בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף הודעות פרטיות

Satana
לפני 6 שנים • 21 באפר׳ 2018
Satana • 21 באפר׳ 2018
ראשית - מזמינה את כל מי שמעוניין/ת להשתעשע קצת, להביט בפוסט האחרון שלי.

שנית - בין היתר, אחת הסיבות שבגללן אני מפרסמת את צילומי המסך, היא שכל אחת מההודעות שצילמתי, אני מקבלת בערך כל יום. אני מתעלמת או חוסמת כי אין לי סבלנות להגיב להן. הן ספאם מבחינתי.
לפעמים מי ששולחים את ההודעות מופתעים שלא עניתי.
אז אני מפרסמת פוסט קולקטיבי עם התגובות שלי להודעות האלה, כי אין לי כוח להגיב לכל אחת.

שלישית - כלובי עשה לי לייק. כל עוד אני לא עוברת על חוקי האתר, אני אמשיך לפרסם מה שמתחשק לי ומצחיק אותי ולשתף את כל מי שאהבו את הפוסטים שלי. ממש לא אכפת לי מה אחרים חושבים. אם לא נאה לכם, אל תסתכלו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 21 באפר׳ 2018
Satana, אני נתקלתי במקרה בפוסט שלך אתמול ועצרתי באמצע, כי וואלה, לא היה שום דבר מעניין בצילומי המסך האלה, אפילו לא קצת שנינות ( אולי אם השולחים היו יודעים שזה יתפרסם בבלוג הם היו משקיעים יותר?) בכל מקרה אני אבהיר את הנק׳ שלי שוב בעיקר לטובת מי שנפגע מהדעה שלי - זכותו של כל אחד לפרסם מה שבא לו בבלוג שלו, בעיני זה עלוב, אותו הדבר צילומי התחת שלי בבלוג שלי יכולים להראות עלובים למישהו אחר.
די לקחת קשה כל דבר,
אז מה אם לא מסכימים אתכם.
Satana
Satana • 21 באפר׳ 2018
שוב, לא אכפת לי.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 21 באפר׳ 2018
אני אישית מעדיף אדם שמדי פעם מתנהג או מדבר לא יפה על פני אדם שאם לא ימצא חן בעיניו משהו,
הוא לא יהסס לפרסם תוכן שיחה פרטי לעיני כל והכל בשביל הלייקים וקבלת האהדה מהקהל.

איך אדם שמפרסם תוכן פרטי לעיני כל בלי אישור מהצד השני, יכול לבוא בטענות שהוא נפגע?
מעשה הפרסום הרבה יותר גרוע ומעיד שזה אדם שאי אפשר לסמוך עליו אפילו בדבר פשוט כמו שיחה פרטית.
למעט מקרים יוצאים דופן כמו אזהרה מפני מעשה נוכלות אמיתית, פלילי או איומים.
(בנוכלות אין הכוונה ל"הוא/היא הבריזו לי")
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 21 באפר׳ 2018
אני אישית מעדיף אדם שמדי פעם מתנהג או מדבר לא יפה על פני אדם שאם לא ימצא חן בעיניו משהו,
הוא לא יהסס לפרסם תוכן שיחה פרטי לעיני כל והכל בשביל הלייקים וקבלת האהדה מהקהל.

איך אדם שמפרסם תוכן פרטי לעיני כל בלי אישור מהצד השני, יכול לבוא בטענות שהוא נפגע?
מעשה הפרסום הרבה יותר גרוע ומעיד שזה אדם שאי אפשר לסמוך עליו אפילו בדבר פשוט כמו שיחה פרטית.
למעט מקרים יוצאים דופן כמו אזהרה מפני מעשה נוכלות אמיתית, פלילי או איומים.
(בנוכלות אין הכוונה ל"הוא/היא הבריזו לי")

אני חושבת שנסחפת קלות, לפרסם הודעה שמישהו זר שלח לך לא שווה ערך לבגידה באמון של פרסום שיחה פרטית או אפילו חלק ממנה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 21 באפר׳ 2018
"אני חושבת שנסחפת קלות, לפרסם הודעה שמישהו זר שלח לך לא שווה ערך לבגידה באמון של פרסום שיחה פרטית או אפילו חלק ממנה."
------------------------

אם האדם הוא זר אז זה בסדר לפרסם בכללי דברים שכתב בפרטי?
על אחת כמה וכמה כאשר מטרת הפרסום היא לצחוק עליו.

נגיד אם מישהו כתב בטעויות כתיב ברורות ואולי אפילו רבות, זה ראוי להציג את הודעתו לעיני כל ולהתנשא מעליו?
לא חסר מקרים כאלה.
או אם מישהו פנה בצורה לקונית או סתם כתב "ערב טוב", "שלום" ו"היי".

אני מסכים שפרסום שיחה פרטית או חלק ממנה בין 2 אנשים שמכירים זה יותר מפריע,
אך את היית סומכת על אדם שמפרסם באופן קבוע(דגש על הקבוע) הודעות של זרים שפונים אליו וצוחק עליהם?
זה אומר עליו יותר מאשר עליהם.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 21 באפר׳ 2018
"אני מסכים שפרסום שיחה פרטית או חלק ממנה בין 2 אנשים שמכירים זה יותר מפריע,
אך את היית סומכת על אדם שמפרסם באופן קבוע(דגש על הקבוע) הודעות של זרים שפונים אליו וצוחק עליהם?
זה אומר עליו יותר מאשר עליהם."

אני חושבת שאם פונה אליי מישהו שלא מכיר אותי ומדבר בצורה מגעילה/פוגענית/מבזה אז זה בהחלט לגטימי בעיניי להגיב בצורה שמתאימה לי הכי הרבה והיא לצחוק עליו. גם בפומבי.