צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקיפה מינית בדאנג'ן?

סקרנית מדי
לפני 6 שנים • 2 באפר׳ 2018
סקרנית מדי • 2 באפר׳ 2018
זיקפת הבוקר, לא יודעת מה איתך אבל הייתי שם מספר פעמים ולא עשיתי שם סקס. הסקס שם הוא לא דבר מחייב ולמרות שהייתי סופר חרמנית- לא נגעתי באף אחד ללא רשות. הכי פשוט.

שים לב גם שאני מגיבה לך בכבוד ואילו אתה מבטל את דבריי בכך שאתה קורא להם "מניפולציות" (לא ברור למה אבל בסדר...) במקום להגיב על כל נקודה לגופו של עניין. לדברי משתתפת נוספת פה בדיון קראת "שטויות" למרות שהיא כתבה את דעתה באופן מכבד וענייני. נראה שיש פה דפוס מאוד לא נעים שמראה שלא באת לדון אלא להתנגח ולפגוע בכל מי שלא חושב כמוך.
MagisterDolor​(שולט)

הסכמה

MagisterDolor​(שולט) • 2 באפר׳ 2018
זיקפת הבוקר כתב/ה:
סקרנית מדי כתב/ה:
זיקפת הבוקר, כשמישהו נוגע בך באופן כל כך מיני כפי שמתואר כאן, ללא הסכמה, זאת הטרדה. אין צורך לתת לו את ההזדמנות להבין או לקבל את ה-לא.
לא יודעת עד כמה אתה מכיר תגובות שונות של אנשים במצבים כאלה אבל אחת מהן היא קיפאון, מה שאומר שאי אפשר אפילו לדבר, בטח שלא להתנגד. זה אומר שכל מי שחווה דבר כזה לא הוטרד? לא.
זה אומר שבענייני הטרדות אין שחור ולבן. יש המון גוונים של אפור (עם כל האבסורד), ובכל זאת ספנק הוא ספנק. הטריק הוא פשוט- כשמישהי מספרת לך את זה, נסה לחשוב על בתך (במידה ואין, דמיין) מקבלת ספנק בתחת מאדם זר שלאחר הערה גם צוחק לה בפנים.
ההתנהלות של הנהלת המועדון (וממש לא רק הדאנג'ן) מזכירה מאוד את התנהלות המשטרה אל מול תלונה כזאת. לפעמים זה עוזר, מאמינים לך ופועלים ולפעמים משפילים אותך עוד יותר וגורמים לך להרגיש שעדיף לך לא לצאת מהבית כי אתה לא בטוח בשום מקום.

אתה מתאר סיטואציות כאלה עם זוגתך והצלחת להגן עליכם מעולה. מה היה קורה אם לא היית שם? מה היה קורה אם היא לא הייתה חזקה בנפשה כפי שאתה מתאר אותה?
נגיד מישהי כמוני, שכן קופאת, לא מסוגלת להגיב ומתנתקת באופן אוטומטי מרוב האימה. זה אומר שזה בסדר לגעת בי היכן שמתחשק לאדם מסוים רק כי לא שמע "לא"?

בקיצור, אין בעיה שאנשים ירגישו בנוח ויוכלו לפרוק תשוקה כמו שאתה אומר, אבל שיפרקו עם עצמם אלא אם קיבלו אישור לגעת. אין בושה באוננות. אף אחת/ד לא אשם בזה שהם זקוקים לפורקן.

ה'טריק' עליו את מדברת הוא קצת מניפולטיבי, תשלימי את המשפט והוא יהיה מתאים: הבת שלך הלכה למועדון בו הסקס הוא חוויה מובילה המהווה את 'סמל' המועדון - ומישהו נגע בה... מה אז היית אומר?

התשובה: הייתי אומר לה: תגידי לו 'לא'!

אולי שכחת שהחלק הכי חשוב בבדס"מ, ובכלל בחיים, הוא הסכמה.
כן כן, גם במועדון שהסקס הוא "חוויה מובילה המהווה את סמל המועדון"
אף אחד לא אמור לגעת במישהו אחר בצורה מינית ללא הסכמה, בלי קשר למקום, לצורת הלבוש או לכל דבר אחר.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 באפר׳ 2018
זקפת הבוקר, מופע היאבקות זה מקום של אלימות. אז מותר לדקור שם אנשים? מה השטויות האלה? קראת פעם את הלוח שמעל דלפק הקבלה בדאנג׳ן? את כל ההוראות שמי שנכנס למועדון מתחייב להתנהל על פיהן?

