צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכול ממוקד בשיימינג

Netrunner​(נשלט)
לפני 6 שנים • 15 באפר׳ 2018

סיכול ממוקד בשיימינג

Netrunner​(נשלט) • 15 באפר׳ 2018
זו הייתה כותרת הפוסט שרץ כאן לפני שבוע ועד אתמול, פוסט של "שולטת" (לכאורה) שטענה (לכאורה) לשיימינג ממוקד עליה עקב אופי הפרופיל שלה. אנשים מיהרו להצדיק את כל מה שכתוב לה בפרופיל, והאמת שניתן היה לראות מרחוק שכל מטרתה הייתה למשוך תשומת לב.

אז מה קרה? לאן נעלם הפוסט?
הפרופיל עצמו נמחק, מדובר היה במתחזה שהורחק מכאן מס' פעמים.

לפי דעתי, תעשו לעצמכם טובה ותפעילו שיקול דעת לפני שאתם מלקקים כאן לשולטות (אגב, אני רוצה לראות שולט שהיה כותב את זה ויוצא בסדר). גם אני אוהב ללקק לשולטות והכל בגבול הטעם הטוב (בלי רימינג..).

היכן הבעיה אתם שואלים? מה אתה רוצה מאיתנו דיפ למה כתבת את הפוסט הזה?
אז ככה, לדעתי הבעיה שמשתמשים מסוכנים נמחקים מידי פעם מהאתר, אבל הם פשוט נמחקים - עם כל הפוסטים והתגובות שלהם. הדבר הזה מקדם שיכחה אצל כולנו. אחרי יום, שבוע או חודש אף אחד לא יזכור אותם, ואז הם יכולים להירשם עם יוזר אחר ולנסות חלילה לפגוע באנשים אחרים מכאן.

הייתי שמח אם אנשים שמורחקים מהאתר *מסיבות שיכולות לסכן אחרים \ סיכנו אחרים*, הפוסטים שלהם ישארו ותוצג הודעה מסויימת שהמשתמש הורחק עקב סיבה מסויימת. לא מדבר כאן על ספאם, או על סתם יוזרים כפולים, אלא על מתחזים ונוכלים. אני משוכנע שזה יהפוך את הכלוב למקום קצת יותר אמין ובטוח.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באפר׳ 2018
מחזקת את הנכתב!
יש פה לא מעט סידרתיים שחוזרים לכאן בניק חדש בדיוק בגלל שנעלמו פוסטים שהם, במו ידיהם, חשפו בהם את פועלם.
זה מאפשר להם לפתוח "דף חדש", ועד שעולים עליהם הם מצליחים בזמן הזה לנצל מישהו חדש.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באפר׳ 2018
יא אללה , היא כבר הספיקה לפתוח פרופיל חדש!
וזה בדיוק למה חשוב לשמור שדברים כאלו לא ימחקו מזיכרון הכלוב.
אביב נעורים
אביב נעורים • 15 באפר׳ 2018
רק ג'ובניקים יכתבו שהם יכולים להפוך חייל ללוחם . חחח
dror30
לפני 6 שנים • 16 באפר׳ 2018
dror30 • 16 באפר׳ 2018
נראה לי שהפעילו שיקול דעת והגיבו לעניין ודעתי היתה למשל שאין סיבה לפתוח משפט בפרופיל של מישהו ספציפי לדיון בלי שהוא ירצה, למה שדעתי תשתנה עכשיו?
אם היא מתחזה זה לא רלוונטי לשרשור ההוא, יכול להיות שמחר נגלה שאתה (או אני, או כל אחד אחר) בעצם מתחזה זה לא רלוונטי לאיך שאני מגיב אלייך עכשיו.
פלייפול

Re: סיכול ממוקד בשיימינג

פלייפול • 16 באפר׳ 2018
deepThinker כתב/ה:
זו הייתה כותרת הפוסט שרץ כאן לפני שבוע ועד אתמול, פוסט של "שולטת" (לכאורה) שטענה (לכאורה) לשיימינג ממוקד עליה עקב אופי הפרופיל שלה. אנשים מיהרו להצדיק את כל מה שכתוב לה בפרופיל, והאמת שניתן היה לראות מרחוק שכל מטרתה הייתה למשוך תשומת לב.

אז מה קרה? לאן נעלם הפוסט?
הפרופיל עצמו נמחק, מדובר היה במתחזה שהורחק מכאן מס' פעמים.

לפי דעתי, תעשו לעצמכם טובה ותפעילו שיקול דעת לפני שאתם מלקקים כאן לשולטות (אגב, אני רוצה לראות שולט שהיה כותב את זה ויוצא בסדר). גם אני אוהב ללקק לשולטות והכל בגבול הטעם הטוב (בלי רימינג..).

היכן הבעיה אתם שואלים? מה אתה רוצה מאיתנו דיפ למה כתבת את הפוסט הזה?
אז ככה, לדעתי הבעיה שמשתמשים מסוכנים נמחקים מידי פעם מהאתר, אבל הם פשוט נמחקים - עם כל הפוסטים והתגובות שלהם. הדבר הזה מקדם שיכחה אצל כולנו. אחרי יום, שבוע או חודש אף אחד לא יזכור אותם, ואז הם יכולים להירשם עם יוזר אחר ולנסות חלילה לפגוע באנשים אחרים מכאן.

הייתי שמח אם אנשים שמורחקים מהאתר *מסיבות שיכולות לסכן אחרים \ סיכנו אחרים*, הפוסטים שלהם ישארו ותוצג הודעה מסויימת שהמשתמש הורחק עקב סיבה מסויימת. לא מדבר כאן על ספאם, או על סתם יוזרים כפולים, אלא על מתחזים ונוכלים. אני משוכנע שזה יהפוך את הכלוב למקום קצת יותר אמין ובטוח.

בגדול מסכים, אבל לא ממש ברור לי איך זה יעזור. מתחזים ומספימים יכולים לפתוח כל יום יוזר חדש, בלי שאפשר יהיה לקשר אותם ליוזר שהורחק.

בקשר לאותו פרופיל מדובר, לא הבנתי מדוע היא מחקה אותו: דווקא זכתה להרבה עידוד ופירגון בפוסט ההוא שפירסמה (כמו תמיד כשמדובר בבחורה צעירה עם תמונה מצודדת). אגב, יש עדיין פרופיל פעיל שלה: https://thecage.co.il/profile/107360
היפוקרטס​(נשלט)
היפוקרטס​(נשלט) • 16 באפר׳ 2018
אני סקרן, איך הגיעו למסקנה שזה פרופיל של מתחזה? אגב לא הייתי מהתומכים שלה או משהו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2018
פלייפול, דיי ענית לעצמך בזה ששמת לינק ליוזר חדש שנפתח ע"י אותה בחורה.
כמובן שמתחזים יכולים לפתוח יוזר חדש, אבל ניתן להזהות אותם לפי סגנון הכתיבה והפעולה שלהם. וכן, הם מנסים לערוך בו שינויים, אבל הבסיס תמיד נשאר.
הרחקה מהאתר לבדה לא עוזרת, היא פתרון זמני עד שהם יחזרו ביוזר אחר, וזה בדיוק למה אסור שישכח מה הם כתבו ועשו.
היפוקרטס כתב/ה:
אני סקרן, איך הגיעו למסקנה שזה פרופיל של מתחזה? אגב לא הייתי מהתומכים שלה או משהו.

לפי שיחה שערכתי עם דיפ, הוא בירר את זה מול כלובי. מסתבר שלא רק מדובר במתחזה אלא גם באחד שהועף מספר פעמים בעבר.