שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוסר התחברות לאקט

hrgiger
לפני 5 שנים • 17 במאי 2018
hrgiger • 17 במאי 2018
יש, ניצלתי (:
ואני מסכימה עם ההרחבה שלך (לא רק כי הסכמת איתי (: ).

*זה נאמר כתגובה לחתלתולת הפרחים, התגנבה לה תגובה אחריה בזמן שכתבתי.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 5 שנים • 17 במאי 2018
אני לא חושבת שיש הבדל מהותי בין לעשות משהו בדס״מי (שלא מוגדר כגבול) שלא בהכרח נהנים ממנו בשביל בן/בת הזוג לבין כל פעילות ונילית זוגית.
אם בן זוג ממש ירצה שאני אבוא איתו לצפות בספורט כלשהו (אין פה שום הנאה מהצד שלי) אני אעשה את זה כי זה יסב לו הנאה.
בעיני זה אפילו לא עניין של שליטה, לפעמים עושים גם דברים שלא הכי נהנים מהם בשביל הצד השני.
כל עוד לא מדובר במשהו שגורם לסבל ממשי אין סיבה שלא.
knAAn
לפני 5 שנים • 18 במאי 2018
knAAn • 18 במאי 2018
יפה כתבת, ירוקת עיניים. אגב עוד מעט מונדיאל...
כל מערכת יחסית בריאה מבוססת על נתינה וקבלת האחר. למעט מיסים שאתה משלם ומקבל זין בתמורה.
ואני בטוח שאפשר למצוא עוד דוגמאות רבות וטובות,
בכל מקרה,לפעמים אנחנו עושים משהו בשביל האחר על מנת שירגיש טוב . אבל זה לא יקרה אם נצטרך לעשות משהו שאנחנו ממש לא אוהבים.
ובבניין התפעל. אסיים הגיגי
הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 20 במאי 2018
הוא​(שולט) • 20 במאי 2018
שולט אינו צוות הווי ובידור
ושליטה אינה תכנית כבקשתך

הרי מרבית האקטים אינם "נעימים" ויש קסם גדול בלהוציא מאזור הנוחות.
אז אם מראש נשלטת לא מגורה ומרוגשת מעצם הריצוי וההשתדלות
שלא תכנס לקשר כזה (אלא אם היא מגייסת דומי מחמד )

בפועל זה גם ענין של טימינג ומינון . אפשר להתחשב ברמת קושי בנסיון
אם "חוסר ההתחברות" קורה בתדירות גבוהה ומאתגר את סף הסבלנות
נפרד כידידים.
teller
teller • 20 במאי 2018
גם אני מסכים עם גייגר ואחרים,
מבחינתי יש גבולות,
אם רצון הצד השולט לא מתאים לרצון שלי באותו רגע, אני אחרוק שיניים ואעניק לצד השני את זה, ודרך המקום הזה של הענקה (אולי אפילו התמסרות) אני אפיק הנאה, אבל כן, זה אולי הנאה משנית.
מצד שני, אם יש אקט שחורג מהגבולות שלי, אז הוא לא יקרה, ואם לצד השני יש בעיה עקרונית עם זה אז יש בעיה.
ולי אישית אין בעיה אם סוג של שליטה שמשחקת על הגבולות, שמותחת אותן וגוררת אותי להענקה חזקה יותר ויותר.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 20 במאי 2018
זה תלוי, האם אקט חשוב לו מספיק כדי לוותר על היחסים בגלל העדרו? האם הוא פוגע בטיבם או מה מידת החוסר הנאה שהוא מביא לנשלטת. אין תשובות גנריות לשאלות הללו, תשקלו את זה מול חשיבות האקט, חשיבות המנעות ממנו וטיב היחסים.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 20 במאי 2018
חלק חשוב במערכת יחסים, ונילית או בדס"מית, הוא התאמה.
בבדס"מ ההתאמה מעט (או הרבה) יותר מורכבת, כי נדיר שכולם חולקים בדיוק את אותם הפטישים, אז צריך לפחות לקלוע למכנה המשותף הגדול ביותר.
עוד חלק חשוב במערכות יחסים הוא התחשבות בצד השני תוך פשרה.
אני עושה דברים שפחות מדליקים אותי כי אותה זה מדליק, היא מוכנה לסבול דברים שאני אוהב כי היא אוהבת לרצות אותי.
לסיכום,
אם לא מדובר בגבול, הכל פתוח icon_smile.gif
שלגי
שלגי • 20 במאי 2018
גבול הוא גבול, כדאי מאוד שיוגדר מהתחלה. מרגע שהוגדר ככזה אני אחליט אם מדובר באקט שהוא קריטי לי ומהווה דיל ברייקר.
במידה ולא מדובר בגבול אלא באקט שהנשלט "לא נהנה ממנו" כהגדרתך, אני מצפה להשתדלות מהעבד לרצות אותי, אם זה לא קיים - סביר להניח שהקשר לא ישרוד.
חלק מהעניין זה בדיוק המקום הזה שבו ההנאה שלי היא זו שקובעת מה יהיה והעבד עושה זאת למעני למרות שזה לא נעים או כואב לו. יחד עם זאת, אם אזהה בעיה אבדוק מה קורה בזמן אמת ואחליט מה עושים הלאה (נחים, מפסיקים או ממשיכים).

גם כשהייתי בצד השני, זה עבד באופן דומה למה שתיארתי.

נוחות זה לחלשים icon_smile.gif