שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני מסרבת לכם, עבדי ניקיון ומציעי מינוי מתנה?

באיזה סוג
לפני 6 שנים • 12 באפר׳ 2018
באיזה סוג • 12 באפר׳ 2018
אני חושב שחבל שהפוסט המעולה הזה עבר לנושא די דבילי, אני לא חושב שאם קונים למישהו מנוי זה הטרדה. לא צריך לעוף ולהפוך כול דבר להטרדה.( או שפשוט נמעיט בערכה של הטרדה) .
מה שקנדי כתב בבלוג שלו זה די שטויות, הרי הוא לא עוזר לסתם אנשים ברחוב.
(אתה יכול להתנדב ולעזור לזקנים,חולים וכו יועיל יותר)
ופשוט צריך להבין יש אנשים "לא נחמדים" אנשים שרוצים לנצל אגויסטים בקיצור חראות של אנשים.
והם בדרך כלל יקחו את אותם אנשים מסכנים, שמחפשים תצומת לב ואיזו שהיא התיחסות מינית כלפיהם וזהו.
לא שאני שופט את אותם נואשים, באמת שלא לפעמים אני מבין אותם מאוד טוב.
אני כן שופט את אותם חארות מניאקים מושתנים, שהם פשוט אפסים שאמא שלהם לא חינכה אותם.
ובטוח הם דוחפים בתור, צופרים במכונית, מלכלים את הרצפה, לא קמים לזקנה באוטובוס, מדביקים מסטיק על הכסא של הבנק, מפיצים כסף מזויף, אוכלים בתיק, מרטיבים את הביסלי, מתעלפים במסעות, לא תורמים דם, ועל זה הדרך(מוזמנים להוסיף )
תודה לכם
הקנדי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 12 באפר׳ 2018
הקנדי​(נשלט) • 12 באפר׳ 2018
איזה כיף זה אנשים שמזלזלים ברגשות ואומרים לך שאתה עושה וכותב זה שטויות. סבבה של פרגון!
חברי "קהילה" שחושבים שמותר להם להאיר לאחרים "אתה לא באמת נשלט/ת אם אתה לא עושה x" רק מעידים על חוסר ההבנה והשטחיות שלהם.
פלייפול
לפני 6 שנים • 13 באפר׳ 2018
פלייפול • 13 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
חבל שאי אפשר לצרף תמונה בפורום. הכנתי לכם צילום מסך. הקריפ החליט להמשיך: "אשמח אם תהיי מעוניינת לחדור אליי."
הייתי כותבת פה מה דעתי עליו, אבל אני מבינה שהוא חווה סיפוק מיני מכך, אז אני אפסיק להתייחס לנוכחותו בעולם.
אבל לא לפני שאשתף אתכם שזה הבחור (זה שהציע לנקות לי את הבית בעירום, והתבכיין שלא מאמינות בכנות כוונותיו):

מה שעשית כאן דוחה למדי. למעשה כל חטאו של הנ"ל מתבטא בכך שהוא שיקר: בהתחלה התבכיין שכוונות הניקיון שלו "טהורות", וקבל על שלא מאמינים לו, ואח"כ בא עם הצעות מיניות. אבל זה לא באמת שקר, כי זה די ברור מלכתחילה שיש לו כוונות מיניות, וכל אדיוט יכול להבין את זה.

האם לא היה פשוט יותר להזהיר אותו לפני כן? לכתוב: "במידה ותפנה אלי שוב, אפרסם את הפרופיל שלך", או לחליפין, לדווח עליו לכלובי? מדוע להתנקם בצורה כה בוטה באומלל שאינו יודע כיצד לגשת לנשים, וככל הנראה פוחד מהן? הוא לא אנס, לא תקף מינית בשום צורה, וגם לא הטריד מינית (הטרדה היתה לו היה פונה אלייך אחרי שתבעת ממנו לא לפנות יותר).

גועל נפש.
Douceur
Douceur • 13 באפר׳ 2018
אני מאוד מעריכה את העובדה שיש באתר הזה פורום. הודעה אחת - ויוזר חושף את עצמו במלוא הדרו. דרך יעילה להכיר בלי הצורך להכיר.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2018
הטרדה מינית היא כשאדם פונה אליי בהצעות מיניות אחרי שהבהרתי שאני לא מעוניינת בהצעות מיניות מצדו, לא אחרי שהבהרתי שאני לא רוצה שיפנה אליי יותר.

חוץ מזה, אם מה שהוא עשה כל כך לא נורא, אז מה הכאב בכך שפרסמתי את זה? לא קרה כלום.
Douceur
Douceur • 13 באפר׳ 2018
Ollie​, מדוייקת כתמיד. אם לא קרה כלום, בעצם, איך קרה שלרבים כל-כך בוער לרוץ אחרייך כדי להוכיח לך שבעצם לא קרה כלום?!
פלייפול
פלייפול • 13 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
הטרדה מינית היא כשאדם פונה אליי בהצעות מיניות אחרי שהבהרתי שאני לא מעוניינת בהצעות מיניות מצדו, לא אחרי שהבהרתי שאני לא רוצה שיפנה אליי יותר.

אבל זה לא מה שכתבת לו: הסברת לו שהצעות הניקיון שלו אינן לרוחך, כי מדובר בריגוש מיני מצידו בלבד, מה שלא מתאים לך, והצעת לו לפנות לשולטת, שאולי תהיה יותר בעניין שלו.

אני רואה כאן יותר תחנונים מצידו, מאשר הטרדה מינית, ובהחלט ניתן היה להזהיר אותו שתפרסמי את שמו, אם ימשיך ויפנה אלייך. למעשה בכל שיטוטי בארכיוני הכלוב, לא נתקלתי בהלבנת-פנים כזאת.

Ollie כתב/ה:

חוץ מזה, אם מה שהוא עשה כל כך לא נורא, אז מה הכאב בכך שפרסמתי את זה? לא קרה כלום.

את אמיתית? את לא יודעת מה ההבדל בין התכתבות פרטית לפומבית? נניח ששלחת למישהו תמונות עירום שלך והוא פרסם אותן. אז מה בגלל שמה שעשית הוא לגיטימי ולא נורא, אין בעיה שיפרסם אותן ברבים?!
Douceur
Douceur • 13 באפר׳ 2018
פלייפול, זה אתה שהתחננת, שכל-כך שורף לך?
היא לא חשפה שם ושום פרט שידוע למישהו חוץ ממנה ומזה שפנה בהצעה.
כבר אי-אפשר להעלות שום נושא רק כי הוא היה חלק מ"התכתבות פרטית"? וואלה, נוח מאוד לקריפס כאן.
פלייפול
פלייפול • 13 באפר׳ 2018
נכון מאד - לא מקובל בכלל להעלות התכתבויות פרטיות בפורום, בודאי לא כאלו שחושפות פרטים כה אינטימיים. לא צריך תואר שני כדי להבין את זה.

ולא, זה לא אני שהתחנן שם, ואם תעזי אפילו לרמוז את זה פעם אחת נוספת, תיאלצי להחליף פרופיל בפעם הרביעית.

הייתי בצד של Ollie כל הזמן (אפילו שהעלאת הנושא לדיון נראתה לי מיותרת ומובנת מאליה), עד שהיא חשפה אותו במין נקמנות אכזרית כזאת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 13, 2018 11:24 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Douceur
Douceur • 13 באפר׳ 2018
חמוד כזה (: תודה על מנת הצחוק היומית.