לגבי הבחור שהמאבטח הוציא- אז היה לך מזל והוא לא "מקורב" או "לקוח משלם ומוכר". תשמע כאן מספיק סיפורים לא רק על כאלו שלא הוציאו- אלא גם על דברים שקשה להאמין שלא היו מתוכננים מראש- כמו קבוצת גברים שמושכים למבוך בלייניות בכוח. איך הם הגיעו לשם מלכתחילה? גם במקרה שלי הוכנסו 6 גברים בודדים למבוך ביחד. "מקרי" בתחת שלי.
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2018
Miss X כתב/ה:
גששית כתב/ה:
אני לא חושבת שלא להגיע לדאנג'ן יעזור במשהו.
אני כן חושבת שאם כל אישה תנהג כמו שזוהי נהגה במקרה שיגעו בה בלי רשות, אז גברים שכאלה, אם לא מהבנת החומרה, יפסיקו לגעת מהפחד שיעשו רעש.
צריכה כל אישה, וכל גבר שאכפת לו, לעשות מהומה במועדון כשקורה כזה דבר, ואחר כך גם לפרסם מה שהיה, אני בטוחה שזה יעורר הרתעה.

לא, פשוט גברים צריכים להפסיק להטריד נשים וצוות המועדון צריך להפסיק להתעלם מכך.

נכון. ןאת חושבת שהם פשוט יפסיקו? הדיון פה התחיל ונמשך בדיוק בגלל שהם לא יפסיקו ביום בהיר אחד. ולכן צריך לעשות משהו.
לי אישית זוהי גרמה לאזור אומץ בפעם הבאה להגיב אל מול מישהו שפוגע בי, לא להתעלם כמו בפעמים קודמות. וכן, גם אם לא יגרום לגברים להפסיק עם זה-לפחות יעזור לי אישית בעצם התגובה. ומאמינה שהסיפור הזה גרם לעוד נשים להגיב יותר, ולא להדחיק/להתעלם.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2018
חשוב שנשתמש במילים הנכונות. מה שהאיש עשה לזוהי הוא תקיפה מינית, לא הטרדה מינית. כשגבר נוגע בך בניגוד לרצונך או שלא בהסכמתך - זו תקיפה מינית.
הטרדה היא מילולית בלבד.
Shuli26​(שולטת)
Shuli26​(שולטת) • 2 באפר׳ 2018
בעיניי הדאנגן הוא כבר לא מקום של הקהילה. מה שמעניין את המנהלים זה יחצנות וקבלת מבלים חרמנים ונילים שכל שאת נפשם זה להציץ לאחרים ואולי גם לשלוח ידיים...השיא היה בפתיחה שסגרו את הכניסה של חברי המועדון...העיקר באיוונט רשום שקהילה בעדיפות לכניסה ...ראינו טוב טוב בחמישי את כמות הערסים החרמנים שהציפו את המועדון..
היד
היד • 2 באפר׳ 2018
זיקפת בוקר, כנראה שהדם זורם רק למקום אחד אצלך ואתה לא חוש בצלילות icon_wink.gif
ברצינות עכשיו, יש מספיק עסקים בעולם (ישראל זה חלק מהעולם לפני שתשאל) שאכפת להם מאוד מהלקוחות. מבחינתם ההצלחה שלהם מותנית בכך שהלקוחות שלהם מרוצים. זה לא כל כך חריג כמו שאתה חושב. אולי אתה מכיר רק עסקים שחושבים שהם עושים לך טובה כשהם משרתים אותך. יש גם מאלה יותר מידי.
לעניין מועדון סקס ושלא תתפלא שמישהו שולח יד...צר לי אבל הגישה שלך עתיקה. צר לי מאוד מאוד. אותה גישה של שליחת ידיים בצבא, במשטרה, בעולם המשחק, הדוגמנות וכן הלאה... אני שמח שהגישה מהסוג שלך גוססת ומקווה שבקרוב מאוד נוכל לראות אותה רק על המצבה שלה.
מקווה שאתה תבין לבד את הטעו בגישה שלך ותשנה אותה ומוטב מקודם מאשר מאוחר.
אכן, אלימות אינה הדרך אבל לפעמים אני תוהה....
זוקר הברית​(שולט)
זוקר הברית​(שולט) • 2 באפר׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
זיקפת הבוקר, לא יודעת מה איתך אבל הייתי שם מספר פעמים ולא עשיתי שם סקס. הסקס שם הוא לא דבר מחייב ולמרות שהייתי סופר חרמנית- לא נגעתי באף אחד ללא רשות. הכי פשוט.

שים לב גם שאני מגיבה לך בכבוד ואילו אתה מבטל את דבריי בכך שאתה קורא להם "מניפולציות" (לא ברור למה אבל בסדר...) במקום להגיב על כל נקודה לגופו של עניין. לדברי משתתפת נוספת פה בדיון קראת "שטויות" למרות שהיא כתבה את דעתה באופן מכבד וענייני. נראה שיש פה דפוס מאוד לא נעים שמראה שלא באת לדון אלא להתנגח ולפגוע בכל מי שלא חושב כמוך.

