שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלפה ראשונה

Electron​(אג׳נדר מתחלפת)
לפני 5 שנים • 17 במאי 2018

הצלפה ראשונה

שבוע הבא אני סוף סוף אקבל את הסשן הראשון שלי, ואני מתרגש ומפחד icon_smile.gif

הגבירה שלי מאוד אוהבת הצלפות בשוט, ורוצה לנסות איתי את השוט החדש שלה.
אני ממש מחכה לזה ורוצה את זה, אבל גם יש את החלק של הפחד שלא מפסיק לשאול אם אני באמת יכול לעשות את זה...
אז בשביל קצת להרגיע אותו יש לי כמה שאלות על הפעם הראשונה ועל הצלפות באופן כללי.

כמה הצלפות בגב זה רגיל בשביל הפעם הראשונה?
האם שוט עור יכול לפצוע ברמה של דימום?
כמה זמן בדרך כלל הכאב נשאר אחרי הסשן?
האם יש דרכים להתכונן חוץ מלהצליף בעצמי?
איך זה מרגיש מהצד המצליף?
מה הגבירה שלי תרצה לשמוע ולראות ממני כשהשוט פוגע?

אם מישהו או מישהי רוצה לשתף איך הפעם הראשונה שלו הייתה, מהצד המוצלף או המצליף אני אשמח לקרוא.

תודה אם קראתם את הכל, ותודה רבה אם נתתם מזמנכם לענות icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נתחיל מהסוף. התגובה שלך צריכה להיות שלך, אמיתית לחלוטין. אולי תבכה, אולי תצרח ואולי תשאר דומם לחלוטין וסופג. אני מאמין שהגבירה מצפה לציות, להתמסרות. כל הנחיה אחרת צריכה לבוא ממנה. איך אומרים? תהיה אתה.
אין כמה הצלפות זה רגיל. זה גם תלוי באמצעי ובכוח שהיא תפעיל. החשוב הוא הרגישות שלה אליך. אם אתה חושש שזה יעבור את הגבול, בקש ממנה מילת ביטחון. אפילו אם לא תשתמש בה, עצם העובדה שאתה יכול תעזור להירגע.
לגבי דימום וכאב - זה שוב תלוי בה, אבל גם בגוף שלך. אני, למשל, מחלים נורא מהר. אפילו שעות ספורות אחרי נדיר למצוא עלי סימן. תשאל אותה אם מישהו דימם אצלה, אם היא נהנית מזה. ואם יש סיכוי לדימום, תוודא שיש לך חומר חיטוי, משחה מרגיעה וכאלה.
לא יודע אם יש איך להתכונן.
לגבי הרגשה - פעם ראשונה עם האדון הייתי כל כך מרוגש, מבוהל ומעופף שאין לי מושג.
הצעה - דבר איתה. את כל השאלות שכתבת כאן, תפנה אליה. תקשורת היא הבסיס לבדסמ טוב.

ולסיום - מזל טוב!!!!
Snitch
Snitch • 17 במאי 2018
חייב להודות וחלילה אני לא כותב את זה כדי להוריד לך את הרוח מהמפרשים, אבל הפעם הראשונה שלי הייתה די פח אשפה.
בדיעבד ואחרי קצת פסיכולוגיה בגרוש שעצמי ניתח אותי, הגעתי למסקנה שהסיבה שלא התחברתי היא שהפנטזיה הייתה פשוט גדולה על המציאות. המכות סתם הכאיבו, ההשפלות הרגישו תיאטרליות וגם ההיררכיה שלכאורה קיימת בין נשלט לשולטת, נראתה לי נטולת כנות.
אני חושב שעם הזמן עוצמת הפנטזיה אמנם קצת דעכה, אבל הסנכרון שלה עם המציאות הפך למדויק יותר, מהנה יותר והכי חשוב, מעל הכל- מחרמן אש.

