ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתקשרים לזהבי ברדיו

LM​(נשלט)
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2004
LM​(נשלט) • 13 באוג׳ 2004
teacher אם היית קורא בעיון את כל מה שכתבתי אז היית מבין למה בדיוק כוונתי .

בכל מקרה אני מאחל לכם הצלחה בהרמת המופע ומאחל הנאה רבה לכל מי שיבוא לשם .

יום נעים לכולם.
קליגולה קיסר​(שולט)
לפני 19 שנים • 15 באוג׳ 2004

אופס, זה שוב קורה לי...

קליגולה קיסר​(שולט) • 15 באוג׳ 2004
אולי אנחנו באמת סוטים? אולי הארס שעלה בתוכנית של סגל צדק?

אולי זה באמת לא יאה להצליף באתר היסטורי חשוב כל-כך כמו מבצר אנטיפטרוס שגדולי האומה שלנו חירפו נפשם למות על חומותיו...?

אני שוב מבולבל...

אני צריך ללבן כמה דברים עם עצמי...

מישהוא מכיר פסיכולוג טוב??
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 15 באוג׳ 2004

לא זה הדרך...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 באוג׳ 2004
המקום בו אנו צריכים להיאבק על זכותנו לאירוע שכזה צריך להיות המקום שבו אנשים נאבקים על זכויותיהם - המערכת המשפטית.

פניה לתוכניות בתקשורת שעיקר מטרותיהן הן שחרור קיטור ותגבור הרייטינג של המנחים איננה משרתת את העמידה על הזכויות שלנו - להפך, היא מציבה אותנו מראש במשבצת של התמהוניים והמסכנים, של אלו שאין להם שום ערוץ אחר למעט התוכניות שבהן מי שצועק חזק יותר אולי יישמע...

וכאן נשאלת השאלה - הצד הנפגע הם מארגני האירוע.

היכן הם עומדים לגבי פניה משפטית נגד החלטה שרירותית של רשות הגנים הלאומיים, כזו שבאופן ברור מבוססת על דעות קדומות ואפליה על רקע של העדפה מינית?
לוסי
לפני 19 שנים • 18 באוג׳ 2004
לוסי • 18 באוג׳ 2004
פניה משפטית זה כסף.

וכסף זה לא המצרך הגדול של הקהילה.

אין מה לעשות.

icon_sad.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 19 באוג׳ 2004

פניה משפטית היא הכלי העיקרי, אבל...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 19 באוג׳ 2004
האירוע לא אורגן על ידי הקהילה.

מארגן האירוע הוא יזם מסחרי.

לך וךי אין שום מעמד משפטי, שבו נוכל לתבוע לקיים את האירוע כצפוי.

רק בידי יזם האירוע, כמי שנפגע בוודאי כספית מהחלטה שרירותית של רשות הגנים ושמורות הטבע, יש יכולת להחליט על הגשת תביעה.

אישית, אני סבור שהמקום להיאבק בו על זכויות הוא במקום שבו כל אדם שזכויות נגזלות עקב שרירות לב של הרשויות - המערכת המשפטית.

בעיני, תוכניות הרדיו באות בעיקר לשרת את הרייטינג של עצמן, ולשחרר קיטור עבור מי שלא מצא דרך לערוצים משמעותיים יותר.
שכינה.
לפני 19 שנים • 21 באוג׳ 2004

חברים...... חברים......

שכינה. • 21 באוג׳ 2004
לכל בניין יש את היסודות הנחוצים לו......
כאשר אותם יסודות אינם בנויים כראוי כמובן שסופו של אותו בניין לפול.
זהו מקרה קלאסי לאחד ה"בניינים" היותר הזויים ששמעתי עליהם.
מבחינתי אין מניע שלא יהיה פסטיבל למען כולם אך כדי שדבר כזה יקרה דרושים חודשים על גבי חודשים של הפתחות והסברה מורכבים והקפיים ברחבי הארץ בנושא BDSM על מנת להביא נושא זה למודעות הציבור ולהבנתו של נושא שכל כך רחוק מהאזרח "הממוצע". קל וחומר מהרשויות.

הרי זה ברור למה נפל כל העניין, ובינינו, אם זה לא היה נופל בשלב הזה היה קורה משהו בערב עצמו שהיה גורם למפולת והכל בגלל חסך רציני בידע.