דיברתי על הטריק, לא עלייך. ואם שמת לב הבעתי את דעתי מתי הטריק הזה יותר אמין
לגבי המשתתפת האחרת, זה בסדר... היא אמורה להבין בדיוק למה...
זוקר הברית​(שולט)

Re: הסכמה

MagisterDolor כתב/ה:
זיקפת הבוקר כתב/ה:
סקרנית מדי כתב/ה:
זיקפת הבוקר, כשמישהו נוגע בך באופן כל כך מיני כפי שמתואר כאן, ללא הסכמה, זאת הטרדה. אין צורך לתת לו את ההזדמנות להבין או לקבל את ה-לא.
לא יודעת עד כמה אתה מכיר תגובות שונות של אנשים במצבים כאלה אבל אחת מהן היא קיפאון, מה שאומר שאי אפשר אפילו לדבר, בטח שלא להתנגד. זה אומר שכל מי שחווה דבר כזה לא הוטרד? לא.
זה אומר שבענייני הטרדות אין שחור ולבן. יש המון גוונים של אפור (עם כל האבסורד), ובכל זאת ספנק הוא ספנק. הטריק הוא פשוט- כשמישהי מספרת לך את זה, נסה לחשוב על בתך (במידה ואין, דמיין) מקבלת ספנק בתחת מאדם זר שלאחר הערה גם צוחק לה בפנים.
ההתנהלות של הנהלת המועדון (וממש לא רק הדאנג'ן) מזכירה מאוד את התנהלות המשטרה אל מול תלונה כזאת. לפעמים זה עוזר, מאמינים לך ופועלים ולפעמים משפילים אותך עוד יותר וגורמים לך להרגיש שעדיף לך לא לצאת מהבית כי אתה לא בטוח בשום מקום.

אתה מתאר סיטואציות כאלה עם זוגתך והצלחת להגן עליכם מעולה. מה היה קורה אם לא היית שם? מה היה קורה אם היא לא הייתה חזקה בנפשה כפי שאתה מתאר אותה?
נגיד מישהי כמוני, שכן קופאת, לא מסוגלת להגיב ומתנתקת באופן אוטומטי מרוב האימה. זה אומר שזה בסדר לגעת בי היכן שמתחשק לאדם מסוים רק כי לא שמע "לא"?

בקיצור, אין בעיה שאנשים ירגישו בנוח ויוכלו לפרוק תשוקה כמו שאתה אומר, אבל שיפרקו עם עצמם אלא אם קיבלו אישור לגעת. אין בושה באוננות. אף אחת/ד לא אשם בזה שהם זקוקים לפורקן.

ה'טריק' עליו את מדברת הוא קצת מניפולטיבי, תשלימי את המשפט והוא יהיה מתאים: הבת שלך הלכה למועדון בו הסקס הוא חוויה מובילה המהווה את 'סמל' המועדון - ומישהו נגע בה... מה אז היית אומר?

התשובה: הייתי אומר לה: תגידי לו 'לא'!

אולי שכחת שהחלק הכי חשוב בבדס"מ, ובכלל בחיים, הוא הסכמה.
כן כן, גם במועדון שהסקס הוא "חוויה מובילה המהווה את סמל המועדון"
אף אחד לא אמור לגעת במישהו אחר בצורה מינית ללא הסכמה, בלי קשר למקום, לצורת הלבוש או לכל דבר אחר.

חושב שהבהרתי את זה בהחלט
זוקר הברית​(שולט)
היד כתב/ה:
זיקפת בוקר, כנראה שהדם זורם רק למקום אחד אצלך ואתה לא חוש בצלילות icon_wink.gif
ברצינות עכשיו, יש מספיק עסקים בעולם (ישראל זה חלק מהעולם לפני שתשאל) שאכפת להם מאוד מהלקוחות. מבחינתם ההצלחה שלהם מותנית בכך שהלקוחות שלהם מרוצים. זה לא כל כך חריג כמו שאתה חושב. אולי אתה מכיר רק עסקים שחושבים שהם עושים לך טובה כשהם משרתים אותך. יש גם מאלה יותר מידי.
לעניין מועדון סקס ושלא תתפלא שמישהו שולח יד...צר לי אבל הגישה שלך עתיקה. צר לי מאוד מאוד. אותה גישה של שליחת ידיים בצבא, במשטרה, בעולם המשחק, הדוגמנות וכן הלאה... אני שמח שהגישה מהסוג שלך גוססת ומקווה שבקרוב מאוד נוכל לראות אותה רק על המצבה שלה.
מקווה שאתה תבין לבד את הטעו בגישה שלך ותשנה אותה ומוטב מקודם מאשר מאוחר.
אכן, אלימות אינה הדרך אבל לפעמים אני תוהה....

יש הבדל מוחלט בין שליחת ידיים במקום עבודה ובין שליחת ידיים במקום בו הסקס הוא מוטיב מוביל - זה באמת עוד סוג של 'בקשת רשות' - בעיני אנשים שהדם שלהם זורם בכוון אחד