בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכל מותר בכלוב?

↑ ↓
Mary Jane
לפני שנתיים • שבת, 21 באפריל 2018, בשעה 11:24
Mary Jane • שבת, 21 באפריל 2018, בשעה 11:24
[quote="The Great

לא כל כך מבין את התגובה כי את לא סותרת את מה שאמרתי. העובדה שרשמתי מהם הגבולות - לשון הרע ופגיעה בפרטיות .....[/quote]

כתבת ״רק במקרים של לשון הרע ופגיעה בפרטיות״ - ולכך התייחסתי בתשובתי. כלומר, לא רק במקרים הללו נכון לצנזר, אלא גם, ואולי בייחוד, במקרים בהם יש הטפה ו/או הסתה לפגיעה אלימה כגון קריאה ועידוד אונס, פגיעה במיעוטים וכולי.

כל זה מקבל משנה תוקף היכן שמדובר בפלטפורמה שהיא עסק לכל דבר, בדומה לאתר הכלוב. אף שאנשים שוכחים זאת מעת לעת ומתייחסים לאתר כאל זכות קנויה במסגרתה הם יכולים לזהם את הסביבה כאוות נפשם, מדובר ביוזמה פרטית, שקיומה מתאפשר מלכתחילה באמצעות רווח לבעלים, ומשכך לגיטימי לחלוטין להפעיל שיקולים עסקיים בדבר הרחקת מזיקים, שירותי מין בתשלום וכל מה שיקדם את הצלחת האתר, בהתאם לשיקול הדעת של בעליו - כלכלי, מוסרי וכו.
נועה שולטת 18​(שולטת)
לפני שנתיים • שבת, 21 באפריל 2018, בשעה 14:08
נועה שולטת 18​(שולטת) • שבת, 21 באפריל 2018, בשעה 14:08
Mary Jane כתב/ה:
נועה שולטת 18 כתב/ה:
פלייפול כתבת כי ״לבלוג של נועה אין בכלל קשר לבדס"מ״ ואחר כך הסתייגת ״גם אם אני טועה, ונשלטים דווקא נהנים לקרוא בבלוג הזה ומתחרמנים ממנו, זה אינו משנה דבר״. זה בהחלט משנה!

1. אתה טועה. זה נועד לאלו שמתחברים לכך.
2. אתה מטעה כי זה כן בדס״מ תרצה או שלא, אתה אינך השופט מה נחשב כבדס״מ ומה לא.
3. אתה לא עקבי.

נסה לשמור על רצף לוגי והגיוני.


אין מה להתרגש ממנו, פיתח אובססיה לעיונים בבלוגים של נשים והשפרצת המנטרה הקבועה: זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתי ולבקר בלוג אישי עלי פורום זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתי... בלה בלה ידה ידה.
ניתן למצוא דיון דומה באחד מהסבבים הכפייתיים שם פנה לבלוג של מישהי אחרת והתחיל לחרחר חירחוריו בגין משפט ״נאצים זה סקסי״. גם שם היה ברור לכל בר דעת כי היא לא מתכוונת לשבח את מעשי הנאצים, הקדישו עשרות עמודים עבור סטיית ההצקות שלו (על הדרך הוא פותח על בלוג נוסף של אישה שהפנטזיה שלה לירוק על גברים או משהו, מבלבל את השכל על פניה לרשויות ועוד).
בסופו של יום - כלום, אפס, נאדה. וככל שמצבו מחמיר כך ביטחונו העצמי גובר, וההבלים כמעיין המתגבר (למתקדמים, עיונים ב״הן לא חברות אמיתיות שלך הן ידקרו אותך בגב״..... חחח מה?).
בקצרה, שום התקדמות מנטלית, וחוזר חלילה: זה לא בדסמ זה לא ראוי זכותי לומר את דעתיולבקר בלוגים ידה ידה. ושוב רגש בחילה מוכר ורק שעלוקת הבלוגים לא יכנס לבלוג שלי לחוות את דעתו המיותרת, לצד המשפט הידוע המהבהב ביתר שאת: דעה יש לכל אחד, כמו רקטום.

להבדיל, יש את ארכאנגל. לדעתי נתפסת כאן לטעות. כי מהבלוג של ״נועה״ עולה רושם מובהק (שאף המלווה בתמונות של סקס משפיל בשילוב אותם אלמנטים) של אדם הכותב על מה שמעסיק אותו ומושך בעיניו במסגרת סטיה מוכרת ורווחת, גם אם לא לטעמנו, כאשר מטרת הבלוג ביסודה לבטא אותה באופן המכוון לנמשכים לדבר. זאת להבדיל מהאדם אותו נתת כדוגמה, שברור, על פניו, שלא נמשך לנשים שמנות, ואין רצונו לחוות איתן או לחתור לאינטרקציה ממשית עמן. עוד עלוב.


כה מדויק ונכון. לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר icon_smile.gif