לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף הודעות פרטיות

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 20 באפר׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
2 הערות שברצוני להוסיף לדיון:

1) צריך לזכור שגם ההודעות האלה עשויות לעבור מניפולציה. אין לנו את התוכן של כל השיחה. למשל, ייתכן שאותה הודעה מלאה בקללות שפורסמה היא רק תגובה להתנהגות לא נאותה שהתרחשה לפני כן ועליה אנחנו לא יודעים. במילים פשוטות, אנחנו נחשפים רק לצד אחד, שבאופן טבעי יש לו רצון להציג עצמו באור חיובי.

2) מדובר בתופעה רחבה יותר שמתרחשת בשנים האחרונות. אנשים רואים בתדמית הקורבנית סמל סטטוס ומרגישים צורך לשתף את כולם בעוול שנגרם להם. וכל זאת בשביל לקבל סימפטיה ולהרגיש טוב יותר עם עצמם. בד בבד, הם עצמם מצטיירים כלוחמי צדק. אין כאן ניסיון להשתחרר מהזהות הויקטימולוגית אלא להנציח את הזהות.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 20 באפר׳ 2018
Ivy poison כתב/ה:
אני לא רואה איך פרסום אדומה פוגענית שאני מקבלת יכולה לעזור או לשנות משהו, בייחוד אם מצנזרים את הניק. אם כבר רוצות לעזור? פרסמו את הניק, או פשוט לפנות לכלובי, זה לא כזה מסובך.
לכן, הסיבה העיקרית לדעתי שאנשים מפרסמים הודעות פרטיות היא- צומי

אייבי אהובתי, כל פוסט הוא סוג של צומי.
אני מפרסמת לפעמים הודעות אצלי בבלוג וזה ממש לא מהסיבה של יווווו תראוווווו שלחו לי הודעה. אני אישה, ברור ששולחים לי הודעות. אני פשוט נשמה טהורה שאוהבת לחלוק עם כל 10 קוראיי את הפנינים שנופלות בחלקי.
כמו כן אם אתה אידיוט/זבל מספיק בשביל לשלוח לי הודעה שמככבת אצלי בבלוג אז מגיע לך.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2018
נסי- לא מסכימה. ואין צורך להצטדק.
שכל אחד יפרסם מה שבא לו.
אני חושבת שזה עלוב
קטנטון​(נשלט)
קטנטון​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
תתנהגו בכבוד לכל אדם.
תדברו בכבוד בהודעות ואף אחד לא יפרסם את ההודעות שלכם.
ובאותה נימה אל תפרסו סתם הודעות בלי סיבה.
כל עוד אף אחד לא מפרסם את הכינוי של מי ששלח את ההודעה ובהנחה שהפרסום הוא למטרות קומדיות אז אני מניח שזה בסדר?
אם המטרה היא "להזהיר אחרים", או שההודעה מגעילה/עם קללות אז עדיף לשלוח הודעה פרטית למנהלים כי כמובן שלהכפיש שם של אדם (צריך לפרסם את הכינוי) בפומבי זה לא מתאים.

כולם באתר בני 18+, אפשר לדעתי להתנהג בקצת כבוד בין אנשי הקהילה...
the rain song
לפני 6 שנים • 21 באפר׳ 2018
the rain song • 21 באפר׳ 2018
נסיכת הלילה כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
אני לא רואה איך פרסום אדומה פוגענית שאני מקבלת יכולה לעזור או לשנות משהו, בייחוד אם מצנזרים את הניק. אם כבר רוצות לעזור? פרסמו את הניק, או פשוט לפנות לכלובי, זה לא כזה מסובך.

אני מפרסמת לפעמים הודעות אצלי בבלוג וזה ממש לא מהסיבה של יווווו תראוווווו שלחו לי הודעה. אני אישה, ברור ששולחים לי הודעות. אני פשוט נשמה טהורה שאוהבת לחלוק עם כל 10 קוראיי את הפנינים שנופלות בחלקי.
כמו כן אם אתה אידיוט/זבל מספיק בשביל לשלוח לי הודעה שמככבת אצלי בבלוג אז מגיע לך.

גם אם כל פוסט הוא סוג של צומי, יש פוסטים ראויים לצומי. פוסטים שהשקיעו בהם, שכתבו משהו עם משמעות. לא משנה אם הם רציניים או מצחיקים.
הודעות מהפרטי הן צומי של "אוי, פרסמתי רק תשעה פוסטים היום, אויש אני לא בעמוד הראשון של רשימת הבלוגים".
אין בפוסטים האלה שום דבר. מסכימה לגמרי שזה עלוב.
עם כל הכבוד לכל הפרוצידורה של צילום מסך ומחיקת השם ואז לצרף את "השנינות ההורסת" של מקבלת ההודעות.

וואו! מישהו שלח "היי".
והתגובות בדרך כלל עלובות אפילו יותר.

