביצועיסט מצליח. העבודה המתאימה לו ביותר תהיה בשטח היצירתי: פרסום, יחסי-ציבור, אמנויות או כל מקום אחר, שבו הרעיונות חשובים יותר מן ההתמדה במימושם. הוא הטיפוס המעדיף הרהורים על פעולה. נוטה לדחות דברים, קשה לו להתחיל.

אם גם ניחן בכושר ביטוי, קשה לו לדייק בדיבור. הוא ישתמש בכושר הביטוי כדי להימנע מקביעת דברים מילולית פשוטה. לעיתים רחוקות יעליב במילים, אבל העובדים איתו לרוב אינם יודעים היכן הם עומדים ביחס אליו. הוא חמקמק. בסופו של דבר תגלו שאין לו השקפות מוצקות וברורות. הוא יאזין לך בארשת אהדה כנה ובעניין רב, אבל כל אותו זמן נתונה דעתו למשהו אחר לגמרי; הוא נמצא הרחק ממך, בוודאי הוא הוזה בהקיץ. לא שעובדה זו תבלוט לעין- הוא מנוסה מדי בהסתרת דברים, במלאכת המשחק. מסוגל הוא לגלם תפקיד של מאזין יותר טוב מכל אחד.

ביסודו, אין לו ביטחון עצמי והוא זקוק לתמיכה מאחרים כמו מים מן הבאר.

ברמה הרעיונית .
יש שם להערכתי אנשים טובים מאחורי הניהול של המקום .
קשה לו להעליב אורח שסרח ,כי הוא חבר .
וזה הגיוני .
גם קשה לו להשתלט על חלק מהאורחים שמתנהגים לא בקודים הנדרשים במקומות שכאילו .

מקומות מהסוג הזה .
לצורך העניין ולאור המיקרים .
צריכים את הדג לאור התכונות החיוביות שלו כבדסמי', מיסודו עע',קוואנטין טרנטינו הדג.

אבל הוא חייב שם איזה DMמזל עקרב (בסגנון. יואב גלאנט)שישבור עצמות
של מי שפוגע לו באורחות הבית ובתחושת הביטחון שלהם .

ובא לציון גואל .
תמשיכו לבלות
תקבלו פיצות חינם
ועם איזה DM עקרב.
כולם שם יתנהגו יפה בדיוק כמו ב"ברגהיין".
של Sven Marquard
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 1 באפר׳ 2018
Grey / Green כתב/ה:
אני רוצה להדגיש, לדעתי הבעיה היא לא הדאנג'ן או הבעלים שלו והפתרון הוא לא חרמות. הבעיה היא חוסר בנורמות ובמערך תמיכה בתוך הקהילה, והפתרון, לפחות בשלב הזה, הוא להציף, לדבר, לצאת מהארון, לכעוס, להתווכח ולחפש פתרונות שיתאימו לקהילה הזאת. חוזר שוב על המנטרה הלעוסה: חומר החיטוי הטוב ביותר הוא אור השמש (זו לא רק קלישאה, זה גם נכון!)

אני לא חושבת שהרעיון הנכון הוא חרמות, אני אישית לא אגיע לשם, לא אגיע כי יש מקומות אחרים ואני את היחס של המועדון אלי לא מוכנה לקבל בשום צורה, כי גם אחרי שהמקרה "טופל" על ידי, הם המשיכו והטרידו ופגעו בי ופרטיות שלי.
אני בהחלט חושבת שהצפה של מקרים, שנשים ידעו מה ואיך לפעול, גם אם זה במחיר שהערב "יהרס", זה בסדר, הגאווה שלהן שהן עצרו ושמו גבול על שלהן, על גופן, על זכותן למי כן ולמי לא, שלא כל כלבה ללא בעלים היא רכוש הכלל, שלא כל אישה צריכה כלב שמירה בשביל להסתובב שם, שהמועדון צריך לשמור על החוקים שלו וקל וחומר על חוקי המדינה. שזה שאנחנו קהילה "צדדית" ומתירנית לא אומר שאין דין ואין דיין.
כן, הם עסק כלכלי, אבל הם כלכליים בזכותנו.
הטרדה היא הטרדה, וככל שיותר סיפורים יחשפו יותר נשים יעמדו על זכותן לא לעבור את זה. קל או קשה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 1 באפר׳ 2018
תאמיני לי כולם כאן הצטערו ובכינו איתך כול הסופש".
תנסי ליסלוח להם .
כולנו משפחה אחת .
לא יעזור כלום .הגורל יפגיש בינינו כאן ובעתיד .וגם למעלה .
המועדון והבדסמ' וגם אילו שכרגע מתנהגים לא יפה .
כולם בני משפחה אחת

