לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגידה? או לא בגידה?

Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 17 באפר׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 17 באפר׳ 2018
עכשיו גם פה אלהים צריך לשמור ?

הוא זה שלא מרשה ליבגוד
אז הוא זה שישמור על הבוגדים חומדים ונואפים ?

פרודות ללא גט הן כנשים נשואות .
תיברח .
לגבי פרטיות אם גם אתה פרטי
זה עובר .
רק אל תבקש שאלהים ישמור .
אלהים מעדיף שתתחתנו ותביאו ילדים ..

דנה אינטרנשיונל במצעד הגאווה 2014
אלהים שם לה שיר בפה .

ילדים זה שמחה
את זה היא גם שרה בליטווניה ובאמסטרדם
במצעדי גאווה .
עציץ​(מתחלף){משוייך}
לפני 6 שנים • 17 באפר׳ 2018
עציץ​(מתחלף){משוייך} • 17 באפר׳ 2018
גברים כתב/ה:
עציץ כתב/ה:
מעילה באמון = בגידה. לא מחייב מין.

אני כל כך אוהב את כל המתחסדים שמסוגלים לראות רק את חטאי האחרים בצורה כל כך ברורה ובהירה. (ולא, אני לא בוגד)

עציץ - אתה מעלת פעם באמון שלה (ראית פורנו בלי לספר ? חשבת על מישהי אחרת ולא סיפרת לה ? הסתכלת על מישהי אחרת ברחוב ולא סיפרת לה שזה משך אותך ? פינטזת על מישהי אחרת ולא סיפרת לה ? ) מעלת פעם באמון של חבר ? דיברת עליו מאחורי גבו ? ריכלת עליו ?

עשה טובה, שתף אותנו קצת גם בחטאים שלך כדי שנוכל להביע את דעתנו. (כי גם לנו מגיע לומר לך את דעתנו עליהם ; )

כפרה, תקרא בבלוג שלי את כל החטאים שלי. הם כתובים באותה הפלטפורמה שאתה ושכמותך כותבים את שלכם. מוזמן לשפוט אותי ממש פה, לפי אותם החטאים הפזורים בבלוגי, ובמלא חומרת הדין.
אני מצפה לזה! ואני אשמח שאשתי תקרא כל מילה ומילה מהדין שתתן.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 6 שנים • 18 באפר׳ 2018
אחד שמבין​(נשלט) • 18 באפר׳ 2018
השאלה היא לא האם יש מין או אין מין.
בגידה היא לא אקט מיני, בגידה היא אקט של מעילה באמון, אצל זוגות רבים זה בא לידי ביטוי באקט מיני מחוץ לזוגיות.
כלומר, בגידה תתפרש אצל כל זוג בהתאם למערכת הציפיות אותם בנה הזוג.
לדוגמה, זוגות במערכת זוגית פתוחה, לא יראו ביחסי מין מחוץ לזוגיות, בתנאים אלו או אחרים, בגידה. לעומת זאת, בחברות שמרניות יותר, גם הרבה פחות מיחסי מין ייחשב כבגידה.
בשביל לענות לך על השאלה הזאת, האם זו בגידה או לא, צריך להכיר את מערכת היחסים ביניכם.

אוסיף במאמר מוסגר, שאני מבין את המורכבות שמצבים כאלה יכולים להביא, ואני לא כותב זאת באופן שיפוטי, חוסר יכולת לדבר עם בת זוגך על מה שאתה עושה וחווה, הרסני לא פחות מבגידה.
אני מתנצל אם הוספתי לך כאב על כאבך.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 18 באפר׳ 2018
טיזרית אורבנית כתב/ה:
הבגידה היא באמון שלה ,
לא משנה מה אתה עושה בין אם זה להרכיב מטוסים או לקבל ספאנקים . כל עוד אתה לא מספר לה , זו בגידה !

ייוווו סשן הרכבת מטוסים!!
וושי
וושי • 18 באפר׳ 2018
יווווווווווווווו סשן הרכבה מטוסים . אני מתנדב
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 18 באפר׳ 2018
ותמיד אותם צדקנים בקושי החזיקו קשר חודש עם אוגר סיבירי מנומר
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 18 באפר׳ 2018
הוא כתב/ה:
ותמיד אותם צדקנים בקושי החזיקו קשר חודש עם אוגר סיבירי מנומר

מבחן האוגר הסיבירי המנומר, זו דרישת סף לשרשור הזה?
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 18 באפר׳ 2018
רק אחרי מבחן החלפת פרסות לאפרוחים בורמזיים
נשוי חתיך מתחלף

לא בגידה

נשוי חתיך מתחלף • 18 באפר׳ 2018
סשן שכל מטרתו היא סיפוק צרכים בסיסיים (הצורך לחנך, להעניש ולהשפיל, הצורך בלראות מישהי עירומה ומתחננת מולך, להרגיש אותה מוצצת היטב ולגמור לה בפה אחרי כמה סטירות טובות) אינו בגידה, אלא פעולה מחוייבת המציאות. מה תעשה? תספר לאשתך שאתה הולך הערב להפליק למישהי, להצליף ואולי גם לזיין אותה אם לא תתאפק (ולמה שתתאפק??)? לא, זה ברור. ומה תעשה? תשמור את הצורך העמוק הזה בפנים לעד? הרי אשתך לא תאפשר לך לעשות לה את זה ויש מצב שהיא תעזוב אותך אם תדע חצי ממה שעובר לך בראש. הרי רק עיוור/ת חושב שבן/בת הזוג שיש להם צרכים כאלו (לשלוט/להישלט) ובעוצמה כזו לא ינסו מתישהו להגשים ולממש אותם.
הבעיה שהרוב עיוורים ובמיוחד צדקנים בני צדקנים.
תעשה מה שאתה רוצה, רק תיזהר לא להיתפס!!