והיומרה לחנך את האנשים - ממש מעניין להם את התחת שפרסמתם את ההודעות.
אם הם לא קראו את הפרופיל, אם הם התעלמו מהסירוב שהם קיבלו או אם התעלמו מזה שלא ענו להם ושלחו מאתיים הודעות נוספות.
הפרסום בבלוג ותגובות ה- חחח - זה מה שישבור אותם, בטח.
האנשים היחידים שלא ישלחו לכם הודעות זה האנשים החכמים והשווים שיש באתר. לא כי הם פוחדים שתפרסמו אלא כי הם לא רוצים שום עסק עם אנשים סתומים.
וצר לי אבל ככה זה מצטייר.

כל האינטרנט מחונך כהלכה מאז התחילו לפרסם הודעות.

אין לכם משהו ראוי לפרסם בבלוג, אפשר לסתום, לא יקרה כלום. נשבעת לכם.
Breaker
Breaker • 21 באפר׳ 2018
תמשיכו בבקשה לפרסם הודעות. זה משעשע בעיקר את הצד שלא נוטה לקבל כאלה.
אני צופה שאם ייפסק פרסום הודעות, תהיה עלייה משמעותית בכמות הפרופילים המתחזים לנשלטות/שולטות וכל זאת רק למען החוויה האנטרופולוגית המתקראת בעברית פשוטה "יא, שלחו לי הודעה עילגת/לא מושקעת/בוטה/היי/או הנורא מכל-הי, עם י אחת בלבד.
אז אנא, המשכנה במלאכה הכה חשובה. ממתין בשקיקה לפרסום הבא.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 21 באפר׳ 2018
the rain song כתב/ה:
נסיכת הלילה כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:

גם אם כל פוסט הוא סוג של צומי, יש פוסטים ראויים לצומי. פוסטים שהשקיעו בהם, שכתבו משהו עם משמעות. לא משנה אם הם רציניים או מצחיקים.
הודעות מהפרטי הן צומי של "אוי, פרסמתי רק תשעה פוסטים היום, אויש אני לא בעמוד הראשון של רשימת הבלוגים".
אין בפוסטים האלה שום דבר. מסכימה לגמרי שזה עלוב.
עם כל הכבוד לכל הפרוצידורה של צילום מסך ומחיקת השם ואז לצרף את "השנינות ההורסת" של מקבלת ההודעות.

וואו! מישהו שלח "היי".
והתגובות בדרך כלל עלובות אפילו יותר.

והיומרה לחנך את האנשים - ממש מעניין להם את התחת שפרסמתם את ההודעות.
אם הם לא קראו את הפרופיל, אם הם התעלמו מהסירוב שהם קיבלו או אם התעלמו מזה שלא ענו להם ושלחו מאתיים הודעות נוספות.
הפרסום בבלוג ותגובות ה- חחח - זה מה שישבור אותם, בטח.
האנשים היחידים שלא ישלחו לכם הודעות זה האנשים החכמים והשווים שיש באתר. לא כי הם פוחדים שתפרסמו אלא כי הם לא רוצים שום עסק עם אנשים סתומים.
וצר לי אבל ככה זה מצטייר.

כל האינטרנט מחונך כהלכה מאז התחילו לפרסם הודעות.

אין לכם משהו ראוי לפרסם בבלוג, אפשר לסתום, לא יקרה כלום. נשבעת לכם.

אני ממש לא מנסה לחנך אף אחד אחד, אם זה היה מעניין אותי הייתי הולכת ללמוד הוראה או חינוך מיוחד. הסיבה היחידה שאני מפרסמת הודעות הזויות/מצחיקות ששולחים לי היא בידור נטו, שלי, בעיקר שלי. זו גם הסיבה שאני מפרסמת שיחות הזויות של אורחים מבית המלון שאני עובדת בו.
אתן ממש לא חייבות להסכים איתי אבל זה לא הופך אותי לסתומה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 21 באפר׳ 2018
האבי,
כל עוד הניק לא מפורסם.
זה לגיטימי לדעתי.

וזה גם מאוד חיובי.
כי מעבר לזה שזה מצחיק ואולי מגחך, נשלטים חדשים שנכנסים לאתר יכולים ללמוד מזה הרבה.
איך לא לפנות.
כי יש הרבה מה ללמוד בנושא.

לי זה מאוד עזר בתחילת הדרך.
the rain song
the rain song • 21 באפר׳ 2018
לא אמרתי שאת סתומה. אמרתי שככה זה מצטייר.
לטעמי כמובן.
ושלא יהיה ספק, בניגוד לצנזורה שמנסים להטיל על הבלוגים בשרשור המקביל אני חושבת שכל אחד רשאי לפרסם מה שהוא רוצה, בתדירות שהוא מוצא לנכון, מכל סיבה שמקובלת עליו וכמובן להתבדר ממה שנפשו חפצה.

וכפי שאייבי אמרה, אין צורך להצטדק או להסביר. זה מה שאני חושבת על התופעה.
סטיית תקן
סטיית תקן • 21 באפר׳ 2018
אין שום נזק בפרסום הזה.
אף אחד לא יודע מי שלח את ההודעה ולכן זה לגטימי ונורמלי.
אם היא הייתה מפרסמת את השם/ניק זה כבר משהו אחר ולא מקובל.

אולי אנשים ילמדו לשלוט בדברים שהם כותבים או יוצאים להם מהפה בעקבות המהלך ש-סטנה עשתה