לגבי עניין הכאב, ההצלפות וכד'. אין לי הרבה מה להציע, מלבד שני דברים שלטעמי לפחות הם בסיסיים:
1. אל תעשה מה שלא בא לך טוב ולא חשוב כמה יגידו לך כל מיני שיט כמו "אתה לא נשלט אמיתי" ושאר זיוני שכל.
2. למרות שאני בטוח שהשולטת שלך אחראית וכו', תהיה אתה האחראי על עצמך. ברגע שמשהו לא נראה לך, אל תפחד לקום ולעמוד על שלך.

מקווה שעזרתי, או לפחות לא ביאסתי icon_smile.gif

תהנה!
    התגובה האהובה בשרשור
Electron​(אג׳נדר מתחלפת)
דרקן, תודה רבה על הפירוט, זה באמת חשוב לי לשמוע ממי שכבר אחרי, כי אני יודע שהפעם שזה לא כמו הפנטזיה.
תודה רבה על התגובה המושקעת.

Snitch, תודה, אני יודע שזה לא יהיה כמו הפנטיזה, ובגלל זה אני מנסה לבנות לעצמי תמונה יותר אמתית בראש.
אני יודע לא לתת לדברים שאני לא רוצה לקרות שיקרו, אני יודע שאני תמיד יכול לעצור את זה אם משהו מרגיש לי לא נכון. אחרת לא הייתי בכלל עושה את זה. למעשה הסיבה שלקח לי מה שלפעמים הרגיש כמו נצח להגיע לזה היא כי לא הייתי מוכן להתפשר על מישהי שלא סכמתי עליה.
אבל בכל זאת לראות מישהו כותב את זה לי עזר טיפה לחזק את זה. תודה icon_smile.gif
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 17 במאי 2018
מילה לגבי בטיחות: יש לחטא לפני ואחרי כל צעצוע שבא במגע עם דם או קרעים בעור (אפילו קטנים כאלה שלא רואים בעין בלתי מזוינת - כמעט כל שוט גורם לכאלה), במיוחד אם הם בשימוש על יותר מאדם אחד. השוט חדש אצלה, אבל אף אחד לא מבטיח לכם שהמוכר בחנות לא ניסה את זה על חברה שלו לפני שארז ושלח, או שאף אחד לא החזיר את השוט אחרי שהשתמש בו (והוא נמכר כחדש).

לי אישית אין ניסיון או ידע נרחב בתחום, אבל לגוגל יש - https://www.google.com/search?q=disinfecting+bdsm+toys+whips - ואני משער שלחלק מהאנשים פה גם יש ויוכלו לחלוק.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 במאי 2018
לא עדיף שתתחילו עם אביזרים פחות הארדקור משוט?
לאן אתם ממהרים?
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 17 במאי 2018
תסמוך עליה.
זה מה שהייתי עושה במקומך.

אם אתה מפוחד ומרוגש,
כנראה שזה המקום בו רצתה שתהיה.
סמוך עליה שלא תפגע בך.
ואם אתה לא סומך עליה בעיניים עצומות...
דחה סיפוקים ודבר איתה.
Electron​(אג׳נדר מתחלפת)
ArchAngel כתב/ה:
לא עדיף שתתחילו עם אביזרים פחות הארדקור משוט?
לאן אתם ממהרים?

אני לא מרגיש שאנחנו ממהרים, אבל אם יש לך הצעות לדברים אני אשמח לשמוע ולהעלות בפניה ולראות מה היא חושבת, אני פתוח להרבה דברים ובאמת רוצה לנסות.
Electron​(אג׳נדר מתחלפת)
האנשה עצמית כתב/ה:
תסמוך עליה.
זה מה שהייתי עושה במקומך.

אם אתה מפוחד ומרוגש,
כנראה שזה המקום בו רצתה שתהיה.
סמוך עליה שלא תפגע בך.
ואם אתה לא סומך עליה בעיניים עצומות...
דחה סיפוקים ודבר איתה.

זה ממש לא שאני לא סומך עליה, אני לא סומך על עצמי, אני רוצה להיות מוכן כדי שכשהפנטזיה תקרוס, והיא תקרוס, ההבדל לא יהיה גדול מידי ואני אוכל להתמודד עם זה.