שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הדורשות

Liberal​(אחר)
לפני 6 שנים • 1 במאי 2018

לכל הדורשות

Liberal​(אחר) • 1 במאי 2018
ישנו נושא אחד שאינני מבין אותו, שולטות, נשלטות גם מהמין הגברי שמפרסמים בלוחות או אצלהם בפרופיל האישי שרק פניות עם "תמונה" תענה,
אך באותו עת ובאותה נשימה להן בעצמן אין כל תמונה בפרופיל והן גם לא מתכוונות לשלוח,
אתן דורשות מהשו שאינכן עומדות בו , הדדיות היא אינה חלק מהפרק והחוצפה חוגגת
מה הבעיה לשים תמונה בפרופיל האישי? מה הפחד להחשף? גנבתם? רצחתם? אתם סהכ אוהבים שליטה ולחלק מכם זה חייכם! תתגאו
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 1 במאי 2018
"רק פניות עם תמונה תיעננה" זה אחד הסעיפים במשחק השתיה שלי על לוחות ההיכרות.
תצטרף למשחק icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 במאי 2018
תוסיפי למשחק "שולטת איכותית" , "ספיוסקסואלית" או "דרוש עבד חרוץ ויעיל לתיקונים ועבודות בית (בתל אביב)."
Liberal​(אחר)

אבל

DanisNotaStoner כתב/ה:

אבל לך בעצמך אין תמונה? אז למי אפנה? לדמות מיסתורית שלא כנה עם עצמה ועם אחרים הפרופיל שלה זה רק אוסף אותיות כמו ל99 אחוז מהאתר? תיהי שונה ומיוחדת אז אפנה! (נימה צינית)
DanisNotaStoner​(נשלטת)
"שולטת איכותית" עוד איכשהו זורם כי נתקלתי לא פעם במודעות דרושים עם "חברה איכותית" וכו', אבל "ספיוסקסואלית"?? אולי במודעות של הטכניון..
DanisNotaStoner​(נשלטת)

Re: אבל

Liberal כתב/ה:
DanisNotaStoner כתב/ה:

אבל לך בעצמך אין תמונה? אז למי אפנה? לדמות מיסתורית שלא כנה עם עצמה ועם אחרים הפרופיל שלה זה רק אוסף אותיות כמו ל99 אחוז מהאתר? תיהי שונה ומיוחדת אז אפנה! (נימה צינית)

איך אתה מעז להעליב את DO NOT DUMB HERE, NOT DUMB AREA HERE?? זאת תמונה איכותית ביותר!
אוהב משחקי שליטה​(מתחלף)
הכל עניין של "ביקוש והיצע",הביקוש גובר על ההיצע לכן המציע מבקש יותר,כשבנות כאן פותחות פרופיל בעשר דקות יש להם 50 הודעות...
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 במאי 2018
אחלק את המענה לשני חלקים:

1. כן יש בעיה לשים תמונת פנים בפרופיל האישי.
אמנם הבדס"מ הוא לא פלילי, אבל כן יש לו השלכות חברתיות מסוימות ולא כולם התברכו בסביבה תומכת ומקבלת מסביבם. יש כאן אנשים שעובדים במשרות בכירות או חינוכיות, אנשים דתיים, בעלי ילדים, בוגדים וכד'... ולכל אחת מהאוכלוסיות האלו יש מה לאבד/מחיר חברתי לשלם אם יחשפו בפנים גלויות באתר בדס"מי.
נוסף על כך, עבור נשים, לשים תמונה גלויה בפרופיל זה מסוכן מבחינה של סטוקינג. תמונת פנים יכולות להוביל לפייסבוק, ומהפייסבוק לפרטים אישיים הרבה יותר, והחרא שהולך לכל אישה כאן באינבוקס יהפוך לגהינום של ממש והפעם עם ביקורי בית (והיו מקרים מעולם).
בקיצור, זה יומרני להכריז "תתגאו" כשאתה לא זה שיצטרך להתמודד עם ההשלכות האלו.
(נ.ב נקודה למחשבה עבורך: אתה צעיר כרגע, ואולי כרגע אין לך מה לאבד. אבל קח בחשבון, שבעתיד, כשתבחר בקריירה/אורך חיים שידרשו ממך לשמור על תדמית, זה יכול להתנקם בך רטרואקטיבית).

2. אני מסכימה איתך שהדרישה לתמונת פנים בצורה חד-צדדית היא באמת לא הוגנת, לאור מה שציינתי בסעיף הראשון.
זה לא הוגן שצד אחד נדרש לסכן את הביטחון שלו, בעוד השני מסרב להזדהות מהסיבה הזו בדיוק (כי הוא חושב שהוא שווה יותר? זה אגואיסטי as fuck בלי קשר לצידו בשוט) או חמור מכך- כי הוא מתחזה.
לא הייתי ממליצה ליצור קשר עם מישהו שהתנאי שלו הוא לקבל תמונת פנים בטרם נוצרה כל אינטרקציה איתו. ראשית, כי אין דרך לאמת את זהותו בעוד הוא ידע עליך יותר מדי. שנית, כי מטבע הדברים שתיארתי עד כה, להחליף תמונה באתר הזה נחשב לאקט של אמון, ואמון הוא משהו שיש להשקיע על מנת ליצור אותו. מי שדורש לדלג ההשקעה הזו ולבטוח בו אינסטנט, ככל הנראה לא מסוגל/לא בזין שלו להשקיע, אז למה שיהיה ראוי לבטוח בו?
    התגובה האהובה בשרשור
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 במאי 2018
קרה לי ששיתפתי פעולה בסיטואציות מסוג זה ואני לוקח את האחראיות עליי (לפחות כיום). חשוב לי להדגיש את נושא הריבונות. אתה (או את) לא חייב לשתף פעולה, זה לא אקדח לרקה. ההפך יש פה חשיפה של הכוונות.