הבחור שצחק אחרי נתן לך שפאנק בתחת המהמם שלך .
צחק כי הובך והתבייש במעשה שעשה
כנראה יש לך טוסיק מצודד שלחש לו ברמה האנרגטית
והיד שלו מה לעשות עשתה מעשה פילגש בגיבעה

אחרי שעשה המעשה הנלוז .עברה בו מחשבה .
איך היד שלי עשתה כזה מעשה ?
זה לא יפה .
הוא התבייש ומצטער בוודאי על כך ..

הוא גם יצא מהמועדון .

הן בדקו לך את הפלאפון כי הם ניבהלן שמה
שאת תלכי למשטרת אשקלון לאיזה מפקד תחנה מרוקאי
שיעשה מזה עניין .

תיסלחי .עכשיו חג .
ותצאי גדולה גדולה עם היכולת שלך גם לסלוח
המסר עבר .
את צודקת .

תני אהבה וסליחה .
כולנו משפחה תבדקי בויקיפדיה בשורשים אנחנו

וכולנו שבט יהודה ובנימין ,ולוי
אנחנו לא רשעים .לפעמים המעשים שאנחנו עושים הם מכוערים .
אבל באמת שכולנו צדיקים בני צדיקים .

את בכול זאת הלכת למועדון של סוטים
ולא לישיבה של מקובלי הארי'זל בצפת
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 1 באפר׳ 2018
Zohe כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

אני לא חושבת שהרעיון הנכון הוא חרמות, אני אישית לא אגיע לשם, לא אגיע כי יש מקומות אחרים ואני את היחס של המועדון אלי לא מוכנה לקבל בשום צורה, כי גם אחרי שהמקרה "טופל" על ידי, הם המשיכו והטרידו ופגעו בי ופרטיות שלי.
אני בהחלט חושבת שהצפה של מקרים, שנשים ידעו מה ואיך לפעול, גם אם זה במחיר שהערב "יהרס", זה בסדר, הגאווה שלהן שהן עצרו ושמו גבול על שלהן, על גופן, על זכותן למי כן ולמי לא, שלא כל כלבה ללא בעלים היא רכוש הכלל, שלא כל אישה צריכה כלב שמירה בשביל להסתובב שם, שהמועדון צריך לשמור על החוקים שלו וקל וחומר על חוקי המדינה. שזה שאנחנו קהילה "צדדית" ומתירנית לא אומר שאין דין ואין דיין.
כן, הם עסק כלכלי, אבל הם כלכליים בזכותנו.
הטרדה היא הטרדה, וככל שיותר סיפורים יחשפו יותר נשים יעמדו על זכותן לא לעבור את זה. קל או קשה.

טוב חלאס!
הבננו, את לא עושה את זה בשביל צומי "וואוו, 5,000 צפיות" כדברייך בבלוג כאילו שזה מה שחשוב.
לא הספיק לך, הגעת גם לפה ושימי לב למשפט שלך: " שלא כל כלבה ללא בעלים היא רכוש הכלל, שלא כל אישה צריכה כלב שמירה בשביל להסתובב שם, שהמועדון צריך לשמור על החוקים שלו וקל וחומר על חוקי המדינה."
את כאילו מבינה? את קוראת לכולן כאן ובמיוחד שם "כלבות". את מבינה כאילו?
לשמור על חוקי המדינה? לא שמרו? לכי לשלטונות החוק ותפסיקי להמשיך לסחוט את לימון הצומי. זהו, הוא יבש.

לכי למשטרה בייב, התערטלת כאן מספיק.
עכשיו זמן ההוכחות.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2018
ואחר כך מתפלאים שנשים לא חושפות תקיפות שהן עברו. איכס. ^
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 1 באפר׳ 2018
קטסטרופה אתה זורק פה האשמה חמורה בלי להציג סימוכין. במקרה שלה לפחות יש עשרות (ואני עדין פה) עדויות תומכות בדברים שנעשו ונעשים שם ובכולן מתואר קושי להגיש תלונה, אבל אל תתאמץ להבין אותן. זה דורש אמפתיה בסיסית.