צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרטון ששודר בטלוויזיה בשנות ה-90, פרס למוצא הישר

Walter Plinge
לפני 5 שנים • 14 במאי 2018

סרטון ששודר בטלוויזיה בשנות ה-90, פרס למוצא הישר

Walter Plinge • 14 במאי 2018
אני מחפש סרטון ששודר ברשת RTL במהלך שנות ה-90 או סוף שנות ה-80. זהו סרטון ה-BDSM הראשון שראיתי ואני מאוד מאוד רוצה למצוא אותו. הוא הופק בוודאות על ידי Playboy. הפרס למוצא: מנוי שנתי . בנוסף, אם תהיינה למוצא עלויות סבירות כלשהן הכרוכות במציאתו אחזיר אותן עד לסך $100.
מי שכבר יש לו מנוי, או שמעדיף פרס אחר - אשמח מאוד. ההודעה מנוסחת בלשון זכר אולם מיועדת לכל המינים.
כל פרט נוסף על אודות הסרטון יזכה בהערכת עולם.

תיאור הסרטון:
@גבר ואישה אוכלים יחד צהריים בווילה מפוארת על חוף הים (מאליבו?).
@בשלב כלשהו הם קמים ומתחילים להתווכח (ראיתי את זה בגרמנית אז אין לי מושג על מה).
@ הגבר הולך לחדר אחר, חוזר עם אזיקים ואוזק אותה. בשלב כלשהו הוא מניח עליה כיסוי עיניים.
@האישה ברונטית, עם קארה קצר. לובשת חולצה לבנה ו(לצערי) גרבונים שחורים ונעלי עקב.
@הגבר מוליך אותה אל חדר אחר. בחדר יש 'סוס' כמו שיש בחדרי התעמלות (תחשבו ספרות זולה).
@הוא מכופף אותה על החמור, אוזק את ידיה מקדימה וקושר את רגליה מאחורה. גוזר עם מספריים את התחתונים שלה ומצליף בה כמה פעמים עם התחתונים.
@הוא יוצא מהחדר אל המפרסת וחוזר עם גבר נוסף. הגבר הנוסף מזיין את האישה מאחורה, ואילו הגבר יושב על כורסא ומתבונן בה מקבלת את זה מאחורה (לא מדליק אותי בכלל, אבל בשנות ה-90 אי אפשר היה באמת לבחור את הפורנו שלך).
-הסוף-
היד
לפני 5 שנים • 14 במאי 2018
היד • 14 במאי 2018
בהצלחה. אני חיפשתי סרטון מסויים שראיתי בנערותי ומאוד הדליק אותי אז. מצאתי אותו לפני כשנה...בוא נגיד שהיה מוטב להשאיר את הזיכרון כזיכרון. מקווה שלך זה יהיה שונה...
    התגובה האהובה בשרשור
Walter Plinge
לפני 5 שנים • 18 במאי 2018

@היד, איך מצאת אותו?

Walter Plinge • 18 במאי 2018
היד
היד • 18 במאי 2018
חיפשתי בלי לוותר.
היד
היד • 18 במאי 2018
אמריקני
לילי ש'
לפני 5 שנים • 19 במאי 2018
לילי ש' • 19 במאי 2018
נשמע טוב, חבל שלא היו לי כבלים.
נכון שזה ירגיע לך את הסקרנות אבל צפוי שזה לא יהיה מגרה כמו שאתה זוכר את זה... המוח שלך בטח הוסיף עוצמה לחלקים שאהבת
Walter Plinge
לפני 3 שנים • 6 בספט׳ 2020
Walter Plinge • 6 בספט׳ 2020
מקפיץ.
רק למען הסר הספק: הפרס הוא מנוי שנתי בתוספת הוצאות עד $100.