יש פה הרבה תלונות באתר.. מוצדקות או לא מוצדקות.. מנומקות או לא.. ואנחנו שוכחים את העובדה שיש לנו אחריות אישית על עצמנו. שברוב המקרים יש לנו את הכוח לסנן ולומר פשוט "לא". לא חייבים לקחת כל דבר באופן אישי או בצורה קשה.

אני התעייפתי מפוסטים שמטרתם לעורר סימפתיה או להדגיש עוול מסוים (אלא אם מדובר בסוגיה רצינית), גם אם הכוונה טובה.

הצעה שלי: לעבור משיח קורבני לשיח ריבוני.
Liberal​(אחר)

יש טעות

ArchAngel כתב/ה:
אחלק את המענה לשני חלקים:

1. כן יש בעיה לשים תמונת פנים בפרופיל האישי.
אמנם הבדס"מ הוא לא פלילי, אבל כן יש לו השלכות חברתיות מסוימות ולא כולם התברכו בסביבה תומכת ומקבלת מסביבם. יש כאן אנשים שעובדים במשרות בכירות או חינוכיות, אנשים דתיים, בעלי ילדים, בוגדים וכד'... ולכל אחת מהאוכלוסיות האלו יש מה לאבד/מחיר חברתי לשלם אם יחשפו בפנים גלויות באתר בדס"מי.
נוסף על כך, עבור נשים, לשים תמונה גלויה בפרופיל זה מסוכן מבחינה של סטוקינג. תמונת פנים יכולות להוביל לפייסבוק, ומהפייסבוק לפרטים אישיים הרבה יותר, והחרא שהולך לכל אישה כאן באינבוקס יהפוך לגהינום של ממש והפעם עם ביקורי בית (והיו מקרים מעולם).
בקיצור, זה יומרני להכריז "תתגאו" כשאתה לא זה שיצטרך להתמודד עם ההשלכות האלו.
(נ.ב נקודה למחשבה עבורך: אתה צעיר כרגע, ואולי כרגע אין לך מה לאבד. אבל קח בחשבון, שבעתיד, כשתבחר בקריירה/אורך חיים שידרשו ממך לשמור על תדמית, זה יכול להתנקם בך רטרואקטיבית).

2. אני מסכימה איתך שהדרישה לתמונת פנים בצורה חד-צדדית היא באמת לא הוגנת, לאור מה שציינתי בסעיף הראשון.
זה לא הוגן שצד אחד נדרש לסכן את הביטחון שלו, בעוד השני מסרב להזדהות מהסיבה הזו בדיוק (כי הוא חושב שהוא שווה יותר? זה אגואיסטי as fuck בלי קשר לצידו בשוט) או חמור מכך- כי הוא מתחזה.
לא הייתי ממליצה ליצור קשר עם מישהו שהתנאי שלו הוא לקבל תמונת פנים בטרם נוצרה כל אינטרקציה איתו. ראשית, כי אין דרך לאמת את זהותו בעוד הוא ידע עליך יותר מדי. שנית, כי מטבע הדברים שתיארתי עד כה, להחליף תמונה באתר הזה נחשב לאקט של אמון, ואמון הוא משהו שיש להשקיע על מנת ליצור אותו. מי שדורש לדלג ההשקעה הזו ולבטוח בו אינסטנט, ככל הנראה לא מסוגל/לא בזין שלו להשקיע, אז למה שיהיה ראוי לבטוח בו?

בסדר לנושא הבוגדים , הנשואים , והיעני אנשי שב''כ שיש כאן! עדיין הרוב אינו גלוי ואינו הדדי. ולדעתי זו הגזמה לגבי הסטוקינג על נשים.. זו טעות שמתמייר להיות הצד הנפגע!
למה מישהו יחפש אחריך לצורך העניין בפייסבוק או באינסטגרם, אתנצל על הנוסח הוא לא מופנה עליך אישית אבל מי את בכלל שמישהו ישיקיע בזמנו בשביל לחפש אחריך?
זה סתם לעוף על עצמך...
ולמה שהקריירה שלי תפגע ממה שאני "אוהב במיטה" איך זה קושר אחד את השני? למה אנחנו סוטים? אנחנו עברייני מין? לא!!! אנחנו אוהבים שליטה כמו שמישהו אחר אוהב לזין את אישתו שהיא על 4 בדוגי. אין בזה דבר פסול