בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני מסרבת לכם, עבדי ניקיון ומציעי מינוי מתנה?

Douceur
לפני 6 שנים • 12 באפר׳ 2018
Douceur • 12 באפר׳ 2018
Ollie, תומכת ב-146% במה שאת אומרת. כל המקרים שאת מתארת הם בעיניי - ניסיון שליטה. מלמטה, מלמעלה, לא משנות הדקויות כאן. אני נתקלתי בזה מהצד של קניית מנוי ללא הסכמתי, אולי כי מעולם לא עניין אותי להיכנס לדיונים עם כל מציעי השירותים לסוגיהם. העלית פה נקודה חשובה של הסיפוק החד-צדדי של מי שעושה עבורך את הדברים. אני מאמינה שבכל מצב חד-צדדי כזה עדיין יש לצד השני ציפייה לאיזון המצב, שנרגיש "חייב-ים -ות" לו על מה שהוא עושה בשבילנו, ולכן זה ניצול. המזל הוא, שברוב המצבים מהסוג הזה ניתן לסרב. מקווה שיום אחד זה יקרה גם עם מנויי הזהב הכפויים.

דעתי בעניין כאן: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=735439&blog_id=104654

ותודה לך שאת מציפה את הנושא המטריד כל-כך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 באפר׳ 2018
הרמתי את הכפפה וכתבתי לכלובי על סוגיית המנויים הכפויים בפורום "מערכת הכלוב"
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=39344
מוזמנות/ים להביע את תמיכתן/ם.
Douceur
Douceur • 12 באפר׳ 2018
את מדהימה שאין מילים 3>
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 12 באפר׳ 2018
בסופו של דבר, כל אינטראקציה בדסמית, כמו כל אינטראקציה רגילה, חייבת להיות בהסכמה כאשר שני הצדדים צריכים להרגיש נוח בסיטואציה. לצערי, גברים רבים לא מבינים זאת וחושבים שאם ילחצו, יתנו מתנה, יציעו הטבות או פשוט ינג׳סו לשולטת/נשלטת היא "תיכנע" ותהיה מוכנה לממש את רצונם. בקיצור, גברים על תהיו דושים.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 12 באפר׳ 2018
מה זא",דושים ?
ואיפה בדיוק אתה רואה פה גברים בכלל
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 12 באפר׳ 2018
מבינה את הנקודה של אולי ויש בה הרבה אמת
תודה אולי שניסחת כל כך יפה icon_smile.gif

"פניה לכלובי לגבי המנויים הכפויים" נסחפתן קצת...
אפשר גם לקבל משהו להגיד "תודה לא מעוניינת בך, מעריכה את המחווה
ביי."
ולהמשיך עם החיים היפים שלכן.
למה להסתבך עם כל פליטה של כל זכר בכלוב?
להתעמק בכוונות שלו ובמניעיו הפסיכולוגים ?
האריה הוא מלך החיות והוא לא מתעסק כל היום באיזה חיות חירבנו היום בנהר.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 12 באפר׳ 2018
זה לא זכרים וזה לא אריות
אם הם היו בני אדם היו הולכים לנקות לניצולות שואה את הבית .
ולא לפשפש לבחורות בודדות בכיור ובארון הבגדים שלהן
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 באפר׳ 2018
כי זה כל הקטע במנוי כפוי, שזה לא רק בגדר מחווה, זה לא רק מזהיב לך את הכינוי, זה משהו אפשר לחלוטין להשתמש בו לרעתך.
את לא יכולה להגיד "ביי" ולהתקדם הלאה ממישהו שקנה לך מנוי בדיוק בשביל להמשיך להטריד אותך ממשתמשים פקטיביים שיפתח בכמויות מבלי שיצטרך להזהיב כל אחד מהם.
אם יש פה תופעה מגעילה, מותר להתלונן עליה שתיפסק במקום לדרוש מאיתנו לספוג את זה.
בסה"כ פיצ'ר שיאפשר לך לסרב לקבל מנוי מתנה, בדיוק כמו שבעולם האמיתי מותר לנו לסרב לקבל מתנות מעיקות ולא רק להגיד "תודה, ביי".
והנה, כלובי הגיב לפוסט ההוא ואמר שיטפל בזה. אם אפשר להפוך את המקום הזה ליותר נחמד, למה לא?
לא הכל צריך לספוג ולחשוב שזה מראה על בגרות כלשהי. מותר לנו להגיד "לא" לדברים שמפריעים לנו, מותר לדרוש שדברים ישתנו במקום רק לדקלם משהו על עוצמה פנימית.
Douceur
Douceur • 12 באפר׳ 2018
אוריאן, זה בדיוק ההבדל בינך לביני. את תקחי ותמשיכי בחיים שלך, לי לא נעים לקבל מאנשים דברים שאני לא צריכה ולהם עולים כסף. לא מוכרת את עצמי ולא רוצה שיקנו אותי. אני לא מתארת לעצמי לאיזו רמה אצטרך להוריד את המוסר שלי כדי שזה יהיה בסדר מבחינתי. ובאמת שלא מעניינת אותי הפסיכולוגיה של אותו או אותה מעניק/ת ה"מתנה". אני דואגת לעצמי, כי אני כל מה שיש לי.
ואם יש אחת כמוני - אז זו אחת יותר מדי.
כפוף

נשים

כפוף • 12 באפר׳ 2018
מה יהיה אתכן?
אף פעם לא תהיו מרוצות?
סוף סוף מגיע פראייר שמוכן להוריד עבורכן את הזבל בחינם וגם זה לא טוב לכן.

תראו לי גבר אחד, שהיה מסרב לשפחת ניקיון. אחד!