כמובן שדיבורים בתוכניות כמו "זהבי שחצני" לא עושות טוב לאף אחד מלבד לתוכנית שלו עצמו
ולא ממש חשוב מי ידבר שם הרי שאותו "סגל ליצני" הוא זה המושל בתוכנית ויכול לנווט לכיוונים שונים את המאזינים והתוכנית.

ולדעתי האישית בלבד.....
פסטיבל מעין זה והחצנת הנושא אינה תורמת לפן ה BDSM כמו שאני תופסת את מהות ההוויה של BDSM הרי שרוב הנפשות הפועולת אינן זקוקות לפומביות שבעניין אלא נמשכים ונהנים מעצם קיום הסשן עצמו והחיים בצל ה BDSM אם היה תלוי בי הדבר הייתי משאירה אותו למועדונים ולחיים הפרטיים.
הריגוש של לעשות דבר הנוגד את הנורמה המשעממת והמיסתורין שזה משליך על האישיות של כל אחד מאיתנו פשוט יפגמו ברגע שלאנשים תיהיה תמונה מעוותת ואז כולנו ניהיה בגדר קבוצה של "סוטים". צריך להבין שכאשר בני אדם נחשפים לדברים שמעבר להבנתם ישר יהיה אנטי גורף נגד BDSM .

ילדים.
אף אחד מאיתנו לא היה רוצה שהבת שלו תחזור מוכה לאחר שאיזה ילד נחשף לקיום קשר יחסי שליטה בין אנשים וכמובן לא הבין את מהות העיניין (כי איך אפשר לצפות שילד יבין דבר כל כך מורכב ואישי) ופשוט יישם את הדברים שראה בתקשורת.

יחסי שליטה הינם דבר המורכב מהמון וריאציות ואי אפשר לבוא ולהכליל דרך מחשבה על כולנו או דרך התנהגות ובמיוחד לא בציבור שלא נוגע בדבר, כל שנשיג שם הוא לעג וחוסר הבנה ונוציא את עצמנו "מתלהבים ושיטחיים שרוצים להוציא טרנד חדש".

חברים הבה נשמור את הממתק שלנו בפרופורציות ולא נהפוך אותו למסחרי כך ישמר טעמו וריחו.

באהבה שכינה. ponyplay.gif
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 22 באוג׳ 2004
teacher​(שולט) • 22 באוג׳ 2004
ציטוט: פסטיבל מעין זה והחצנת הנושא אינה תורמת לפן ה BDSM כמו שאני תופסת את מהות ההוויה של BDSM הרי שרוב הנפשות הפועולת אינן זקוקות לפומביות שבעניין אלא נמשכים ונהנים מעצם קיום הסשן עצמו והחיים בצל ה BDSM אם היה תלוי בי הדבר הייתי משאירה אותו למועדונים ולחיים הפרטיים.

האם אין זה דבר והיפוכו?
מועדון הדאנג'ן ומסיבה סגורה במקום אחר אינם דומים להפליא?
באחת מהאופציות אין וונילים? זרים?
מה עם הגבלת הגיל?

ציטוט: הריגוש של לעשות דבר הנוגד את הנורמה המשעממת והמיסתורין שזה משליך על האישיות של כל אחד מאיתנו פשוט יפגמו ברגע שלאנשים תיהיה תמונה מעוותת ואז כולנו ניהיה בגדר קבוצה של "סוטים". צריך להבין שכאשר בני אדם נחשפים לדברים שמעבר להבנתם ישר יהיה אנטי גורף נגד BDSM .

ואם אוסרים עלינו לקיים אירוע מסויים ללא כל סיבה הגיונית הנראית לעין - זה לא הופך אותנו לסוטים?
בעיני המדינה, בעיני האנשים, ומה בעיני עצמנו?
להתחבא במועדון לנצח?
לא נראה לי.

ציטוט: כל שנשיג שם הוא לעג וחוסר הבנה ונוציא את עצמנו "מתלהבים ושיטחיים שרוצים להוציא טרנד חדש

תראי, מסיבות BDSM וFETISH קיימות כבר הרבה שנים באירופה וארה"ב, וזה לא הביא ללעג וחוסר הבנה, אלא בדיוק להיפך, לקבלת השונה ויצירת מרווח של סובלנות, בו כל איש באמונתו יחיה, כל עוד זה לא פוגע בזולת.

פרטיות ואינטימיות זה נפלא, באמת. וכל מי שמכיר אותי יודע שאני האחרון שיגיד משהו נגד זה.
אני חושב שזו צריכה להיות בחירה של כל אחד. בחירה ולא כורח המציאות.
אנחנו לא עושים שום דבר רע, או לא מוסרי. ואנחנו לא סוטים.

