צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמורת סכום סמלי

לוסי
לפני 19 שנים • 22 באוג׳ 2004

תמורת סכום סמלי

לוסי • 22 באוג׳ 2004
תמורת הכלום כסף של 225 ש"ח, תוכלו לרכוש את ג'ייד, הלא היא אבן טובה שעונה גם לניק "אבן החלומות".

או בעברית - אבן שיש לה כוחות.

לא רק שהיא פותרת חלומות, היא גם משחררת אותנו ממגבלות כדי שנוכל להגשים את החלומות שלנו ויעילה ביותר לכאלה שמתקשים להביע את רגשותיהם (כלומר, לגברים).

היא מרחיקה נגטיביות (כלומר, טובה עבורי) מבטיחה אריכות ימים, ובעיקר, שימו לב לעיקר -

מחזקת את פוריות הגבר.

אהה! בשביל קצת יותר ממאתיים שקל, קיבלנו עולם שלם.

Grey / Green
לפני 19 שנים • 22 באוג׳ 2004
Grey / Green • 22 באוג׳ 2004
תמורת הרבה פחות -- 50 שקלים -- אני מוכן לעשות לכם אוריגמי מכל דו"ח חניה שתספקו לי. האורגימי יהיה בצורה של דיאבלו, שד ממשחק מחשב, שלפי האגדות שומר על הבית ואוכל אפרסמון. כך בחמישים ש"חים תזכו לרווח כפול ומכופל: גם דו"ח החניה יעלם, וגם החברים שלכם סוף סוף יחשבו פעמיים לפני שהם אוכלים לכם את אחרון המילקים.
crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 19 שנים • 23 באוג׳ 2004
crazy_toast​(שולט){אליס} • 23 באוג׳ 2004
Grey / Green כתב/ה:
תמורת הרבה פחות -- 50 שקלים -- אני מוכן לעשות לכם אוריגמי מכל דו"ח חניה שתספקו לי. האורגימי יהיה בצורה של דיאבלו, שד ממשחק מחשב, שלפי האגדות שומר על הבית ואוכל אפרסמון. כך בחמישים ש"חים תזכו לרווח כפול ומכופל: גם דו"ח החניה יעלם, וגם החברים שלכם סוף סוף יחשבו פעמיים לפני שהם אוכלים לכם את אחרון המילקים.

מילקי???
מישהו קרא לי??
Grey / Green
Grey / Green • 23 באוג׳ 2004
לא.
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 23 באוג׳ 2004
מעניין שהזכרתַ מילקי..

לאחרונה יצא חוק צבאי חדש - כל האוכל מילקי ללא רשות [בכוונה תחילה או שלא, אחרי ארוחת בוקר דשנה או שלא], נשלח ל-28 ימי מחבּוֹשׁ.

devil.gif
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 23 באוג׳ 2004
אריאנה כתב/ה:
מעניין שהזכרתַ מילקי..

לאחרונה יצא חוק צבאי חדש - כל האוכל מילקי ללא רשות [בכוונה תחילה או שלא, אחרי ארוחת בוקר דשנה או שלא], נשלח ל-28 ימי מחבּוֹשׁ.

devil.gif

דהההההה.... icon_biggrin.gif

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=5690

5 נק' קנס על זה שאת לא עוקבת.
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 23 באוג׳ 2004
נכון לשעה 12:47 [שעת כתיבת תגובתי], בקושי הספקתי להתעורר
אז אל תצפה שאעקוב אחר כל פוסט שלך icon_razz.gif

מעבר לכך, "מעניין שהזכרתַ..." לא היה מכוון אליך
[אז מי לא עוקב?]

15 נק' קנס [ריבית ד'ריבית]