ולסיום - בעניין הילדים.
אני לא יודע למה מתעקשים להכניס את הילדים לכאן בכל דרך אפשרית.
אין ילדים בפסטיבל ולא צריכים להיות בשום פעילות שלנו. לשם כך יש כללים ברורים.
לילדים יש היום אינטרנט, שם הם יכולים למצוא כל דבר. החל ממשחקי מחשב לימודיים ועד סרטי סנאף ומידע, שחשיפה אליו עלולה להשחית את נפשם לנצח. ועל זה אין לאף אחד שליטה.
כל מה שניתן לעשות הוא ללמד אותם להיות אחראים ולתת להם את הכלים להתמודד נכון עם כל פיסת אינפורמציה שהם עלולים להגיע אליה. נרצה או לא.
זו הבעיה האמיתית אם תשאלי אותי, ולא איזה פסטיבל שהכניסה אליו היא מגיל 20 ומעלה.

בוקר אור
teacher
abcd
לפני 19 שנים • 22 באוג׳ 2004

Re: אופס, זה שוב קורה לי...

abcd • 22 באוג׳ 2004
המלך ליר כתב/ה:
אולי אנחנו באמת סוטים? אולי הארס שעלה בתוכנית של סגל צדק?

אולי זה באמת לא יאה להצליף באתר היסטורי חשוב כל-כך כמו מבצר אנטיפטרוס שגדולי האומה שלנו חירפו נפשם למות על חומותיו...?

אני שוב מבולבל...

אני צריך ללבן כמה דברים עם עצמי...

מישהוא מכיר פסיכולוג טוב??

שתקתי ושתקתי ואין מצב לשתוק עוד .

את הגישה הזו של : זה באמת לא יפה להצליף במקום שנערכו בו קרבות בלה בלה בלה...

ראיתי ממך ומעוד כמה אנשים.

אם אתם לא סגורים על הנטיה שלכם זאת בעיה. אבל יש אנשים שמאד סגורים עליה, אני למשל, ואני לא חושבת שמה שאני עושה כגון להצליף הוא פסול, או סוטה או רע או שזקוק לטיפול, זו הנטיה שלי זה הקיק שלי וזהו ואני מקבלת זאת בברכה ומרוצה מאד.

מה זה כל היפות נפש הזאת פתאום, קצת מתנגדים לכם כל מני פרימיטיבים אז אתם מתקפלים מיד ממי שאתם וממה שאתם אוהבים? זו תבוסתנות לשמה.

אם הייתי מרגישה שההצלפות שלי הן דבר רע לא הייתי עושה אותם מלכתחילה.

אז מה אם זה אתר הסטורי? אנחנו נפגע בו בגלל שנצליף? בגלל שנקשור? אנחנו לא באנו והתכוונו להרוס את האתר אלא לחגוג בצורה שונה את נטיותנו זה הכל.

פתאום זה "לא יאה להצליף"......

מחר מישהו יקבע לך ששיער ארוך לא הולך יותר אז בטח תסתפר בגלל זה..?

או שצבע כחול זה ממש סטיה בוא נחליף את כל המלתחה מיד שלא יחשבו שאנחנו סוטים, חלילה

לנו לעמוד על שלנו .

והגישה הזו , שאנחנו עושים משהו רע , כל עוד לא עשינו שום דבר ללא הסכמה , היא שגויה מהבסיס.

כי אם אתה שלם עם מי שאתה מה שאתה ומה שאתה עושה, מה זה משנה אם תעשה את זה במבצר? מי יכעס? הרוחות שמתעופפות שם?

זה לא שביקשנו לעשות את זה בשכונת מגורים, ליד אנשים, זה מבצר, זה מקום מבודד, חוץ מהלבנים בחומה שעלולות להיבהל ממה שהן יראו, אני לא רואה במי זה פוגע. ואין שום קשר לחוסר כבוד למי שנלחם שם, כי בקצב הזה, תצטרך גם להפסיק לעשות סשנים בבית שלך, כי סביר להניח שמאה מטר מתחת, קבורה עיר שפעם חיו בה וגם בה נעשו קרבות.

אולי נעבור להצליף בחלל, כי שם אין אף אחד, או שאולי זה לא יאה להצליף שם כי הירח עלול לכעוס, והשמש ממש תעלב

שלא לדבר על הכוכבים מסביב שעלולים לקרוא למשטרה....